Treść opublikowana przez griga-st
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Taniocha, ja dałem 93eurasy:kwasny: _______________________________ Kilka fotek z ostatniego dłubania, ostatnio pachniało w garażu benzyną: bix na ful wypasie: góra- dół i robi zeza : prawa strona z doświetleniem halogena, no i kiera z tipem: bieg zmienia po ok. pol sekundy po naciśnięciu łopatki, w trybie D przechodzi w tryb M na ok. 10 sekund po czym wraca z powrotem do poprzedniej funkcji.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Tak, zrobione jak(tez) mówiłeś Po bieszczadzkich, krętych drogach działa jak ta lala:banan: Jadę do Szwajcarii pojutrze, a tam drogi ze można swoja tylna rejestracje przeczytać. Mod jak najbardziej praktyczny:]
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
WRC, bo nie będę miał o czym u siebie pisać U mnie to standardzik: bez przygód żaden mod nie przeszedł. Z wyjątkiem kiery której się najbardziej obawiałem:kox:. WRC pełna profeska:thumbup1:, tylko czekać jak go Kulczyk na salony zaprosi:hi:
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Te są do TFSI. Wyjątkiem jest Q5 gdzie w benzynie jest rurka jak w dieslu.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Od A5 2.0 TFSI na 100% pasuje, mam takie u siebie Robi się trochę misz-masz w temacie. Ja dokładałem u siebie te chromowane i 3.0 diesel z 2.0 benzyna NIE są wymienne. Różnica 15mm. Nawet na aukcjach co bardziej ogarnięci sprzedawcy to podają. Jedrex tez ma duże, ale on chyba kupił wydech od benzyny:wink:
-
RZESZÓW PODKARPACKIE Widziany widziana
Ładna B6 w sedanie, z ramkami klubowymi R..-14AT widziana "nad brzegiem ruczaju":decayed:
- B8 TrOOOOp
-
A4 B8 by race444
Robią tez dokładki tylnego zderzaka do diesla/benzyny/eski: ---------- Post dopisany 23-12-2013 at 18:44 ---------- Poprzedni post napisany 05-12-2013 at 16:59 ---------- Race poka zderzak:naughty:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Jak już u ciebie pisałem: mój koncept to możliwie oryginalne wyposażenie. Ale faktycznie- politowania jest ładniejsza.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
:slina: Nie wiedziałem gdzie najpierw kliknąć, czy tutaj, czy na cycki pocasa Wprawdzie faceta poznaje się po tym jak kończy, nie jak zaczyna, ale w przypadku WRC o efekt końcowy można być spokojnym:banan: W garażu czekają jeszcze IC BiT i końcówki wydechu od 4L0,.......
-
B8 TrOOOOp
Masakra:facepalm: takich jak ty widzalem osobiscie kilku. Kolejki do bramek po 10km 10 godz do RZ. Sory,ale my jeździmy strasznie.... lewa strona i powoli czy brak odstepu to wręcz normalka....W wielu przypadkach to sztuczne korki:facepalm:
-
B8 TrOOOOp
Jechałeś wczoraj czwórką?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
W N tez święta bez śniegu? Maskę tez malowali? Na zdjęciu wygląda gites. Ja mam IC z wyprostowanymi i oryginalnymi przyłączami(65mm). Może sformułuję pytanie inaczej: Czy IC z 3.0 tdi i 3,0tdiBiT maja takiej samej średnicy przyłącza? Dowiem się pewnie najpóźniej w przyszłym tygodniu, ale odpowiedz na te pytania zaoszczędzi mi wyjazdy do ASO. THX
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Wejdzie oryginalny wąż(??mm) na wejścia IC BiT(65mm) po podgrzaniu, czy nie ma szans?
-
B8 TrOOOOp
Ile kosztuja ~ w ASO zewnetrzne listwy ochronne/progowe S/s-line?
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Jak się robi przeglądy w Audi, nawet po upływie gwarancji można napisać prośbę o wykonanie naprawy na podstawie "Kulanz" czyli chyba "dobrej woli". Z reguły uwzględniają prośby. Komplet tłoki/pierścienie w ETKA Ogólnie piszą ludzie ze i nowe(225KM) pija olej...
-
B8 TrOOOOp
Po nalepce na klapie. Nie wiem jaki jest kod na wlepce.
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Największy na świecie producent zawieszenia. Do nich należy Monroe i Walker:wink: @szymeniu, co ty tyle przy tej furze grzebiesz, ze sto dwadzieścia stron uciułałeś?
-
Sezon Rowerowy 2016
Gratuluje gustu:thumbup1: Podobnie jak u mnie:jerk: Nie chciałeś twenty nine?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Może fajnie wyglądają i pasują, ale nie polecam. Wodę ciężko z nich wylać. W B7 "w kratkę" były lepsze.
-
A4-KLUB.GERMANY
Ahaaa... ---------- Post dopisany at 21:53 ---------- Poprzedni post napisany at 21:52 ---------- Meeehr! Dziewczyny na Essen Motor Show
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Czyli jedzie Tez druciarstwa nie akceptuje, icka mam juz pospawanego. Dzieki wielkie!
-
A4-KLUB.GERMANY
Zamazane takie jakieś... ręka drżała przy robieniu fotki? Macie więcej foto?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi, jak to jest z tym IC-kiem od BiT? Przeglądnąłem twój temat, i raz piszesz ze: ale kilka stron później: Wiec jedzie auto na prawidłowo zamontowanym IC BiT, czy jednak soft jest niezbędny?
-
B8 TrOOOOp
Mozna ale kiedys wyczytalem ze nie wszystkie motory maja mozliwosc dokupienia... Sent from my GT-N8000 using Tapatalk 4 Dziadek napisal"SERWISOWY":wink: Nie ma oryginalnych. _____________________________________________________ Jak by ktos mial dobrego pomysla na dachbox do avanta, to poprosze:) Jak nie ma oryginalnych, jak ja mam. Kupiłem w ASO. A skoro pasuje do mojego, to pewnie do każdego 2.0 bedzie pasował. Masz racje: Sugerowałem się benzyna:wink: