Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Czyż byś Marcinie sugerował ze auto będzie za miesiąc do sprzedania? Nie wiem ,możliwe Heh z takim opisem kupiłem auto
  2. Sprawdz tez lancuch rozrzadu. Moze byc ze czujnik na wale daje sygnal poza dozwolonym limitem. W duzym skrucie mozna to porownac do przestawionego paska rozrzadu o jeden zabek.
  3. Jasne ze nie ma o co sie klucic Ja prztoczylem wartosci z instrukcji obslugi. Te 0,5L to chodzi o probe olejowa.
  4. Tak wyglada to wg. ETKI. Niestety nadal pisza ludzie ze bierze w nowych autach. W ASO razem z moim autem stala A5 Cabrio z 2013 roku gdzie z rury kapal olej... Mi po 4,5kkm nie bierze nic oleju(bagnet), ale zauwazylem ze spalanie wzroslo ok. 0,7L. Wydaje mi sie ze to sporo.
  5. Wszystko się zgadza @sowiq, poza dwoma małymi szczegółami: producent podaje 1L na tysiąc(VW 2L/2kkm), multi nie może przełączać biegów bo porostu ich nie ma . Jak napisałem wyżej, zaliczam się do fanów tej skrzyni bo zapewnia wysoki komfort. Ale jezeli chodzi o dynamikę tez można być czasami pozytywnie zaskoczonym. Z pod świateł widzimy manuala we wstecznym lusterku No, przynajmniej do trzeciego biegu
  6. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Próba U mnie działa
  7. Ja nie żartuje, jedyny problem to tumiwisizm ASO.
  8. @simplus Chociaż jeden prawdę napisał. Na forum przeważają opinie o zużyciu poniżej danych producenta
  9. To żeś mnie pocieszył , zapomniałeś jeszcze dodać, że do tego tylko ośka, czyli znowu zło. Jak masz na bieżąco serwisy robione, jedz do ASO i powiedz ze chcesz nowy silnik
  10. Moze z muli miales pecha. Albo pierwszy właściciel nie uważał. Dla mnie ta kombinacja jest idealna.
  11. Multi zło, 2.0 tsi zło... Ja dodam ze srebrne się źle maluje
  12. Nie koniecznie, zależy od kierownika
  13. Czytaj: droższe do obejścia Nic to, u Pocasa się dało, to i u nas się pewnie da przeprogramować
  14. Sterownik do DSG jest zintegrowany z sterownikiem silnika. Jakie masz oznaczenie skrzyni(GKB)? U mnie siedzi MSA.
  15. Orti, ale ja czegoś tutaj nie rozumiem. EcuProjekt to znana i ogólnie szanowana marka. Sam bylem ich klientem, i w sumie bylem zadowolony. Nie dogadaliście szczegółów? Nie powiedział ci Patryk jak wygląda sprawa z Stronikiem? Jest tutaj zarejestrowany, wiec może zajmie stanowisko w tej sprawie. Jestem przed tym modem, i bardzo interesuje mnie ten temat.
  16. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    thats what im talkink about:) Tej funkcji najbardziej mi brakuje w MMI... Mam ja natomiast w pewnie już ośmioletnim radiu JVC w Smarcie. Sterowanie muzyka, czy komendy nawigacji z telefonu działają bezbłędnie.
  17. Jak widać: oprócz nazwy, zero podobieństwa. Poza tym przeraza waga s-tronika. 141,5kg
  18. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dokładnie tak. Kombinowanie bez wzmaka tez nie ma sensu. Ale coś zrobić trzeba bo gra to tragicznie
  19. To nie jest to samo co vw. Oni maja chyba tylko w Tuaregu i Pathonie wzdluzne umieszczone silniki. DL 501 to konstrukcja tylko dla Audi.
  20. 05B można było zamówić od modelu '09. Ja chciałem taka sama modyfikacje wiosna tego roku przeprowadzić, ale przeszkodziła mi wymiana silnika. Podobnie jak Turdzi spawałem IC. Tez się zastanawiam dlaczego s-tronic jest takim, jak widać, ograniczeniem. Porównując kreski twoje i Turdziego, czy MarcinOslo na tym samym setupie, to oni dostali "trochę" więcej. Nie mogę nigdzie znaleźć różnicy pomiędzy tymi skrzyniami w A4/S4. Są montowane przecież w połączeniu z 2.0tdi, 3.0tdi i 3.0tfsi. Pocas 440KM jeździ i wytrzymuje.
  21. Masakra.... Dokładnie rok temu niemal to samo... Mam nadzieje ze ludzie ubezpieczeni..... http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/51,34962,16482353.html?i=1
  22. Jak jesteś zadowolony z roboty, to wrzuć go do "dobrych". Może komuś się przyda
  23. No,no, fajnie wyszło G6 wazy ok.1300kg...351KM... to bedzie jakies 3,7 kg na jednego kunia Zmieniałeś silnik, czy te 7kkm po przeróbce? Możesz mi powiedzieć gdzie na bloku wybity jest Nr. silnika?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.