Treść opublikowana przez griga-st
-
VW Scirocco 1.4 TSI
Bardzo fajne autko, ale z tą wiarą w poprawiony silnik bym nie przesadzał
-
A5 8T Hatchback by Rstr
@dziadek, a ja bym polemizował (WikiPL): "Hatchback (ang. hatch – właz, drzwi; back – tył) – typ zamkniętego nadwozia samochodu osobowego, o dużej tylnej pokrywie (klapie) przestrzeni bagażowej stanowiącej trzecie, czwarte lub piąte drzwi. Jest to nadwozie jedno- lub dwubryłowe. Część bagażowa samochodu jest dostępna z zewnątrz po podniesieniu do góry tylnej klapy schodzącej z linii dachu do bagażnika lub z wnętrza pojazdu, po odchyleniu oparcia tylnego siedzenia. Klapa zawiera tylne okno i część tylnej ściany. Podobnymi do hatchbacka typami nadwozi są: kombi i minivan. Jednak typ hatchback jest stosowany do określania mniejszych samochodów. Auta klas wyższych, wyposażone w pokrywę bagażnika podnoszoną wraz z tylną szybą określa się mianem liftback. Podział pomiędzy hatchbackiem i liftbackiem jest dość umowny i płynny." Czyli w mowie bardzo potocznej: Jeden ch**, tylko w innym opakowaniu!
-
A5 8T Hatchback by Rstr
Dzięki za chęć pomocy:hi: Z ASO "niby" mam spis, ale przed zakupem chciałbym żeby ktoś sprawdził "organoleptyczne". Będzie relacja z przekładki dla potomnych?
-
A5 8T Hatchback by Rstr
Jak bym był piękny i młody tez bym kupeka wolał zapodać
-
A5 8T Hatchback by Rstr
@Jedrekx, jak to mówią: "każdy żyd swoje chwali" Faktycznie powinna być w "innych Audi". @rstr, była skrzynia na gwarancji wymieniana? Ciekawią mnie różnice w skrzyni do S-y, i zwykłych:eusathink: Ja mam wrażenie ze po ostatnich updatach obcięli mi kilka niutkow. Jeszcze mala prośba: mógł byś proszę powiedzieć kolory kropek na sprężynach(o numerach fabrycznych amorków nawet nie mażę)? Z góry dzięki.
-
A5 8T Hatchback by Rstr
+1 Właśnie tak miało wyglądać prawie dwa lata temu nasze następne Audi. Po vecie mojej Szefowej w sprawie Infinyty FX-a:kwasny: jechałem po taka, ale przyjechałem avantem 400Nm w DSG? Masz skrzynie MSA?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Sposób na rozluźnienie NAPIĘCIA na polskich drogach:grin:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Yes, dodatkowo większy zasięg bez strat jakości, informacje o nadawcy, wiadomości tekstowe, obrazki, i ilość stacji(multipleks). Można porównać do radia internetowego. ---------- Post dopisany at 11:54 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ---------- Nie ma róży bez kolców- także płatne programy:doh:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
W A4 bez lepszego grania faktycznie nie słychać różnicy podczas jazdy. Wszystko poza Bangiem to kiszka niestety... Ale DAB+ to nie tylko dźwięk:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Kurcze ...............znowu rezanko mnie czeka A próbowałeś bawić się w zielonym menu może tuner mmi (nie ten Basic a high) już ma DAB wbudowany? Trzeba to zobaczyć... Jesli chodzi o zielone menu to OK nie ma problemu z kodowaniem tylko do wymiany tuner radiowy Musi być wejscie na kabel oraz dodatkowy wzmak do szyby Komplett-Set digitales Radio DAB Audi A4 B8 - MMI 3G-36173-2_M Nalezy numer sprawdzic, bo w PL tylko + bedzie odbierac. Moga byc problemy jak z TV...(mpeg4 itp.)
-
B8 TrOOOOp
A propos radia: DAB+ startuje u nas: Dziewięć stacji radiowych dostępnych w nadawaniu cyfrowym
-
A4 Cabrio 2.0TFSI Multitronic
A4 w cabrio wygląda elegancko. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić. Może tylko jeszcze ten kolor taka jakaś szara myszka. Bezawaryjności w jeżdżeniu ciągle najnowszym modelem:wink:
-
[ALL B8] A4 B8 Avant 3.0 TDI, ~320PS ~640NM - pierwsza strona po aktualizacji
- [ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan
Wlasnie! Ile masz biegow w tej skrzyni? Tip jest duzo wytrzymalszy od s-tronica. DSG robi VW, a Tipa kupuja od ZF. Z opini krazacych po necie mozna wywnioskowac ze tiptonik jest wytrzymalszym rozwiazaniem. Na stany np. nie odwarzyli sie DSG wkladac:whistling:- [ALL B8] RedDevill by maly
kolorek:slina:, skorka:slina:, silniczek:slina:, wajchowanie:facepalm:- B8 TrOOOOp
AUX- analog USB-dygital, czyli o pendrive zapomnij, a kabelek to AUX do jabłka bodajże. Wiem ze są przejściówki SD>USB, ale nie słyszałem o czymś w druga stronę. W ogłoszeniu jest błąd w opisie.- [ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Też się zastanawiam nad spojlerkiem na klapę - taki jaki był w b6 s-line sedan - nie widzieliście czegoś takiego do b7 s-line (do zwykłej klapy znalazłem ale w slinie klapa jest delikatnie wypukła)? Takie coś? http://aviatorscustoms.files.wordpress.com/2012/05/spoiler.jpg Podałeś wersje "na bogato". Ja widziałem w odchudzonej wersji:- [ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan
Fachowo to on się zwie LST 0P2 Z5A Tiefseeblau Perlefekt:decayed: Bardzo fajne limo:slina: . Piękna, biała skorka:jerk: Nareszcie mi ktoś powie czy brudzi się od jeansów:eusathink: DAB masz z fabryki, czy później wsadzane?- Narty Austria/Włochy
Jak ktoś na austriackiej winietce zaoszczędzić chce:wink:, to jak najbardziej Zell, Christlumam http://www.pistenplan.info/images/achensee_pistenplan.jpg , czy Seefeld http://www.seefeld.com/fotos/aktivitaeten-winter/pistenpanorama.jpg. We Włoszech Rittner Horn z fantastycznymi widokami i polsko-slwacka obsługą w hotelu Tann. Ostatnio byliśmy w Zuers http://bilder.skigebiete-test.de/skigebiete/397/lech-zuers-am-arlberg_pistenplan_l2.jpg w Thurnher's Alpenhof (nasi tez tam są) z trochę wysoko noszącą się szefowa, ale ogólnie na +.- [B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Całkiem nieźle. Zważywszy ze ja w serii mam problemy z BMW E91 2.0i. Wiec albo tunerzy z Bielska są naprawdę nieźli+potencjał 2.0t , albo DSG to kaszanka. Nawiasem mówiąc, ciekawi mnie silnik w Golfie R7- 2.0 tsi 211km cykanie
Pompa, opdpowietrzacz. Normalne odgłosy.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Mogę tez je mieć?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
o to, to:decayed: Te jarzma są ze złota, czy tylko pozłacane?- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Tak, zaciski takie jak w esie, wiec myślę ze starczy na razie.- Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Gwarancja... - [ALL B8] cziterowa A4 B8 3.0TDI CCWA Tip sedan