Treść opublikowana przez griga-st
-
Wymiana Filtr kabinowego
Godzien jest! Natomiast ja jestem ZASZCZYCONY wdychac powietrze filtrowanene przez Filtron z weglem aktywnym
-
Czyszczenie parownika
W tym miejscu: Pogoda w tym roku nie rozpieszcza. Klima przeczyszczona profilaktycznie IPA(zdjęty wentylalator), oraz przedmuchana O3 generatorem laboratoryjnym. Wydajność nieosiągalna w urządzeniach używanych w warsztatach.
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
To jest bagnet SERWISOWY ze wszystkimi tego konsekwencjami.
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
,Nawet bardzo.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tez stawiam na dach, ale chyba jeszcze nie tym razem.
-
[B7 BFB] Niepozorne 1.8T quattro
Uważaj z takimi spostrzeżeniami tutaj.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Poza tym to akurat jest aukcja na BUL czyli be siedem. A z ta gwarancja to zw. hłit reklamowy. Wstyd przyznać, ale w Sanoku gdzie było słynne na cala Polskę Technikum Mechaniczne i fabryka autobusów, nie ma nikogo kto by w miarę vcdsa ogarniał. A mechanika zatrzymała się w połowie dziewięćdziesiątych lat na golfie cztery Olej sprawdzam z reguły bagnetem, ale zauważyłem ze mogę ZAWSZE sprawdzić na MMI. Nie ma już komunikatu "odczekać 2min, itp".
-
Audi RS4 1.6biturbo quattro japan style
All Nightmare Long
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Omijaj szerokim łukiem. To się porobiło. Dwadzieścia lat temu był dobry
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Hmm, w RZ bym szukał...Automachery moze?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
W tym temacie, w poście #135 masz zrzut z etki
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
A skąd wziąłeś datę 01.07.11?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Witam w klubie Krawężnik?
-
Savoir vivre na forum.
Włącz sobie korektor Temat trochę nie na miejscu, bo porównując do innych for jest tutaj naprawdę wysoki "level " Jak to u was w niemcowni mówią? "Jammern auf hohem Niveau". Czy jakoś tak
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nikt nie zapoczątkował i nie zapoczątkuje. Do 2012 problemy z olejem miały WSZYSTKIE silniki 2.0T(a i pewnie1.8T), tylko ze w PROMILACH kupują te auta osoby prywatne. A leasingowcy nie przejmowali się dolewaniem od czasu do czasu oleju bo po dwóch latach i tak oddawali auto. A jeżeli nawet zgłaszali problem, to dostawali na okres naprawy inny(nowy model itp.) samochód. Problem maja ludzie na ryku wtórnym. Ale kogo to obchodzi ze ktoś ma problem ze starym autem po gwarancji?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Po 13 000 tez będzie cala belka Teraz jakiś czips by się przydał Profesjonalny warsztacik: Festool mini, itepe
-
Radary na drodze nr 20, czyli trasa Warlubie-Koscierzyna-Bytów-Darłowo
@marekg, pewnie mądry człowiek jesteś bo i mądre rzeczy tu pisujesz, ale ci co stawiają te znaki niestety już inteligencja nie grzeszą... Jadąc z Bieszczadów do Krakowa musiał bym cały dzień poświecić jadać zgodnie z przepisami, gdzie ta podroż trwa max. 4,5 godziny. Drogi mamy już całkiem niezłe. A bezsensowne ograniczenia powodują tylko irytacje i brak respektu przed ograniczeniami tam gdzie rzeczywistsze są one potrzebne.
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Dzwoniłem do tego zakładu. Zakładali instalacje do CDNC w allordzie. Koszt to ok. 7 tysiączków. Niestety ta instalacja również podpiera się benzyna, czyli pewnie tez wiercenie dziur w kolektorze i 2L Pb/100. Na ICON-a mówią ze to badziewie. A na dzień dzisiejszy tylko ICON robi do 2.0T coś normalnego. Ciekawy jestem o co w tej całej historii chodzi? Patenty? Od kilku lat wszystko co wyjeżdża z fabryk to przecież bezpośredni wtrysk.
-
Piłka nożna
Barca 400mln€ długu, Bayern 528mln€ do przodu. Stan na 2014.
-
Audi A4 B8 avant 143km.
Kolega chyba trochę nieśmiały
-
Jakie Końcówki wydechu
Masz podane na poprzedniej stronie(#41) na skanie z ETKA. Schwarz(niem.) = czarny
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Nie wiem o co ci chodzi z tym schematem... Szukasz manuala(DIY) bo sam chcesz zmienić?
-
okopcone koncówki wydechu
Diesle(w przeciwieństwie do Pb ) maja czyste kominy. Coś jest nie halo.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jest w sam raz Zaciski przemalowałeś
-
A4 2.0 TFSI z USA ALLROAD kilka pytań do fachowców
Nie pozostaje mi nic innego jak w tym momencie publicznie tutaj się pokalać za zaistniały galimatias co tez niniejszym czynie. W mojej ograniczonej percepcji nie mieściła się ewentualność ze nowy członek klubu może nie znać kolegi WRC. WRCLAGUNA robi z A4 takie rzeczy, ze nawet się o nich filozofom nie śniło.