Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na byciu temat w Audi A4 B8
    Godzien jest! Natomiast ja jestem ZASZCZYCONY wdychac powietrze filtrowanene przez Filtron z weglem aktywnym
  2. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    W tym miejscu: Pogoda w tym roku nie rozpieszcza. Klima przeczyszczona profilaktycznie IPA(zdjęty wentylalator), oraz przedmuchana O3 generatorem laboratoryjnym. Wydajność nieosiągalna w urządzeniach używanych w warsztatach.
  3. To jest bagnet SERWISOWY ze wszystkimi tego konsekwencjami.
  4. ,Nawet bardzo.
  5. Tez stawiam na dach, ale chyba jeszcze nie tym razem.
  6. Uważaj z takimi spostrzeżeniami tutaj.
  7. Poza tym to akurat jest aukcja na BUL czyli be siedem. A z ta gwarancja to zw. hłit reklamowy. Wstyd przyznać, ale w Sanoku gdzie było słynne na cala Polskę Technikum Mechaniczne i fabryka autobusów, nie ma nikogo kto by w miarę vcdsa ogarniał. A mechanika zatrzymała się w połowie dziewięćdziesiątych lat na golfie cztery Olej sprawdzam z reguły bagnetem, ale zauważyłem ze mogę ZAWSZE sprawdzić na MMI. Nie ma już komunikatu "odczekać 2min, itp".
  8. All Nightmare Long
  9. Omijaj szerokim łukiem. To się porobiło. Dwadzieścia lat temu był dobry
  10. Hmm, w RZ bym szukał...Automachery moze?
  11. W tym temacie, w poście #135 masz zrzut z etki
  12. A skąd wziąłeś datę 01.07.11?
  13. Witam w klubie Krawężnik?
  14. Włącz sobie korektor Temat trochę nie na miejscu, bo porównując do innych for jest tutaj naprawdę wysoki "level " Jak to u was w niemcowni mówią? "Jammern auf hohem Niveau". Czy jakoś tak
  15. Nikt nie zapoczątkował i nie zapoczątkuje. Do 2012 problemy z olejem miały WSZYSTKIE silniki 2.0T(a i pewnie1.8T), tylko ze w PROMILACH kupują te auta osoby prywatne. A leasingowcy nie przejmowali się dolewaniem od czasu do czasu oleju bo po dwóch latach i tak oddawali auto. A jeżeli nawet zgłaszali problem, to dostawali na okres naprawy inny(nowy model itp.) samochód. Problem maja ludzie na ryku wtórnym. Ale kogo to obchodzi ze ktoś ma problem ze starym autem po gwarancji?
  16. Po 13 000 tez będzie cala belka Teraz jakiś czips by się przydał Profesjonalny warsztacik: Festool mini, itepe
  17. @marekg, pewnie mądry człowiek jesteś bo i mądre rzeczy tu pisujesz, ale ci co stawiają te znaki niestety już inteligencja nie grzeszą... Jadąc z Bieszczadów do Krakowa musiał bym cały dzień poświecić jadać zgodnie z przepisami, gdzie ta podroż trwa max. 4,5 godziny. Drogi mamy już całkiem niezłe. A bezsensowne ograniczenia powodują tylko irytacje i brak respektu przed ograniczeniami tam gdzie rzeczywistsze są one potrzebne.
  18. Dzwoniłem do tego zakładu. Zakładali instalacje do CDNC w allordzie. Koszt to ok. 7 tysiączków. Niestety ta instalacja również podpiera się benzyna, czyli pewnie tez wiercenie dziur w kolektorze i 2L Pb/100. Na ICON-a mówią ze to badziewie. A na dzień dzisiejszy tylko ICON robi do 2.0T coś normalnego. Ciekawy jestem o co w tej całej historii chodzi? Patenty? Od kilku lat wszystko co wyjeżdża z fabryk to przecież bezpośredni wtrysk.
  19. Barca 400mln€ długu, Bayern 528mln€ do przodu. Stan na 2014.
  20. Kolega chyba trochę nieśmiały
  21. Masz podane na poprzedniej stronie(#41) na skanie z ETKA. Schwarz(niem.) = czarny
  22. Nie wiem o co ci chodzi z tym schematem... Szukasz manuala(DIY) bo sam chcesz zmienić?
  23. griga-st odpowiedział(a) na kura87 temat w 2.0TDI
    Diesle(w przeciwieństwie do Pb ) maja czyste kominy. Coś jest nie halo.
  24. Nie pozostaje mi nic innego jak w tym momencie publicznie tutaj się pokalać za zaistniały galimatias co tez niniejszym czynie. W mojej ograniczonej percepcji nie mieściła się ewentualność ze nowy członek klubu może nie znać kolegi WRC. WRCLAGUNA robi z A4 takie rzeczy, ze nawet się o nich filozofom nie śniło.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.