Treść opublikowana przez griga-st
-
[ALL B8] Audi A4 B8 Quatrro 211 KM
Czyż byś Marcinie sugerował ze auto będzie za miesiąc do sprzedania? Nie wiem ,możliwe Heh z takim opisem kupiłem auto
-
Odma i układ odpowietrzenia skrzyni korbowej
Sprawdz tez lancuch rozrzadu. Moze byc ze czujnik na wale daje sygnal poza dozwolonym limitem. W duzym skrucie mozna to porownac do przestawionego paska rozrzadu o jeden zabek.
-
Opinie o silniku 1.8 TFSI 160 KM w Audi A4 B8
Jasne ze nie ma o co sie klucic Ja prztoczylem wartosci z instrukcji obslugi. Te 0,5L to chodzi o probe olejowa.
-
A4 B8 2.0 TFSI
Tak wyglada to wg. ETKI. Niestety nadal pisza ludzie ze bierze w nowych autach. W ASO razem z moim autem stala A5 Cabrio z 2013 roku gdzie z rury kapal olej... Mi po 4,5kkm nie bierze nic oleju(bagnet), ale zauwazylem ze spalanie wzroslo ok. 0,7L. Wydaje mi sie ze to sporo.
-
Opinie o silniku 1.8 TFSI 160 KM w Audi A4 B8
Wszystko się zgadza @sowiq, poza dwoma małymi szczegółami: producent podaje 1L na tysiąc(VW 2L/2kkm), multi nie może przełączać biegów bo porostu ich nie ma . Jak napisałem wyżej, zaliczam się do fanów tej skrzyni bo zapewnia wysoki komfort. Ale jezeli chodzi o dynamikę tez można być czasami pozytywnie zaskoczonym. Z pod świateł widzimy manuala we wstecznym lusterku No, przynajmniej do trzeciego biegu
-
B8 TrOOOOp
Próba U mnie działa
-
Jaki olej silnikowy do Audi?
- A4 B8 2.0 TFSI
Ja nie żartuje, jedyny problem to tumiwisizm ASO.- Opinie o silniku 1.8 TFSI 160 KM w Audi A4 B8
@simplus Chociaż jeden prawdę napisał. Na forum przeważają opinie o zużyciu poniżej danych producenta- A4 B8 2.0 TFSI
To żeś mnie pocieszył , zapomniałeś jeszcze dodać, że do tego tylko ośka, czyli znowu zło. Jak masz na bieżąco serwisy robione, jedz do ASO i powiedz ze chcesz nowy silnik- A4 B8 2.0 TFSI
Moze z muli miales pecha. Albo pierwszy właściciel nie uważał. Dla mnie ta kombinacja jest idealna.- A4 B8 2.0 TFSI
Multi zło, 2.0 tsi zło... Ja dodam ze srebrne się źle maluje- moja biała strzala audi a4 b8 2.7tdi s-line
Nie koniecznie, zależy od kierownika- CDNC 2.0 TFSI+DP+IC stronic quattro 297KM 403Nm
Czytaj: droższe do obejścia Nic to, u Pocasa się dało, to i u nas się pewnie da przeprogramować- CDNC 2.0 TFSI+DP+IC stronic quattro 297KM 403Nm
Sterownik do DSG jest zintegrowany z sterownikiem silnika. Jakie masz oznaczenie skrzyni(GKB)? U mnie siedzi MSA.- CDNC 2.0 TFSI+DP+IC stronic quattro 297KM 403Nm
Orti, ale ja czegoś tutaj nie rozumiem. EcuProjekt to znana i ogólnie szanowana marka. Sam bylem ich klientem, i w sumie bylem zadowolony. Nie dogadaliście szczegółów? Nie powiedział ci Patryk jak wygląda sprawa z Stronikiem? Jest tutaj zarejestrowany, wiec może zajmie stanowisko w tej sprawie. Jestem przed tym modem, i bardzo interesuje mnie ten temat.- B8 TrOOOOp
thats what im talkink about:) Tej funkcji najbardziej mi brakuje w MMI... Mam ja natomiast w pewnie już ośmioletnim radiu JVC w Smarcie. Sterowanie muzyka, czy komendy nawigacji z telefonu działają bezbłędnie.- moja biała strzala audi a4 b8 2.7tdi s-line
Biała.- CDNC 2.0 TFSI+DP+IC stronic quattro 297KM 403Nm
Jak widać: oprócz nazwy, zero podobieństwa. Poza tym przeraza waga s-tronika. 141,5kg- B8 TrOOOOp
Dokładnie tak. Kombinowanie bez wzmaka tez nie ma sensu. Ale coś zrobić trzeba bo gra to tragicznie- CDNC 2.0 TFSI+DP+IC stronic quattro 297KM 403Nm
To nie jest to samo co vw. Oni maja chyba tylko w Tuaregu i Pathonie wzdluzne umieszczone silniki. DL 501 to konstrukcja tylko dla Audi.- CDNC 2.0 TFSI+DP+IC stronic quattro 297KM 403Nm
05B można było zamówić od modelu '09. Ja chciałem taka sama modyfikacje wiosna tego roku przeprowadzić, ale przeszkodziła mi wymiana silnika. Podobnie jak Turdzi spawałem IC. Tez się zastanawiam dlaczego s-tronic jest takim, jak widać, ograniczeniem. Porównując kreski twoje i Turdziego, czy MarcinOslo na tym samym setupie, to oni dostali "trochę" więcej. Nie mogę nigdzie znaleźć różnicy pomiędzy tymi skrzyniami w A4/S4. Są montowane przecież w połączeniu z 2.0tdi, 3.0tdi i 3.0tfsi. Pocas 440KM jeździ i wytrzymuje.- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Masakra.... Dokładnie rok temu niemal to samo... Mam nadzieje ze ludzie ubezpieczeni..... http://rzeszow.gazeta.pl/rzeszow/51,34962,16482353.html?i=1- Lista Błędów Na Silniku Po Kolizji
Jak jesteś zadowolony z roboty, to wrzuć go do "dobrych". Może komuś się przyda- Siemianowy Golfik Gti
No,no, fajnie wyszło G6 wazy ok.1300kg...351KM... to bedzie jakies 3,7 kg na jednego kunia Zmieniałeś silnik, czy te 7kkm po przeróbce? Możesz mi powiedzieć gdzie na bloku wybity jest Nr. silnika? - A4 B8 2.0 TFSI