Treść opublikowana przez griga-st
-
Silnik 1.8 TFSI vs 2.0 TFSI w Audi A4 B8
No cóż, coraz efektywniej koncern VW dba o miejsca pracy Jak nie 2.0tdi, to 2.0tsi To już nie pierdoły jak kiedyś typu wahacze, tylko grube sprawy przy których można się zastanawiać:naprawiać czy sprzedać Ale auta robią cały czas ładne
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dokładnie tak. Tym bardziej ze ten nowy 2.0 tedeji ma bazować na bloku z 2.0 tesji jak to bywało jeszcze do 90-tych lat. I tu może być mina z całkiem nowa konstrukcja. Tak wtopiłem z B7 BPW. Później było pierwsze tfsi i następna wtopa. Jeżeli będzie następne Audi, to bez dodatkowej gwarancji nawet nie podchodzę.
-
Jakie Końcówki wydechu
Nie no griga-st bez jaj :facepalm: Mierzyłem średnicę zewnętrzną (w poprzek czyli średnicę, gupi nie jestem ). Wewnątrz nakładka ma blaszki (takie języczki) które zabezpieczają nakładkę przed zsunięciem więc średnica wewnętrzna nakładki jest na pewno wieksza niż średnica rury. Nie chce mi się ściągać nakładek do mierzenia bo bym zmierzył dokładnie rurę. Matko bosko, @andyl, nawet mi przez glowe taka mysl nie przeszla! Za dlugo na tych saksach siedzisz. Ojczysta mowe zapomniales . Napisalem okolo, nie w okolo . Od modelu B9 trzeba bedzie caly zderzak zmieniac. Nie koncowki
-
Jakie Końcówki wydechu
Trzy posty wyżej masz zdjęcie nie około, tylko w poprzek.I na zdjętej nakładce. Wymiary podane w ETKA to prawdopodobnie zewnętrzna średnica końcówki wydechu(= wewnętrzna średnica nakładki). Kolega chce wiedzieć jaka jest średnica po zewnętrznej nakładki od 3.0D. Dziwne ze nikt tego nie mierzył. Przecież trzy/czwarte B8 ma tu na forum zmienione wydechy w dislu. (Tylko co to zmieni jak wydech kupiony, a końcówki siedzą przyspawane ?) Tak podaje ETKA do modelu 2012 silniki czterocylindrowe: a tak do silników sześciocylindrowych:
-
Jakie Końcówki wydechu
Az mnie skręca żeby dowiedzieć się co ci wyjdzie
-
Rękaw na narty
Dwie pary z kijami w pokrowcach i ciężko coś więcej zmieścić(B7 sedan).
-
Jakie Końcówki wydechu
Ten wydech jest od 3.0 s-line. Benzyna ma środkowe tłumiki. Nie wiem gdzie jest mierzone te 65 czy 80. Końcówki(nakładki)od 2.0T maja zewnętrzna średnicę 87mm. Jest wielu innych kolegów którzy przerabiali wydech. Oni powinni się tutaj wypowiedzieć.
-
Montaż dedykowanego uchwytu do telefonu.
OK, wytłumaczeniem może być ten yanosik (nie znam). Kabel mimo wszystko w środku, albo przynajmniej czarny. U mnie TMC w Audi tez daje doskonale rade(trasy nawet po kilkanaście godzin). Telefon leży w podłokietniku podpięty pod ładowarkę i bloothka.
-
Jakie Końcówki wydechu
... i chrom-matt. Jakie ma ta A6 można tylko gdybać. Na pewno nie ori A6.
-
Jakie Końcówki wydechu
Ten numer który podałeś jest do 2.0T limo. To nie są 80mm. Jak widać to na skanie z ETKA: W A4 nakładki 80mm są tylko i wyłącznie w 2.0T Avant. Moze trochę niefortunnie napisali numer do tych osiemdziesiątek w opisie(Hinweis) a nie w słupku z numerami. Ale myślę ze teraz nie powinno być już żadnych wątpliwości
-
Montaż dedykowanego uchwytu do telefonu.
Z pewna taka nieśmiałością muszę powiedzieć ze nie przekonuje mnie ten pomysł... Nie masz bluetootha w aucie?
-
Przemiana S4 2011 ----> RS4 2014
Świetny projekt. LZ5F jest bardziej "sportowy". Niestety skundlili go malując Ibizy i Oktavie na lewo i prawo Niemniej biedzie fajnie wyróżniać w lesie czarnych i srebrnych
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
U mnie jest malowana dokładka blade w 1RR. W 2.0T są nakładki końcówek 80 mm(avant).
-
B8 TrOOOOp
Valeo. Muszą być swieze. Nie zlezane jak to jest zwykle w ASO.
-
B8 TrOOOOp
Nie fizolofuj:d okej nie napisales tak:)
-
B8 TrOOOOp
Jak nie?Rozglądam się za belkami dachowymi. Mam dylemat. kupic ori audi czy aguri? Reklamowany jako najcichszy bagażnik dachowy, a po drugie bije wyglądem oryginał. Ma ktos jakąś opinie o nim? http://allegro.pl/bagaznik-na-relingi-reling-aguri-audi-a4-allroad-i4749532644.html O taki chodzi mi:d Ten z linka jest do allroda. Mam ten sam dylemat.
-
B8 TrOOOOp
Ferdek, po polskiemu umiemy czytać?
-
B8 TrOOOOp
Nie napisałem tak
-
B8 TrOOOOp
Jak już napisałem w dziale "Kola" jeździ na nich roczna tetetka. Nic to, przymierze to zobaczę co i jak.
-
Rodzynek A4 B7 2.0 TDI BRD Quattro - nowa baza do modów.
Ołówek to nie problem, problemem jest gniazdo. Mój lepiej wyglądał, a się wysrał...
-
B8 TrOOOOp
A7/A8 maja inny jak B8?
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Dzieki To nie są kola z B7, tylko prawdopodobnie z A7 albo A8. Roczna TT na tym jeździ.
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Co to jest "średnica osadzenia felg"? Nie są jajowate
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Pany, wzór rs4 b7 20" ET45 opona 255 profil 30. a) robili takie w oryginale? b ) będzie B8 z zawiasem BV na tym jeździła bez obcierania?
-
B8 TrOOOOp
Pany, wzór rs4 b7 20" ET45 opona 255 profil 30. a) robili takie w oryginale? b ) będzie B8 z zawiasem BV na tym jeździła bez obcierania?