Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. wolan i awionika z raptora f 22 Ale by w hełmie musiał jeździć Swoja droga to już mu dużo nie brakuje: HUD i kamerka podczerwieni :
  2. Te badziewia z linków nie są warte nawet stówki. Kupiłem od dwóch rożnych sprzedawców i odesłałem. Szukaj całej klapy. Czasami jest taniej jak sama lotka. Sprzedawcom nie chce się bawić w odklejanie jej bo trzyma dosyć mocno i jest ryzyko uszkodzenia.
  3. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Będą tunery radiowe od 3G+ hulać w 3G high?
  4. Pomoc już była zanim zadałeś pytanie http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272895-18tfsi-i-20tfsi-problemy-z-klapami-i-dolotem/#entry3955495
  5. Hmm... To są jednak te same silniki. 160KM(1 gen.) ma ten sam słupek i "wnętrzności" co 170KM(3 gen.). Peryferia maja tzw. modułową konstrukcje. Oprócz bloku, reszta się zgadza.
  6. Generalnie tak. Za mało tego jeszcze jeździ z większymi przebiegami żeby można coś więcej powiedzieć o awaryjności tej jednostki. Kolega @dziadek tym jeździł, i był zadowolony.
  7. Co ze starym motorem? Podobna kase wsadzilem w B7, a nawet wiecej bo ubezpieczyciel wplacil pn.5tys E po zapaleniu sie od DPF... Po czym zaczela rdzewiec i sprzedalem za niewiele pn. 8kk E. Wtedy powiedzialem sobie ze nigdy wiecej nie kupie Audi... Od tamtego czasu mam juz drugie Przez takich losi jak my, oni w zyciu nie beda lepszych aut produkowac.
  8. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W B8 trochę lepiej to zbudowali jak w B7. Przede wszystkim filtr (poprawniej można go nazwać zbiornikiem) znajduje się bliżej kolektora.
  9. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To dokładnie tak funkcjonuje jak opisuje Gabriel Mam Smarta gdzie takie "wietrzenie" komory silnika jest realizowane przez wentylator od IC
  10. Problem możne być w sofcie silnika. Jeżeli była wymiana tłoków, a przede wszystkim odmy, to w skrzyni korbowej panuje inne ciśnienie. Musi być wgrany nowy megnement silnika. Inaczej będzie waliło błędami.
  11. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Exklusiv pakiet(taki jak u WRC) by mi najbardziej pasował. Ale naturalnie na wszystkie ciekawe propozycje jestem otwarty.
  12. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Miałem chrapkę na te siodła z RS-a co Turzol zapodał, ale jak kolo usłyszał ze trza do Rajchu wysłać, to mu od razu mu cena na siedem skoczyła A taki h...jak Bolka trampki! Za siedem kola to mi WRC whirpool zamontuje! Także jak by ktoś, coś ciekawego widział na pełnej elektryce(raczej nie- Recaro), to proszę dać znać
  13. Pięknie Jedrex To autko to klasyk pośród klasyków. Jeszcze w moim ulubionym kolorze. Gratuluje gustu.
  14. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Poliftowe siodła z pamięcią pasują do przedlifta P&P, czy trzeba liczyć się z niespodziankami?
  15. Bardzo przydatny mod przy długim przodzie w B8. Dodatkowo kamera by był wogóle luksus. Będzie jako opcja w B9.
  16. No, tak google właśnie mówi. Kurcze, do Pazdzieczewa mi nie po drodze... Musze to u nas, na Podkarpaciu ogarnąć... Czyli takie hybrydy jak najbardziej jeżdżą? To mi bardzo pasuje. Cala przeróbka musi wyglądać jak ori w jak najbardziej możliwym stopniu.
  17. Mów mi wuju! Nie mam pojęcia co to jest... Wiem tylko ze strona ciepła stanowi jedna, nierozbieralna całość z kolektorem wydechowym.
  18. Nic ci nie pokaże. Napisałem ze zaoferował mi taka możliwość. Dlatego pytam się tutaj: co o tym sadzić? Ty Dev tez takie cuda robisz?
  19. Gentelmen´s, przy okazji moich poszukiwań K04 natrafiłem na gościa(zakład regeneracji turbin) który zaoferował mi przeróbkę(upgrade)mojej oryginalnej. Następna sprawa. Czy mogę na tym upgradowym turbo jechać bez zmiany softu? Na dolocie są przecież czujniki ciśnienia. No wiec co o tym wszystkim myśleć?
  20. Bez zmierzenia ciśnienia nic nie wskórasz... Trzeba by było sprawdzić w ETKA gdzie jest zamontowany czujnik oleju i go wymienić zanim rozbierzesz silnik.
  21. Pisze z czego @kristof, Poproś @WRC o numer do gościa który robił mu dekory z karbonu. Moze on coś wyskrobie. Takie duperele z reguły nie są tanie niestety.
  22. Jak by ktoś nie miał pomysłu co kupić pod choinkę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.