Treść opublikowana przez griga-st
-
B8 TrOOOOp
listwy alu szczotka, a przynajmniej tak wyglądają LISTWA LISTWY OZDOBNE KOMPLET AUDI A4 S4 B8 8K (4905684617) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje. _________________________ W komplecie nie ma tej kolo lewarka. Podoba mi się to szczotkowane. Dobra cena myślicie?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Link do tego bloga przewijał się już tutaj wielokrotnie. Silnik na trochę innych gratach jest od roku modelowego 2012. Najlepiej szukać z 225KM. Maja dodatkowy dotrysk paliwa w kolektor przez co zredukowali zasyfianie dolotu znane we wszystkich FSI od VW.
-
[All B8] A4 3.0 Tdi By Orzeł, 381Ps/726Nm By Dynosoft, Gwint -Black B*tch-
T5 Bus. W wersji TH2.
-
[B7 BRD] Aktualny tygrysowoz...
Bleee
-
Wtryski wymiana
Tyle kosztuje nowa: http://www.ebay.de/itm/NEU-orig-AUDI-A3-A4-A5-TFSI-1-8-ab-Bj-07-2011-SEAT-Leon-Einspritzduse-06K906036-/200912683143?pt=DE_Autoteile&hash=item2ec7544087 O regeneracji nie słyszałem.
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Vyzerá to dobre.
-
B8 TrOOOOp
Z tymi benzynami ciężko wyczuć... Niby bezobsługowy, ale na necie można znaleźć sporo relacji o naciągniętych łańcuchach, czy nawet rozwalonych motorach.. Te same.
-
B8 TrOOOOp
Zależy ile chcesz autem jeszcze jeździć. Jeżeli na zimnym silniku nie słychać jakiegoś niepokojącego szelestu, obcierania pewnie nie ma sensu zmieniać łańcucha... Rozrząd z pompa ze trzy kola musisz liczyć...
-
B8 TrOOOOp
Pompa jest po prawej stronie z tylu silnika napędzana paskiem od walka wyrównoważającego. Kolega Olinek2 chyba pisał o jej wymianie. Nowy rozrząd nie jest zły. Łańcuch lubi się naciągać. Rob fotki przy wymianie
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Musisz chyba jeszcze pojeździć i pomierzyć. Samym olejem (ok.)0,4L/1kkm nie ma szans ograniczyć. Wymieniałeś tez łańcuchy?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
06H103495J set razem z uszczelka. Do tego śruba mocująca N 10725401. @slawek16 0,6L po remacie?? To coś chyba nie teg´s? Nie wymienia się samych pierścieni...
-
Siemianowy Golfik Gti
Fajnie, fajnie:) Nie lubię takich pytań, ale... Ile ci pokazuje średnie spalanie? W Golfie jest zmienna faza rozrządu(valvelift)?
-
Kto z was pamięta Stan Wojenny?
Niedziela. Zamiast teleranka cały czas jakiś facet w czarnych okularach coś w kolko pier....Mama szykowała nas do kościoła, ale przybiegła ciocia z płaczem ze wujka na wojnę zabierają... Tym co próbują przemycić tutaj jakieś treści polityczne(jest to zabronione na forum) przypominam ze rządziły w Polsce już WSZYSTKIE opcje polityczne. Nie wiem co z nami nie tak, ale jak się dorwie Polak do władzy to z człowieka robi się swinia...Jak w "Folwarku zwierzęcym" Orwella... Pasuje tu jak ulał powiedzenie Pilsudzkiego: "Naród wspaniały, tylko ludzie k**wy":(
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Tak jak Marcin piszesz, tez wydaje mi się ze to i tłoki, i odma. Ludzie piszą ze po wymianie odmy spalanie oleju zmniejsza się tylko nieznacznie. Dopiero Stage II daje poprawę przy założeniu ze blok jeszcze nie jest porysowany. Nowe silniki są widocznie ciaśniej spasowane bo zużycie paliwa wzrosło mi o m/w 0,5-0,7L/100. Wydaje mi się ze to bardzo dużo. Oleju tez trochę ubyło na bagnecie. Na MMI dalej MAX Zasadnicza różnicę jaka zauważyłem pomiędzy starymi a nowym silnikiem to to ze olej po przejechaniu ok.1kkm jest jeszcze czysty gdzie w starych silnikach był już czarny jak w dieslu. Ale dlaczego dolot tak strasznie wygląda jak to pokazują na zdjęciach? Moze tez przez ta pieprzona odmę?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Zestaw naprawczy to tłoki z pierścieniami i chyba korbowody. Pierścienie nowego typu nie pasują do starych tłoków. Także jak komuś tylko pierścienie wymieniali, to lipa będzie...
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Sa bagażniki dachowe na R8?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Jak masz dodatkowa gwarancje kupiona przy zamawianiu auta, to możesz w całej Europie naprawiać. Możesz tez tygodniowy wypad na narty w Alpach zaplanować
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=QzvgxtDA6wU
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
To są tzw. Rocker-y. Beda wibrować na twardym śniegu czy przy wyższej prędkości. Narta jest na całej długości prosta. Podczas jazdy przód nie przyciśnięty do podłoża wibruje. Sam jeżdżę na takich drugi sezon, tyko od K2 i sobie chwale
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Produkt deficytowy te K04... A do wzdłużnych silników to w ogóle tragedia... Nie wiem czy miszczu to przeczyta , ale DAB+ bym założył bo w DABie mało stacji jest. Polecam moda bo jakość sygnału jest taka jak z płyty CD.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Nic nie ma za darmo... Dodatkowa gwarancja. Naprawy gwarancyjne, rękojmia to dla techników masa papierkowej roboty której wymaga Audi. Nie każdemu się chce w to bawić. Tam gdzie ja serwisuje jest technik któremu się akurat chce. Regeneracja kosztowała niecałe 7tys.€ Autko chciałem sprzedać w przyszłym roku, ale teraz sam nie wiem...
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Mojej babci stuknęło cztery latka, a ze ostatnio czesto dalekie trasy robię to i stóweczka na tacho pękła. Wpadł tez kolejny "mod" w postaci generalnego remontu stronica. Wpadła nowa mechatronika, uszczelnienia, układ różnicowy, kolo zamachowe i kompletne sprzęgło. Skrzynia jeździła do Kassel na regeneracje. Cały koszt pokryło AUDI. Dysponuje tylko zdjęciem zrobionym przez mechanika w ASO: Marzy mi się jeszcze zderzak przedni i lusterka(blendy) od S-y
-
B8 TrOOOOp
Lenistwo!!!! Po co szukać, jak można do @WRC PW napisać "Kury im szczać prowadzać", nie auta naprawiać! Wiem ze to często nie jest łatwe, ale bierzcie kosztorysy!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To znaczy ze żałujesz teraz? Nie wiem czy za te czternaście tysi więcej polifta byś kupił...
-
B8 TrOOOOp
W Arizonie? Skrobaczka? To na przodzie to oryginalna dokladka z pakietu aero, czy jakos tak... Kosztuje jakies 1200peelenow w ASO.