Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Jestem za Pomyślcie nad miejscówką Może u konkurencji(parking BMW-forum)? Kazdy będzie miał po równo.
  2. To sama wymiana oleju. Serwis kosztuje tyle co Jędrekx pisze. I tyle co Andynl pisze. W książce można sobie kwadraty policzyć
  3. Nie ma niemieckiej, polskiej czy holenderskiej ksiazki. Jest poprostu ksiazka serwisowa. Generalnie nie oplaca sie niestety w PL robic serwisow. Ceny sa bardzo podobne, a w razie problemow niemieckie aso jest barsziej "otwarte na wspolprace".Ladny bialas Mozna by bylo przyspocic gdzies na Bayerach. Jest tam naprawde wielu klubowiczow
  4. Obydwaj piszecie ze ściąga Urząd Skarbowy. 4x4 faktycznie pisał wcześniej ze "ściąga sobie". Ale wydaje mi się ze był to niefortunny skrót myślowy. Tak mi się wydaje. Natomiast jestem pewny tego ze dyskusje można prowadzić spokojnie. Nie odrazu za kudły się targać.
  5. Nie wiem czy to kwestia update, ale mi pokazuje zawsze i wszędzie. Jest tylko komunikat o włączeniu zapłonu.
  6. Piękny kolorek. Ładne lacze zakładać, szybka ciemniejsza i będzie miodzio Chyba się trochę zagalopowałeś
  7. Pany, o ile jeszcze jako tako po polskiemu kumam, to jedyna różnica w tym co piszecie jest taka, ze jeden chce rysować a drugi grawerować
  8. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No jako ze z Niemiec, to normalne ze aso,
  9. Trzeba było przed kupnem poczytać na forum Nowy silnik pali nieznacznie więcej. Dziewięć - dycha to norma.
  10. ETKA i szukasz numerow 30.06.11> Z reszta pewnie gdzies tu sa spisane. Ale co tu jest niezrozumialego? Wiedziales o problemie, i mimo to kupiles to auto. Ja, ty i nam podobni sa winni takiemu postepowaniu firm.
  11. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Audi A4 B8
    IPA to zamało. W GB macie jeden z najlepszych dostępnych na rynku środków do czyszczenia klimy: http://www.advancedengineering.co.uk/rtu-cc Lepsze nawet od dostępnego u nas Teroseptu.
  12. Jak polift, to szukać tylko CNCD. To to samo co CJEB, tylko ze w dwóch litrach. Tu w/w Skoda nie podskoczy. Ale były tez oczywiście na początku polify z CDNC.
  13. Słyszałeś i widziałeś Rok temu na wymianie silnika stała ta apiatka kabrio na stanowisku obok. Wrzuciłem chyba w tym wątku zdjęcie jej wydechu. Dokładnie tak jak kolega opisał wyżej. Jak auto nie miało pełnej historii w ASO, albo z innej przyczyny nie uznali Niemcowi gwarancji bądź tzw. dobrej woli, to z prostego rachunku wolał kupić beczkę oleju i sprzedać auto, jak bulić z własnej kieszeni za wymianę tłoków piec kola €.Nie spotkałem się w PL z umowa gdzie NIE MA klauzuli "widziały gały co brały"... Także musisz mieć dobrego prawnika żeby wyjść na swoje. Był tez tutaj kolega który był w podobnej sytuacji jak DustWave. Mówił ze nie popuści i w ogóle... I słuch po nim zaginą ...
  14. Nie mogłeś sobie dłużej przyznać? To będziesz musiał się jednak na tych nartach nauczyć jeździć( nie podaruje tej flachy ).
  15. Tej slicznej ereski to pono nie mialo byc na forum Zrobia wam do LU autostrade? Wstyd sie przyzac, ale jeszcze mnie tam nie bylo Dlugo masz jeszcze urlop Andy?
  16. Tylko bez tego pomarańczowego. Za dwa lata się opatrzy, to ściągniesz. Sam bym tego sobie nie okleił, ale mi się podoba. Nawet bardzo.
  17. griga-st odpowiedział(a) na Boras27 temat w 2.0TFSI
    Wrrrummmptsfffffff, wrrrrrummmptssfffffff.
  18. Jaja sobie robicie z tymi końcówkami co? Zakładaj wydech na dwie strony bo to to pod moda nie można podpiąć
  19. http://www.hotelcatron.net Nie ma cudow, ale jest OK. Fajna baza wypadowa na Wenecje i Padwe.
  20. Jako, jako! Dobry motor No i ten ekstrawagancki kolor Bezawaryjności
  21. Nie, nie można tak powiedzieć. Na forum jeździ sporo aut z przerobionymi u nich turbinami, i są zadowoleni. Może Grzesiek się tu więcej wypowie.
  22. Jakie ciężkie, jakie ciężkie? Średnia cały czas 14,5 Co mam zrobić jak normalnej drogi nie mam, tylko autostrady? Tankuje tylko na shellu. W Ingolstadt po lewej stronie autostrady jest Audi, po prawej rafineria Shella. tak dla ciekawostki
  23. Alessandro, myślałem ze już masz na aucie ta hybrydę? Ja swoja zakładam na początku września. Robię w zakładzie który współpracuje z jednym z polecanych na forum czipersow. Kupiłem poprostu druga, taka sama jak mam na aucie i wysłałem do przeróbki: http://www.turbospec.pl/index.php/co-to-jest-turbosprarka-hybrydowa.html Sa jeszcze fachury kolo Wrocka, ale wolałem kogoś od nas z Podkarpacia.
  24. Zbiornik na ~500km Tez mi gula skacze jak co kilka kilometrów na cpn trzeba zajeżdżać.
  25. Tez poleceam. Doskonale poprawia samopoczucie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.