Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. @slawek16, jak wrażenia po remoncie?
  2. Main, te dekory masz ori? Te co WRC pokazał maja taki sam wzór.
  3. Wtryski lepiej chłodzi LPG jak PB. Z tym smarowaniem wydaje mi się jest problem. Nie wiem na jakiej zasadzie działa rail w tym silniku. Instalka do ciekłego wtrysku faktycznie kosztuje sporo. Widziałem kilka rozebranych silników zasilanych gazem. Od tamtej pory jestem fanem tego materiału pędnego:naughty: LPG wydaje się właściwszym paliwem do FSI/TFSI:kox:
  4. Znajomy podnośnik:wink: Optymalne końcówki wydechu:thumbup1: Fajne tablice:thumbup1: Tylko z tymi filtrami mam mieszane uczucia...
  5. Je...i się we wzorze. Szkoda, bo jakościowo wyglądają nieźle... Nie myli się tylko ten, kto nic nie robi:wink: org Audi A4 S4 RS4 8K B8 Dekorleisten Interieurleisten Zierleisten Karbon carbon | eBay
  6. Moduł ważył 9kg+kola zębate. Walki w 2.0 PD to był trochę taki "kwiatek do kożucha". Nie ma żadnej różnicy w komforcie oprócz może bardzo niewielkiego drżenia kierownicy w pewnym zakresie obrotów. Auto po wywaleniu AWM faktycznie lepiej reagowało na pedał gazu.
  7. U mnie od trzech lat sprawdza się (nie tylko na Mazurach:wink:) N9 w tej roli. Jedyny problem to ok.4 godziny bateria... Trzeba mieć coś w zapasie.
  8. Kufatec nie sprzedaje już samych kabli, tylko komplety za 129€+ wysyłka:grin:
  9. WRC ma "black mamba" przód, i nawet OK to wygląda. ---------- Post dopisany at 17:15 ---------- Poprzedni post napisany at 17:13 ---------- Nie lepiej odrazu IC od BiT założyć?
  10. ASO MUSI postępować wg. określonych reguł(ELSA). Nie możesz im powiedzieć ze chcesz to i to, a tego nie, i jednocześnie oczekiwać gwarancji na wykonana naprawę. Ale faktem jest ze z jakością usług w ASO jest różnie, gdzie cena jest na jednakowym, wysookim poziomie. Powinni po szkoleniach przeprowadzać egzaminy. Mechanicy(technicy?) są po prostu niedouczeni:whistling:
  11. Jakieś foto-story? :naughty:Jak wyglądały gładzie cylindrów?
  12. 8K2 959 674 A przechodzi w 8K2 959 674 G. Może ktoś to potwierdzić? Dłubał to już ktoś w wersji z s-tronikiem? W wersji z ADS na s-tronicu nie ma położenia S.
  13. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    4D0051530 taki numer mi sprzedali. Nie cale 6€
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    THX
  15. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, zapoda ktoś na szybkości numery wyjmakow do MMI? Wiem ze jest to gdzieś napisane, ale nie mogę znaleźć ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 10:51 ---------- Te same co do RNS-a podejdą? 8E0 051 530? Posiałem gdzieś swoje...
  16. griga-st odpowiedział(a) na RAF.A4.TFSI temat w 1.8TFSI
    Mi to akurat nie grozi. Mam dopiero niecałe piec tysięcy nakręcone. Ciekawi mnie jak należy to prawidlowo wykonać.
  17. griga-st odpowiedział(a) na RAF.A4.TFSI temat w 1.8TFSI
    Chodzi mi właśnie o ten pasek. Czy do jego wymiany trzeba cofnąć wałek wyrównoważający od którego jest napędzana pompa.
  18. griga-st odpowiedział(a) na RAF.A4.TFSI temat w 1.8TFSI
    Tu przegięli z oszczędzaniem:facepalm: Plastikowe badziewie. Olinek, trzeba wałek wyciągać przy wymianie?
  19. griga-st odpowiedział(a) na RAF.A4.TFSI temat w 1.8TFSI
    Pytaj @olinka. On będzie wiedział najlepiej. Zresztą pewnie gdzieś to opisał na forum. Musisz poszukać.
  20. griga-st odpowiedział(a) na RAF.A4.TFSI temat w 1.8TFSI
    Mylisz dwa pojęcia. Pasek zębaty jest przy pompie wody po prawej stronie z tylu silnika. Łańcuch znajduje się z przodu pod pokrywa której zrobiłeś zdjęcie. Masz silnik CABB. Może poprzedniemu właścicielowi zmieniali. Jeżeli nie, to tak jak @olinek pisze: zmieniaj puki nie jest za późno.
  21. griga-st odpowiedział(a) na RAF.A4.TFSI temat w 1.8TFSI
    Jak go otworzysz, to odrazu zakładaj nowy łańcuch. Kolega dobrze ci radzi a ty ciągle swoje:decayed: EA888(1.8T;2.0T) maja łańcuch. Obojętnie jakiej generacji. Moze był zmieniany. Zobacz w książce serwisowej:wink:
  22. Ramki klubowe i będzie ideał. Jasne ze bardziej wklęsła była by ładniejsza, ale w tej budzie, z tą felą to niemożliwe raczej.
  23. 280 be ósemką to sporo...W es cztery czuć było już od 240 ze zadkiem zamiata.
  24. Nie ma żartów z klima.... Choroba legionistów

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.