Treść opublikowana przez griga-st
-
B8 TrOOOOp
Hehe, ja trzy lata temu jechałem po FX35... a przyjechałem A4
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
@ marcinoslo robił kapitalkę w swojej piąteczce. Wie pewnie najwięcej na forum na ten temat. U mnie tylko wyciągnęli stary silnik, i wsadzili nowy.
-
B8 TrOOOOp
Cuber, patrząc na twój podpis to już wiadomo na co się zdecydujesz Ja po przygodach z B7 gdzie w naprawy wydałem cn. 17tys, powiedziałem ze już nigdy Audi. Od tamtego czasu mam już druga B8
-
B8 TrOOOOp
Ja dostałem kupon na oryginalne dodatki.
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Feee...
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Mi się lusterka podobają
-
B8 TrOOOOp
WRC zapodał faktycznie zaklejone B9 Pany jak kto często odwiesza ASO(A Plus program) to upominać się o ekstrasy
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Jak jeździcie do tego Livigno? Przez Bolzano? Czy droga 180 jest przejezdna w zimie?
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
A w Alpach dzisiaj w nocy padał ostro śnieg
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Ale wiocha, nie ma napisu RS na pol dywanika
-
Jazda testowa nowym Audi TT
Nie wiem czy znacie Audi A plus : Można się umówić na jazdę próbną, albo na weekend. Ja z reguły biorę jak coś robią przy autach.
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Sprzedales?
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
I see... dlatego są stosunkowo tanie na ebayu
-
Moja cieszymorda Audi a4 b8 Avant
Wygląda na to ze poprzedni właściciel tez rzezał Poka wlepe Trochę razi ten znaczek i brak spryskow, ale generalnie fajna sztuka
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Napisz jak zakładałeś gałkę? Grzanie, czy cały drążek zmieniałeś? Te hamulce tez bym przygarnął
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Jakieś 3mm na miarce. Na słupku nie wiem, do kościoła mam za blisko
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Właściciel nawet nie wie gdzie się sprawdza olej. Autko trzymiesięczne. Mi po pięciu i pol tysiącu kilometrów tez ubyło trochę na miarce. Niecały rok gwarancji jeszcze. Będę reklamował Jako ciekawostka: jeżeli coś wymienia w ramach gwarancji to nie przedłuża się ona na ta cześć. Innymi słowy rozleci się skrzynia na tydzień przed upływem okresu gwarancyjnego, to na ta skrzynie jest tylko tydzień gwarancji Słyszałem ze są 2.0T które nie biorą oleju, ale takich nie widziałem.
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Zrobili czystkę w Ingolstadt. Projektowanie przenieśli do Hiszpanii
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Tego nikt ci nie powie. Wydaje mi się ze odma i program to czarowanie rzeczywistości. Służy do zredukowania zużycia poniżej 0,5L. Nie eliminuje przyczyny. Mój stary silnik był jedynym znanym mi przykładem gdzie Stage 1 zredukowało niemal do zera branie oleju. Na amerykańskich czy niemieckich forach piszą tylko o minimalnej poprawie. Jako ciekawostka: końcówki wydechu S3 po przejechaniu 250km
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
Panamerka tez w sumie z VAG-a No i spoiler z batmobila:) http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=17ziPfk7lTY Jedyny minus to ciaśniej jak rs. Ciężko baka puścić na dalekich trasach :b
-
Mann czy knecht
Dyskusja o filtrach przerodziła się w dyskusje ideologiczna już po raz kolejny na forum. Nawet niemiecki kloszard powie ze niemieckie jest najlepsze, czy Angielski angielskie... A tu... Oczywiście nikt nie ma prawa odbierać komuś wiary w to, ze np. Hengst(niem.ogier ) przedłuży życie rzęchowi z 300kkm+ przebiegu. Norma(tez niemiecka ) mówi ze filtr oleju musi mieć 5-10 µm i innego materiału na rynku nie ma. AHLSTROM, HOLLINGSWORTH & VOCE COMPANY, NEENAH GESSNER to producenci materjałow filtrujących.
-
Mann czy knecht
Filtron należy teraz do Amerykanow. W materiał filtrujący zaopatrują się tam gdzie wszyscy w Europie. Ja staram używać filtrów przeznaczonych do samolotów A takie robią u nas na Podkarpaciu
-
Pomocy ! Silnik bez kompresji na wszystkich cylindrach rok2008
3L?? Na kompie musi coś pokazywać. Brak kompresji to łańcuch....Albo źle sprawdzał....Karlsruhe trochę daleko...
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
LPG w moim podpisie to raczej poparcie dla tego paliwa Przy moich rocznych przebiegach ponizej10kkm...Poza tym nie ma gdzie z akumulatorem uciec w B8 .
-
1.8TFSI i 2.0TFSI problemy z klapami i dolotem
Tutaj jest opisane czyszczenie kanałów granulatem z orzecha włoskiego: http://www.a4-freunde.com/forum/showthread.php?180739-Verkokung-der-Einlassventile-reinigen-durch-quot-Walnut-Blasting-quot-FSI-TFSI-TSI Ciekawy pomysł na biznes. Takie czyszczenie należy profilaktycznie co 30kkm robić. Niemcy klepią tego milionami, wiec i u nas tego schrottu będzie coraz więcej