Treść opublikowana przez griga-st
-
koszmarny pobór oleju A4 B8 2,0 T 180 kM
Czyli jednak coś czytałaś Jesteś z Bielska. Podjedz/ zadzwon: CompSport Bielsko-Biała ul. Cieszyńska 45 43-300 Bielsko-Biała + 48 696 030 910 + 48 696 030 909 Wszystkiego się dowiesz.
-
koszmarny pobór oleju A4 B8 2,0 T 180 kM
Masz silnik do naprawy niestety. Przykro mi to pisać, ale wygląda na to ktoś ci świadomie wcisną strucla... Poczytaj na forum o tym problemie. Koszty naprawy to ok. 6tys. jak nie więcej.
-
Muzyka w naszych autkach
Najpopularniejszy polski zespól na świecie(serio) . Zawsze mnie zastanawiało jak on wytrzymuje dwie godziny bez chrypy?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Z dwa zero benzyna nie biorącym oleju jest jak z białym krukiem: wszyscy o nim mówią ze jest, ale żaden go widział.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Noo, aż mi głupio takie rzeczy pisać
-
Gwarancja Audi a Rezanie?
+1 (D)
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
4,6L jest 2mm ponad max na bagnecie. Przy okazji dodam ze po przejechaniu kolejnych ok.4 kkm zero ubytku oleju.
-
przelew z ipko do niemiec Deutsche Postbank AG jak zrobic lub kto pomoze
W druga stronę (DE>PL) nie płaci się nic ekstra(online). Myślę ze nie ma różnicy kraj czy zagranica w ramach EU. Poza BIC oczywiście.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wieje strasznie już drugi dzień... Jechałeś czwórką od Rzeszowa?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Za gotówkę, wszystko! Aaa, o koledze zapomniałem ze robił. Pokaz spis wymienionych części w ASO
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Z ta odma to tez mi się tak Marcinie wydaje. Ale nie wiem tego na pewno, wiec przytoczyłem oficjalna procedurę jak to w ASO podają. Jak już gdzieś wcześniej napisałem, masz na forum największe doświadczenie z naprawianiem tej, nie bójmy się tego nazwać po imieniu, wady fabrycznej.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Najszlachetniejszym z paliw wydaje się być ciekły wodór. Jest błękitny! Szanowny kolega testuje pewnie dzisiaj nowe hamulce Spalanie wzrośnie jeszcze przy tym huraganie Chociaż z nowym przodem Cw powinien być lepszy
-
Sytuacja we Francji i multi-kulti
Wg. mnie onanizowanie się takimi filmikami to tez oznaka zdziczenia
-
2.0 TFSI - modernizacja silnika
2.0 to CNCD; 1.8 to CJEB.
-
B8 TrOOOOp
Übung macht den Meister jak w Ingolstadt mawiają Klimatronik trzystrefowy?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Rozgarnięty pewnie da rade. Z tym ze aby to wszystko prawidłowo było zrobione, musisz dać nowa odmę. Nowa odma tworzy inne ciśnienie w komorze silnika. Potrzebujesz inny soft silnika co by nie waliło błędami. Nowy soft to pewnie ASO...
-
1996 80 Avant RS2
Co tu dużo pisać. Kwintesencja niemieckiej motoryzacji. Graty spełnienia marzeń
-
A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
- A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Pięknie zmodzony Passek. Sprzedałeś go z modami, czy części predales osobno?- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wygląda dobrze w tym kolorze Kurcze, ze sam na to nie wpadłem. A widzisz panie kolego, LPG jest najwyżej w procesie rektyfikacji ropy. Wtryskiwane w fazie ciekłej w silnikach z bezpośrednim wtryskiem jest lepsze jak benzyna Zderzak już pod PDC- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Oczywiście znam to niemal na pamięć Puki co, narazie zmieniali zderzak tylko "dieslowcy". Chciałem się upewnić jak to jest w autach z motorem na szlachetniejsze paliwo- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Andy, zderzak musiałeś malować? Trzeba kupic dodatkowo jakieś spinki, klamry,kierownice powietrza, etc potrzebne do zamontowania sline?- A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco
Dobrze wygląda ten dyfuzor- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Bardzo dobre mody Dokładnie takie miałem w planach. Zamiast modów, przeleżałem z rodzinka w łóżku chory na grypę- A4 B8 2.0 TFSI
Widze ze na filtrze oleju tez ta zielona kropka jak u mnie byla. Filtry kupione w ASO maja pomarańczową. Ciekawe po kiego grzyba to znaczą? Jakie masz oznaczenie silnika?(nalepka na rozrządzie) U mnie tam gdzie było CDNC jest teraz RR. - A4 B8 Lift 3,0 TDI by Romco