Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Dobrze kombinujesz Dev;)
  2. Koncerny dają jednak wielu ludziom pracę... Pomyślcie w samej Pl: Poznań, Polkowice+ te wszystkie zakłady regenerujące wałki, czy teraz tfsi;)) Te normy spalania wprowadził ustawodawca, nie koncerny samochodowe! One nie maja, i nie mogą mieć odzwierciedlenia z realnymi warunkami. Menadżerowie przegieli i mam nadzieję że będzie to dobra nauczka na przyszłość. Niestety, jak zawsze zapłacą konsumenci...
  3. To akurat nie jest bujda. Bujda natomiast jest pisanie tych wartosci w katalogach przeznaczonych dla klientow bo nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Ale to wina nie producentow, tylko ustawodawcy. Ok. 50 miliardow straty od piatku do dzisiaj... To penie roczny budzet Polski...A pewnie Chinczyki tez beda cos chcieli.
  4. No widzisz Andynl, jak byś skorzystał z zaproszenia, to i na nartach( ) byś jeździł, i A6 Od sześciu tygodni leży Permanentny brak czasu
  5. Dajcie człowiekowi spokój już z tymi nartami Mc D. nie jest w standardzie??
  6. Coraz lepiej: "Im Abgas-Skandal sollen bis zu elf Millionen Diesel-Autos von Volkswagen betroffen sein. Das teilt der Konzern mit" pisza w SZ. 11 milionow aut z trefnym napedem... Mam nadzieje ze nie zapuka do mnie skarbowka i zarzada wyrownania za 2.0tdi
  7. Moj tsi wydziela wiecej czastek stalych jak diesel...Nie jestem jakim wscieklym ekoterrorysta, ale faktycznie mogli by ten transport troche na tory przeniesc bo jest coraz wieksza masakra na drogach ktorych utrzymanie coraz wiecej kosztuje(1TIR=4tys.osobowek,zrodlo:net). Mam tylko nadzieje ze nie odbije sie to na zatrudnieniu w Polkowicach gdzie produkowane sa wlasnie czterocylindrowe diesle. Przypadkiem nie polska firma pisze mapy do silnikow VW?
  8. VW już się przyznało. Naczy Amerykance mają dowody. Pewnie w EU jest to samo. Te auta muszą być wycofane z ruchu.
  9. Z normami nie jest ściema. Problem jest z tym jak klientowi podaje się ta informacje.
  10. Na pewno wszyscy już o tym czytali. http://microsites.audi.com/servicecampaigns/pl-pl/index.html
  11. griga-st odpowiedział(a) na chrisx temat w 1.8TFSI
    Masz wszystko na filmiku. Włącznie z przerwą na kawę i papierocha. Musisz się tylko o 90° obrócić bo pacjentem jest Passek.
  12. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Gdzie tam prorok. Tubylcy sami tak robią(bo np. ma sentyment do starych tablic).
  13. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Auto może być zarejestrowane na kogoś z PL.
  14. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Puki co osobiście znam jedna osobę której do* 5tys.€ po trzech latach za jeżdżenie na polskich blachach. A jeżdżą na nich tysiące. Wygląda na to ze Niemcy olali sprawę. Aalllbo tak jak piszecie: nie obchodzą ich drobne tylko poczekają i dowala z grubej rury ze aż się oranżada z komunii odbije. W każdym bądź razie przepis mówi ze mamy(każdy, Niemiec tez) w przypadku zmiany miejsca zamieszkania pol roku czasu na przemeldowanie auta.
  15. Jak ma być oryginał, to zapomnij o dobieraniu po RAL. Musi być farba VW.
  16. Woow, cena jest dobra. Roboty z tym jest bardzo dużo. Jeżeli będzie się miało szczęście ze blok nie jest porysowany, to banan na twarzy
  17. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Andynl, za co s-laina w podpisie masz??
  18. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie wiem jak jest w dieslu, ale w Pb zwykly jest P&P a BiT trzeba modzic(zawieszenie P&P). Trzeba ostroznie zeszlifowac wewnetrzny kant na wezu. Inaczej bedziesz sie meczyc.
  19. Nic nie muszą. Jak łyka, to jest zepsuty.
  20. http://www.ustacha.pl/kontakt/ Ale jak tylko na weekend, to będzie ciężko...
  21. Bagnet :http://www.uspmotorsports.com/Audi--A4--B8--2009-2012--2.0T--Quattro/Engine/Oil-Service/USP-Billet-Oil-Dip-Stick-Audi-2.0TSI.html
  22. A jak szukalem dlugi czas to tez cisza grobowa byla Mod czekający od pn. dwóch lat: Chłodnica powietrza od 3.0BiT + Hybryda + KAT 100cpsi + program+ program skrzyni. Cel to ~300 w miarę stabilnych KM. Turbina jest zrobiona u nas na Podkarpaciu w Rakszawie k. Łańcuta i gości mogę jak najbardziej polecić. Profesjonalna robota w każdym calu. Na program czasu narazie nie starczyło....Czas na grzebanie mam tylko jak ze spania sobie coś urwę...Mecze się jeszcze z tym nieszczęsnym odpowietrzeniem silnika. Strzałkami zaznaczyłem przewody odprowadzające gazy z bloku silnika. Kolega Olinek opisał już na forum jak potrafią zasyfić dolot.
  23. Cywilizowany świat jeździ w automacie Bardzo oryginalny kolor Co do pieska: w oryginale nazywa się Wackeldackel i jest to raczej jamnik jak Chihuahua Kiedyś, kiedyś był w programie oryginalnych dodatków Audi Poka środek
  24. Moje szanowne cztery litery miały przyjemność siedzieć w aucie i powiem tak: jest czad! Jak po po prawdziwym karbonie! Laguna mógł by wreszcie jakąś sesje środka zrobić bo jest na co popatrzeć.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.