Treść opublikowana przez griga-st
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Dobrze kombinujesz Dev;)
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Koncerny dają jednak wielu ludziom pracę... Pomyślcie w samej Pl: Poznań, Polkowice+ te wszystkie zakłady regenerujące wałki, czy teraz tfsi;)) Te normy spalania wprowadził ustawodawca, nie koncerny samochodowe! One nie maja, i nie mogą mieć odzwierciedlenia z realnymi warunkami. Menadżerowie przegieli i mam nadzieję że będzie to dobra nauczka na przyszłość. Niestety, jak zawsze zapłacą konsumenci...
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
To akurat nie jest bujda. Bujda natomiast jest pisanie tych wartosci w katalogach przeznaczonych dla klientow bo nie maja nic wspolnego z rzeczywistoscia. Ale to wina nie producentow, tylko ustawodawcy. Ok. 50 miliardow straty od piatku do dzisiaj... To penie roczny budzet Polski...A pewnie Chinczyki tez beda cos chcieli.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No widzisz Andynl, jak byś skorzystał z zaproszenia, to i na nartach( ) byś jeździł, i A6 Od sześciu tygodni leży Permanentny brak czasu
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Dajcie człowiekowi spokój już z tymi nartami Mc D. nie jest w standardzie??
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Coraz lepiej: "Im Abgas-Skandal sollen bis zu elf Millionen Diesel-Autos von Volkswagen betroffen sein. Das teilt der Konzern mit" pisza w SZ. 11 milionow aut z trefnym napedem... Mam nadzieje ze nie zapuka do mnie skarbowka i zarzada wyrownania za 2.0tdi
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Moj tsi wydziela wiecej czastek stalych jak diesel...Nie jestem jakim wscieklym ekoterrorysta, ale faktycznie mogli by ten transport troche na tory przeniesc bo jest coraz wieksza masakra na drogach ktorych utrzymanie coraz wiecej kosztuje(1TIR=4tys.osobowek,zrodlo:net). Mam tylko nadzieje ze nie odbije sie to na zatrudnieniu w Polkowicach gdzie produkowane sa wlasnie czterocylindrowe diesle. Przypadkiem nie polska firma pisze mapy do silnikow VW?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
VW już się przyznało. Naczy Amerykance mają dowody. Pewnie w EU jest to samo. Te auta muszą być wycofane z ruchu.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Z normami nie jest ściema. Problem jest z tym jak klientowi podaje się ta informacje.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Na pewno wszyscy już o tym czytali. http://microsites.audi.com/servicecampaigns/pl-pl/index.html
-
wtryski jak wymienić ? CDHB
Masz wszystko na filmiku. Włącznie z przerwą na kawę i papierocha. Musisz się tylko o 90° obrócić bo pacjentem jest Passek.
-
Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II
WRC
-
A4-KLUB.GERMANY
Gdzie tam prorok. Tubylcy sami tak robią(bo np. ma sentyment do starych tablic).
-
A4-KLUB.GERMANY
Auto może być zarejestrowane na kogoś z PL.
-
A4-KLUB.GERMANY
Puki co osobiście znam jedna osobę której do* 5tys.€ po trzech latach za jeżdżenie na polskich blachach. A jeżdżą na nich tysiące. Wygląda na to ze Niemcy olali sprawę. Aalllbo tak jak piszecie: nie obchodzą ich drobne tylko poczekają i dowala z grubej rury ze aż się oranżada z komunii odbije. W każdym bądź razie przepis mówi ze mamy(każdy, Niemiec tez) w przypadku zmiany miejsca zamieszkania pol roku czasu na przemeldowanie auta.
-
Kod koloru na dyfuzor zderzaka S-line
Jak ma być oryginał, to zapomnij o dobieraniu po RAL. Musi być farba VW.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Woow, cena jest dobra. Roboty z tym jest bardzo dużo. Jeżeli będzie się miało szczęście ze blok nie jest porysowany, to banan na twarzy
-
B8 TrOOOOp
Andynl, za co s-laina w podpisie masz??
-
B8 TrOOOOp
Nie wiem jak jest w dieslu, ale w Pb zwykly jest P&P a BiT trzeba modzic(zawieszenie P&P). Trzeba ostroznie zeszlifowac wewnetrzny kant na wezu. Inaczej bedziesz sie meczyc.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nic nie muszą. Jak łyka, to jest zepsuty.
-
Urlop w Bieszczadach
http://www.ustacha.pl/kontakt/ Ale jak tylko na weekend, to będzie ciężko...
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
Bagnet :http://www.uspmotorsports.com/Audi--A4--B8--2009-2012--2.0T--Quattro/Engine/Oil-Service/USP-Billet-Oil-Dip-Stick-Audi-2.0TSI.html
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
A jak szukalem dlugi czas to tez cisza grobowa byla Mod czekający od pn. dwóch lat: Chłodnica powietrza od 3.0BiT + Hybryda + KAT 100cpsi + program+ program skrzyni. Cel to ~300 w miarę stabilnych KM. Turbina jest zrobiona u nas na Podkarpaciu w Rakszawie k. Łańcuta i gości mogę jak najbardziej polecić. Profesjonalna robota w każdym calu. Na program czasu narazie nie starczyło....Czas na grzebanie mam tylko jak ze spania sobie coś urwę...Mecze się jeszcze z tym nieszczęsnym odpowietrzeniem silnika. Strzałkami zaznaczyłem przewody odprowadzające gazy z bloku silnika. Kolega Olinek opisał już na forum jak potrafią zasyfić dolot.
-
[B8 CJCA] Schwarz, mydlo i piesek z kiwajaca glowa
Cywilizowany świat jeździ w automacie Bardzo oryginalny kolor Co do pieska: w oryginale nazywa się Wackeldackel i jest to raczej jamnik jak Chihuahua Kiedyś, kiedyś był w programie oryginalnych dodatków Audi Poka środek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Moje szanowne cztery litery miały przyjemność siedzieć w aucie i powiem tak: jest czad! Jak po po prawdziwym karbonie! Laguna mógł by wreszcie jakąś sesje środka zrobić bo jest na co popatrzeć.