Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Hehe, ja trzy lata temu jechałem po FX35... a przyjechałem A4
  2. @ marcinoslo robił kapitalkę w swojej piąteczce. Wie pewnie najwięcej na forum na ten temat. U mnie tylko wyciągnęli stary silnik, i wsadzili nowy.
  3. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Cuber, patrząc na twój podpis to już wiadomo na co się zdecydujesz Ja po przygodach z B7 gdzie w naprawy wydałem cn. 17tys, powiedziałem ze już nigdy Audi. Od tamtego czasu mam już druga B8
  4. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja dostałem kupon na oryginalne dodatki.
  5. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    WRC zapodał faktycznie zaklejone B9 Pany jak kto często odwiesza ASO(A Plus program) to upominać się o ekstrasy
  6. Jak jeździcie do tego Livigno? Przez Bolzano? Czy droga 180 jest przejezdna w zimie?
  7. A w Alpach dzisiaj w nocy padał ostro śnieg
  8. Ale wiocha, nie ma napisu RS na pol dywanika
  9. Nie wiem czy znacie Audi A plus : Można się umówić na jazdę próbną, albo na weekend. Ja z reguły biorę jak coś robią przy autach.
  10. I see... dlatego są stosunkowo tanie na ebayu
  11. Wygląda na to ze poprzedni właściciel tez rzezał Poka wlepe Trochę razi ten znaczek i brak spryskow, ale generalnie fajna sztuka
  12. Napisz jak zakładałeś gałkę? Grzanie, czy cały drążek zmieniałeś? Te hamulce tez bym przygarnął
  13. Jakieś 3mm na miarce. Na słupku nie wiem, do kościoła mam za blisko
  14. Właściciel nawet nie wie gdzie się sprawdza olej. Autko trzymiesięczne. Mi po pięciu i pol tysiącu kilometrów tez ubyło trochę na miarce. Niecały rok gwarancji jeszcze. Będę reklamował Jako ciekawostka: jeżeli coś wymienia w ramach gwarancji to nie przedłuża się ona na ta cześć. Innymi słowy rozleci się skrzynia na tydzień przed upływem okresu gwarancyjnego, to na ta skrzynie jest tylko tydzień gwarancji Słyszałem ze są 2.0T które nie biorą oleju, ale takich nie widziałem.
  15. Zrobili czystkę w Ingolstadt. Projektowanie przenieśli do Hiszpanii
  16. Tego nikt ci nie powie. Wydaje mi się ze odma i program to czarowanie rzeczywistości. Służy do zredukowania zużycia poniżej 0,5L. Nie eliminuje przyczyny. Mój stary silnik był jedynym znanym mi przykładem gdzie Stage 1 zredukowało niemal do zera branie oleju. Na amerykańskich czy niemieckich forach piszą tylko o minimalnej poprawie. Jako ciekawostka: końcówki wydechu S3 po przejechaniu 250km
  17. Panamerka tez w sumie z VAG-a No i spoiler z batmobila:) http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=17ziPfk7lTY Jedyny minus to ciaśniej jak rs. Ciężko baka puścić na dalekich trasach :b
  18. Dyskusja o filtrach przerodziła się w dyskusje ideologiczna już po raz kolejny na forum. Nawet niemiecki kloszard powie ze niemieckie jest najlepsze, czy Angielski angielskie... A tu... Oczywiście nikt nie ma prawa odbierać komuś wiary w to, ze np. Hengst(niem.ogier ) przedłuży życie rzęchowi z 300kkm+ przebiegu. Norma(tez niemiecka ) mówi ze filtr oleju musi mieć 5-10 µm i innego materiału na rynku nie ma. AHLSTROM, HOLLINGSWORTH & VOCE COMPANY, NEENAH GESSNER to producenci materjałow filtrujących.
  19. Filtron należy teraz do Amerykanow. W materiał filtrujący zaopatrują się tam gdzie wszyscy w Europie. Ja staram używać filtrów przeznaczonych do samolotów A takie robią u nas na Podkarpaciu
  20. 3L?? Na kompie musi coś pokazywać. Brak kompresji to łańcuch....Albo źle sprawdzał....Karlsruhe trochę daleko...
  21. LPG w moim podpisie to raczej poparcie dla tego paliwa Przy moich rocznych przebiegach ponizej10kkm...Poza tym nie ma gdzie z akumulatorem uciec w B8 .
  22. Tutaj jest opisane czyszczenie kanałów granulatem z orzecha włoskiego: http://www.a4-freunde.com/forum/showthread.php?180739-Verkokung-der-Einlassventile-reinigen-durch-quot-Walnut-Blasting-quot-FSI-TFSI-TSI Ciekawy pomysł na biznes. Takie czyszczenie należy profilaktycznie co 30kkm robić. Niemcy klepią tego milionami, wiec i u nas tego schrottu będzie coraz więcej

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.