Treść opublikowana przez griga-st
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia Jasne ze to nie jest 0,5/1000, ale to i tak o wiele za dużo.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Komputer to nie czarodziejska kula. Program diagnostyczny analizuje sygnały z czujników czy sterowników zamontowanych w aucie. Na tym silniku nie ma czujników mierzących przepływ oleju do turbiny. Jest czujnik stanu oleju, temperatury i czujnik ciśnienia. Na podstawie sygnałów można powiedzieć ILE ci tego oleju zużywa, ale nie można powiedzieć CO czy KTÓRĘDY ci go "znika". Mozna pokusić się o analizę sygnału z lambda, ale przecież wiadomo ze jak nie cieknie, to go spala Krotko mówiąc: Musisz robić wymianę tłoków bo te silniki WSZYSTKIE bez wyjątku przez cztery lata, do 2012 wyjeżdżały z fabryki zepsute...
-
Walka z nielegalnymi fotoradarami
Przecież każdy wie ze telewizja(internet) kłamie Zresztą dane Laguny to przecież tajemnica Poliszynela jest. Z innej perspektywy: szkoda mi tych psów, bo gnoja ich strasznie przełożeni, koledzy kapują, ludzie nie lubią..Ciężki kawałek chleba...
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Siodelka miazga
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Skończyłem oglądać właśnie "Kamienie na Szaniec" z ubiegłego roku...
-
Ciagłe stukanie w silniku 2.0 TFSI
To masz zagadkę na dzisiejszy wieczór
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Się temat pardom, o pedałach rozwija. ...Wymiana nummerów To od RS-a? Bo w manualu raczej nie widziałem.
-
Siemianowy Golfik Gti
Trzeba mieć polot żeby niemal miesięczną wypłatę na zabawkę ot tak wy...wyłożyć Ale kto bogatemu zabroni? Trochę w bance mi się nie mieści ze taka część jak pompa oleju może się zepsuć. To są tylko dwa tryby i obudowa. Prędzej stawiał bym na czapkę bo jest dużo bardziej skomplikowana w budowie. 75% przyrostu mocy na standardowym słupku mimo wszystko dobrze świadczy o tej konstrukcji
-
Air Show Radom 2017
Tego to polecam ludziom fascynującym się wydechami "Lepszy" jest SU27, ale tego pewnie nie prędko(mam nadzieje ) u nas zobaczymy. No, chyba ze ukraińskie.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Ja wystawiałem swoje za 450€ . Takie jak twoje, plus pełna elektryka z pamięcią. Zainteresowanie średnie...Ale dałem odbiór osobisty bo nie chce mi się tego pakować.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Onlajne wszystko?
-
biały eSlajn by Blutucz 20"/lift/program/gwint
Musze ci wieżyc na słowo. Na zdjęciu tego kompletnie nie widać
-
Jakie spalanie ? ile można się spodziewać ?
Zapodaj fotke nalepki z pokrywy lancucha
-
A4 B8 Avant 2.0 TDI CAGA Dotykowa Navi by Szymski
Wielki plus za rzeźbę tego dotyku, ale osobiście tez nie jestem fanem uciapanych ekranów.
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
Zmiany wprowadzane są cały czas. Poza wyjątkami(np. PD Siemensa), akcje są na auta nie starsze jak 2 lata.
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
Akcje serwisowe nie trwają w nieskończoność. Poza tym przeprowadzane są przy przeglądach okresowych. Właściciel nie musi o nich wiedzieć. Z reguły tez nie jest o nich informowany.
-
1.8 TFSI Akcja serwisowa nr 15d6 - wymiana nastawnika wałka rozrządu
Sorry , ale jakiej akcji serwisowej oczekujecie jeszcze w siedmioletnim juz aucie?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Robic silnik zeby dalej 5L/na zmiane bralo?? Ile zaoszczedzisz ? Zreszta pewnie starych pierscieni juz nie produkuja. O Krasnobradzkiej jest ok. dwie strony wczesniej.
-
s-tronic nie ma biegów nie parzystych
W DL501 sa dwa rodzaje oleju(mechatronika i przekladnia) ktory wymienia sie jednoczesnie co 60kkm. Koszt wymiany to ~1200 w ASO...W zaczipowanych autach czesciej. Trzeba sprawdzic sobie na stronie ABT-a. I jak kolega napisal: trzeba uwazac bo mechanicy sa czesto poprostu niedouczeni
-
s-tronic nie ma biegów nie parzystych
Chyba się autocenzurujesz andy ...a świstak zawija w sreberka
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Hehe, Na klapę to dopiero zaczniesz narzekać jak się ochajtasz Bardzo fajny Motyw, ale pod słońce automatykiem nie zrobisz dobrej fotki
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
No wlasnie. I ma fajne siodla
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Na zamowienie. Andynl niedlugo na urlop bedzie jechac
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Beszóstka była gicior. Ale sorry, w tym kolorze co ma ta beosiem, żeby nie wiem co namodził, to jej nie dorówna...
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Ta kiera leży naprawdę świetnie Ścięta i/albo łopatki występują tylko z Aktywna kierownica Siodła piękne by były...I prawie za darmo...Tez takie bym przygarną. Tylko bez napisów