Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. No cóż, coraz efektywniej koncern VW dba o miejsca pracy Jak nie 2.0tdi, to 2.0tsi To już nie pierdoły jak kiedyś typu wahacze, tylko grube sprawy przy których można się zastanawiać:naprawiać czy sprzedać Ale auta robią cały czas ładne
  2. Dokładnie tak. Tym bardziej ze ten nowy 2.0 tedeji ma bazować na bloku z 2.0 tesji jak to bywało jeszcze do 90-tych lat. I tu może być mina z całkiem nowa konstrukcja. Tak wtopiłem z B7 BPW. Później było pierwsze tfsi i następna wtopa. Jeżeli będzie następne Audi, to bez dodatkowej gwarancji nawet nie podchodzę.
  3. Nie no griga-st bez jaj :facepalm: Mierzyłem średnicę zewnętrzną (w poprzek czyli średnicę, gupi nie jestem ). Wewnątrz nakładka ma blaszki (takie języczki) które zabezpieczają nakładkę przed zsunięciem więc średnica wewnętrzna nakładki jest na pewno wieksza niż średnica rury. Nie chce mi się ściągać nakładek do mierzenia bo bym zmierzył dokładnie rurę. Matko bosko, @andyl, nawet mi przez glowe taka mysl nie przeszla! Za dlugo na tych saksach siedzisz. Ojczysta mowe zapomniales . Napisalem okolo, nie w okolo . Od modelu B9 trzeba bedzie caly zderzak zmieniac. Nie koncowki
  4. Trzy posty wyżej masz zdjęcie nie około, tylko w poprzek.I na zdjętej nakładce. Wymiary podane w ETKA to prawdopodobnie zewnętrzna średnica końcówki wydechu(= wewnętrzna średnica nakładki). Kolega chce wiedzieć jaka jest średnica po zewnętrznej nakładki od 3.0D. Dziwne ze nikt tego nie mierzył. Przecież trzy/czwarte B8 ma tu na forum zmienione wydechy w dislu. (Tylko co to zmieni jak wydech kupiony, a końcówki siedzą przyspawane ?) Tak podaje ETKA do modelu 2012 silniki czterocylindrowe: a tak do silników sześciocylindrowych:
  5. Az mnie skręca żeby dowiedzieć się co ci wyjdzie
  6. griga-st odpowiedział(a) na woodzuu temat w Audi A4 B6/B7
    Dwie pary z kijami w pokrowcach i ciężko coś więcej zmieścić(B7 sedan).
  7. Ten wydech jest od 3.0 s-line. Benzyna ma środkowe tłumiki. Nie wiem gdzie jest mierzone te 65 czy 80. Końcówki(nakładki)od 2.0T maja zewnętrzna średnicę 87mm. Jest wielu innych kolegów którzy przerabiali wydech. Oni powinni się tutaj wypowiedzieć.
  8. OK, wytłumaczeniem może być ten yanosik (nie znam). Kabel mimo wszystko w środku, albo przynajmniej czarny. U mnie TMC w Audi tez daje doskonale rade(trasy nawet po kilkanaście godzin). Telefon leży w podłokietniku podpięty pod ładowarkę i bloothka.
  9. ... i chrom-matt. Jakie ma ta A6 można tylko gdybać. Na pewno nie ori A6.
  10. Ten numer który podałeś jest do 2.0T limo. To nie są 80mm. Jak widać to na skanie z ETKA: W A4 nakładki 80mm są tylko i wyłącznie w 2.0T Avant. Moze trochę niefortunnie napisali numer do tych osiemdziesiątek w opisie(Hinweis) a nie w słupku z numerami. Ale myślę ze teraz nie powinno być już żadnych wątpliwości
  11. Z pewna taka nieśmiałością muszę powiedzieć ze nie przekonuje mnie ten pomysł... Nie masz bluetootha w aucie?
  12. Świetny projekt. LZ5F jest bardziej "sportowy". Niestety skundlili go malując Ibizy i Oktavie na lewo i prawo Niemniej biedzie fajnie wyróżniać w lesie czarnych i srebrnych
  13. U mnie jest malowana dokładka blade w 1RR. W 2.0T są nakładki końcówek 80 mm(avant).
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Valeo. Muszą być swieze. Nie zlezane jak to jest zwykle w ASO.
  15. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie fizolofuj:d okej nie napisales tak:)
  16. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak nie?Rozglądam się za belkami dachowymi. Mam dylemat. kupic ori audi czy aguri? Reklamowany jako najcichszy bagażnik dachowy, a po drugie bije wyglądem oryginał. Ma ktos jakąś opinie o nim? http://allegro.pl/bagaznik-na-relingi-reling-aguri-audi-a4-allroad-i4749532644.html O taki chodzi mi:d Ten z linka jest do allroda. Mam ten sam dylemat.
  17. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ferdek, po polskiemu umiemy czytać?
  18. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie napisałem tak
  19. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak już napisałem w dziale "Kola" jeździ na nich roczna tetetka. Nic to, przymierze to zobaczę co i jak.
  20. Ołówek to nie problem, problemem jest gniazdo. Mój lepiej wyglądał, a się wysrał...
  21. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A7/A8 maja inny jak B8?
  22. Dzieki To nie są kola z B7, tylko prawdopodobnie z A7 albo A8. Roczna TT na tym jeździ.
  23. Co to jest "średnica osadzenia felg"? Nie są jajowate
  24. Pany, wzór rs4 b7 20" ET45 opona 255 profil 30. a) robili takie w oryginale? b ) będzie B8 z zawiasem BV na tym jeździła bez obcierania?
  25. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany, wzór rs4 b7 20" ET45 opona 255 profil 30. a) robili takie w oryginale? b ) będzie B8 z zawiasem BV na tym jeździła bez obcierania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.