Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Ja wczoraj przy okazji bylem na Allianz Arena. Stałem po stronie Porto w piątym rzędzie wiec piec bramek jak na dłoni było widać Milo było oglądać grę Lewego. Mam nadzieje Barce w półfinale zobaczyć
  2. Nie wydaje mi się
  3. "...Nie stracimy nawet w Polsce..." S.....! Sporo Polaków zginęło żeby takie bzdety mogli sobie wypisywać... Jak widać na darmo... Z drugiej strony na Allegro części do dzisiaj od potestowych B6 sprzedają. Opinia niestety bardzo często zasłużona... Niedaleko gdzie pracuje, w październiku ubiegłego roku ukradli w piątek wieczorem A5. Byli tak zuchwali(i głupi) ze następnego wieczoru w sobotę zwinęli następna A5 trzysta metrów dalej. Oczywiście psy ich zgarnęły...Obciach straszny
  4. Obawiam się ze mieli autoryzowani racje... Numer części tego sylykona to prawdopodobnie D174003A2.
  5. Co miałeś za błąd? Gość pisze ze w bloku pomiarowym "130" w trzecim okienku maja się zmieniać wartości: 0x0066(krótko, i nie pokazuje się więcej, to znaczy ze sterownik przelicza wartości wklepane wcześniej w 04/05 z obrazem z kamerki) > 0x00AA (kalibruje się kamera) > odczekać 1-2min i powinna się pojawić wartość 0x0000. Wtedy jest wszystko w porządku i kamerka jest skalibrowana. Jeżeli stoi 0x0003 kamera nie rozpoznała szablonów, jeżeli stoi 0x0004 coś jest namieszane(źle policzone/wymierzone) w kanałach 04 i/lub 05. Tak pisze. Nie mogę potwierdzić ze tak jest.
  6. Zobacz jeszcze raz pierwsze zdjęcie to zrozumiesz
  7. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Słyszeliście plotkę ze ETKA tylko do końca roku? Wersja 7.4 ma być ostatnia.
  8. Fajne to twoje A cztery. Zwłaszcza szyby dymione i przysłony boczne na lato to majątek. Miałem brać komplet od Romco, ale za długo się czaiłem i zdarzył sprzedać Ja muszę nawet na podwórku konspiracyjnie myc...
  9. Nowy typ tłoków to inna średnica sworzni. Cos mi się zdaje ze ci twoi Oranie na tulipanach to się może znają, ale na autach to już mniej Zepsuli pierwsza sade przy wykręcaniu pewnie. A i z separatorem się pewnie "pomylili". Mówiłem ci: przyjedz Na nartach byś się nauczył, i przy okazji zrobili by jak należy
  10. Przy wymianie tłoków nie ma innej opcji
  11. Zobacz na jaki masz numer. Może ma aktualny i dlatego nie wymienili. Taki jest u mnie:
  12. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    To nie jaja. To Nürburgring Tak się promuje motoryzacje w Rajchu. Każdy ścigać się może jeden lepiej, drugi gorzej Tygrys śmigał tam często swoja B7.
  13. W pierwszym momencie myślałem podobnie jak Andy. Ale to raczej jest budowanie ciśnienia na railu albo układzie wspomagania. Ale od dwa trzynaście wspomaganie jest elektryczne.
  14. Ale po grzyba robią coś przy sterowniku? Co on ma niby "inaczej" sterować? Olej jest wciskany przez luźne pierścienie do komory spalania i tu elektronika nic nie zrobi. Jedyne ujście gazów z komory silnika to separator. Ale on nie ma żadnych elektrozaworów, czy temu podobne. Nie ma na nim wogóle żadnych kabli. Jedynie co mi przychodzi do głowy to sterowanie ciśnieniem doładowania w pewnym zakresie obrotów. Bo do kolektora jest podłączona odma. A w nim jest raz podciśnienie, a jak pracuje turbinka ciśnienie. Wiec o co comeon z tym sterownikiem?
  15. Ładny, wypasiony bialasek z relaksacyjnym napędem. Perłowe biele od VW są ładniejsze jak te od beemwe, czy meska I tak na marginesie. To cytowanie niemal całych stron wprowadza wg. mnie straszny galimatias w temacie.
  16. Odmę tez nowa założyli? Masz kwity na ta naprawę? Jest to akcja serwisowa, czy naprawa gwarancyjna? U mnie tylko lakoniczny wpis"wymiana silnika".
  17. Robi się jeszcze?
  18. Kalibracji nie robiłem. Nie musiałem. Naprędce sprawdziłem linie butelkami z woda i zgadzają się idealnie. Podejrzewam ze jak jest sterownik od A4 to nie trzeba tego akurat kalibrować. Ale można by się było pobawić dla samej sztuki. Z tym opisem to bułeczka Jak wyjeżdżam z rana do pracy to niemal o tej samej porze jedzie koleś jakąś zpimpowana A1. I tak do 170 zawsze mnie objeżdża. Powiedziałem pewnego razu: dość tego! I... zmieniłem godzinę wyjazdu Po pewnym czasie wyczul mnie skubany i jeździ teraz tez o ta godzinę wcześniej Wiec teraz postanowiłem powziąć bardziej radykalne środki i pewnie jesienią będzie pan szanowny musiał ta A1 zamienić na coś mocniejszego
  19. Za moich mlodych lat to sie nazywalo kaska, forsa, siano, dudki, ale dane pierwsze slysze
  20. Pomoze,pomoze Twoj sasiad z za miedzy ociaga sie troche.
  21. Taka mikrofazę dostałem na MS w ubiegłym roku od Swiswaxa Jestem fanem niemieckiego fussballu. Lepsza jest od różowej.
  22. Pozazdrościłem LAGUNIE karbonu i... : Generalnie z czwórka nic się nie dzieje. Narazie. Bo czekam na ostatnia przesyłkę Osiem tysięcy od zmiany i zero ubytku oleju. Odkryłem w sobie ostatnio nowy talent: Na to zwykła szpachla z Obiacza...i voila: Lakiernik który mi to pomalował mówił ze jak na pierwszy raz, to całkiem nie źle. A gdyby zona przez ramie czytała: oczywiście kochanie ze napisze ze to ja zrobiłem. Biorę wszystko na klatę. Nie tak jak 99% forumowiczów którzy piszą ze to właśnie kobiety porysowaly
  23. Jakie ET ma ten felunek? Czesto widuje S3 na tych kolach. Bardzo fajny wzor. Stozki...Fajnie ryczy zwlaszcza w wolnossaku... Nie lepiej bylo sianko na cos innego przeznaczyc?
  24. Z tej krowy wyscigowki nie zrobisz, ale juz to jakos bedzie jechalo O tym Volancie nie slyszalem. Co to za ustrojstwo? Nie lepiej IC od 3.0tdiBiT?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.