Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Wejsc to pewnie wejdzie, ale skrecanie to nie bedzie juz taka bulka z maslem
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Od Madrytu po Tokio Ale gleby se nie zobaczą
-
Turbo naprawa RZ
Szukam warsztatu w RZ który zrobi mi hybrydę z ori K03. Google wyrzuciło trochę tego. Grześ podał tutaj kiedyś namiary, nawet tam dzwoniłem. Sami nie robią, ale podali mi numer do innego zakładu. Niestety gdzieś ten numer przep... naczy zgubiłem. Może polecicie mi kogoś?
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Chyba już wiem...Fotosik nie lubi mojego IP Szkoda, bo nawet nie wiesz jak twoje, Hammerka czy WRC autka są sławne na świecie Jeżeli to nie sprawi problemu, to proszę ładować zdjęcia na hosta polecanego przez Prezia .
-
B7 BLB By Akjam S-Line/S4...RECARO S4B7, KIERA TTS, CARBON RS4, HEBLE S4, ISPIRI ISR8, DETAILING/KWARC/FOTKI! AIR RIDE CZESŁAW CUSTOMIZER!/ str.132
Co jest kutwa? Nie widzę zdjęć!
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Do tego trzeba mieć wcześniej aktywny układ wydechowy(głośniki w tlumnikach). Pod tym linkiem jest tylko zestaw tuningowy do tego ukladu Brzmi to fajnie, zwłaszcza jak autko jedzie. Ale wygląda okropnie, bo te tłumiki trochę więcej wiszą jak oryginalne.
-
B8 TrOOOOp
Obszywane, ale wygląda świetnie
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Konia z rzędem temu kto rozpozna po mrowieniu silnik z, i bez walków. Przyczyna "burczenia" na pewno nie jest brak walków. Nie może chodzić głośniej coś czego nie ma.
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Czytałem ze Vialle nie będzie robić instalek do EA113. (aktualny katalog z .02.15: http://www.vialle.de/media/Consument_Catalogus/Consument_Catalogus_DE.pdf) Prawdopodobnie jest tego za mało na rynku. Do 2.0 EA888 zresztą tez nie robią... Okiem laika myślę ze STAG to cioty bez aspiracji. Działają na największym rynku LPG w Europie, i zero innowacyjności z ich strony. Przecież wszystko co od kilku już lat wychodzi to bezpośredni wtrysk. Tylko ICON zostaje.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Znajomy ma coś nie tegs z silnikiem. Po wywaleniu walków silnikiem nie telepie przy zapalaniu i gaszeniu, żwawiej się zbiera i chodzi generalnie ciszej (BPW). Jedyny minus to delikatne "mrowienie" przy wchodzeniu na wyższe obroty. Ale to tylko w porównaniu z NOWYM silnikiem z walkami. A tutaj niemal wszyscy mają 200+ nalatane.
-
Wymiana Oleju 2.0T 211 km
Ja nie mam żadnego dylematu. Leje Platinum Max i filtry Filtrona(taki fabryki w Györ wyjechał). Z Sędziszowa(Boeing) jeszcze lepsze, ale do EA888 nie robią. Ja nie dolewam nic
-
Kompendium wiedzy EA888
Tyle obiecuje ABT: http://www.abt-sportsline.de/typo3temp/mp_soap_client_files/ProduktDokument/1/8V0%20120%20370%20CJXC_kompakt_quattro_AS_D.pdf a tyle MTM: http://www.mtm-online.de/de/Audi/S3-8V-Limousine/2-0-TFSI-221-kW-300PS-Quattro?FZID=S38VL221Q&KIT=m2s3l300380qmv ---------- Post dopisany 15-03-2014 at 16:15 ---------- Poprzedni post napisany 07-02-2014 at 22:17 ---------- W ostatnim Audi Magazin jest obszerny PR-artykuł o tych silnikach. Demontaż dolotu. Wprawdzie w jakimś Vauwiku, ale silnik ten sam.
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Do modelu B7 można było zamówić za 1500€ LZ5F.
-
A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
Kultura pracy, potencjal tego silnika góruje nad jednostkami konkurencji. Te wady(olej, łańcuch) są tak głupie ze wyglądają na zaplanowane...
-
Pasty polerskie FESTOOL
Nie kumam Naczy są złe?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
1000ml.
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Wróciłem z krótkiego wypadu na Achensee na pograniczu A/D. Ośrodek nazywa się Christlum. Ciekawostka jest to, ze preperuja tak śnieg, ze nawet po południu stoki nie są zryte jak po stadzie dzików. Pomimo +7 stopni w dzień. http://www.christlum.at/
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Z telewiza jest podobna sytuacja co z DAB. Stare tunery nie maja kodeków MPEG4 i w N, czy PL będziesz miał tylko głos
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Nie mam Banga. tylko ASS z subem. Ale nawet na tym badziewiu jakość jest "słyszalna". Bardzo polecam DAB ale tylko w wersji +. Trzeba uważać bo w czwórce ori DAB plus jest montowany dopiero od bodajże marca 2014. Laguna pewnie gdzieś o tym pisał, ale gdzie to nie mam pojęcia.
-
Myślistwo - wszystko co z tym związane !!!
Zabijając dla przyjemności? Aktywnie spędzać czas?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Kiedy fotki zapodasz?
-
A4-KLUB.GERMANY
15,44€ za każde rozpoczęte 100cm³ to najniższa obecnie stawka podatku za diesla. Czyli te 130 euro starczy na ropniaka o pojemności 0,840L z DPF.
-
Ciagłe stukanie w silniku 2.0 TFSI
Nie pokrzywili zaworów? Jak ci ten mechanior tyle wymienił, to powinien wiedzieć co robi?... Mi klekotało (tylko) na wolnych obrotach. Wymienili cale wnętrzności skrzyni, a okazało się ze to kolo zamachowe z tym podwójnym sprzęgłem.
-
Ciagłe stukanie w silniku 2.0 TFSI
Glosnosc, czy czestotliwosc narasta? Ja p.., nie taniej by bylo silnik wymienic?
-
B8 TrOOOOp
Takie rozwiązanie jest w beemwe oryginalnie i nikt nie protestuje.