Treść opublikowana przez griga-st
-
T5 skladane lusterka przy ryglowaniu
Mozna uruchomić przez kodowanie, składanie lusterek za pomocą kluczyka? Mogę złożyć tylko pokrętłem. Kluczykiem zamyka/otwiera się szyby, drzwi, szyberdach. W A4 można było włączyć ta funkcje na MMI, tutaj tego nie ma.
-
CZERWONY T5.2
Moja rodzina prowadzi dosyć aktywny tryb życia. Rowery, narty,itp. Zwykle Autem jeździmy tez na wakacje. I to przewazylo o wyborze. Ja znajduje się w tym aucie jak najbardziej:)
-
CZERWONY T5.2
Nie chcialem czekac;) T6 z takim wyposarzeniem to~+40k. Troche mi za duzo. Zobaczymy co nowy rok przyniesie;)
-
CZERWONY T5.2
łzy po LZ5A w AVANCIE i QUATTRO już wyschły. Szkoda ze nie będzie jej dalej na tym forum Poszła do Rajchu. Jak ktoś jeździł już raz busem, będzie chciał już zawsze busa. U mnie po kilku latach się to sprawdziło. - LA3H SALSAROT - .08.14 - 19Tkm(już 4 u mnie ) - 2.0TDI CCHA - DSG DQ500 NZQ 600Nm z funkcja "żeglowania"(jak w B9) - Webasto, - Navi, - Xenon, - lustra pełna elektryka, - szyberdach, - elektrycznie otwierane/zamykane drzwi, - 5 lat gwarancji. Planowane mody: - hamulce, - Bilstein + H&R - 40mm - kolo 19" (niestety fabryka pozwala max.18) - lepsze granie, - pakiet zewnętrzny EDITION - kiera z łopatkami, - IC z 2,0BiT, - turbo hybryda, - ... - czekam na podpowiedzi Na szybkiego: https://vwpress.files.wordpress.com/2012/01/ssp455_d. pdf
-
Audi A4 Facelift 2.0Tdi Ultra Brillant Red by jaguś
Wygląda świetnie(siedzenia). Szyby nieźle, ale ori to ori...
-
A4-KLUB.GERMANY
Spoko od takich zdarzeń mam ubezpieczenie:) Chodziło mi o "oblookać", zobaczyć, z ang. "look at". Taki makaronizm
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
A mi się Marcinie wydaje ze za 2,5 kola netto(majster warsztatowy) nikt po niemiecku/angielsku nie będzie się produkował... Sytuacja z początku tego tygodnia: A4 z ´08 170KM. Przejechane 85Tkm. Wymiana AGR .100% Audi. Błotniki x2(nowe), klapa bagażnika, pod tylnym zderzakiem lakierowanie30/70%.
-
2.0 BiT
Na necie piszą o braniu oleju. EGR ponoć przerąbana wymiana... Chce kupić z 2014 ale te silnik są poprawione w 6 tygodniu ´15... Mam teraz 140KM i trochę słabawe to...
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Placiles za pomiar? Widziales korespondecje? 30/70 to standard w twoim przypadku.
-
Wymiana filtra paliwa w A4 B8 1.8 TFSI
Parafina go zatyka. Właściwość fizyczna ON. Któryś wrzucał tutaj fotki wypatroszonego benzynowego... Niestety paliwo na polskich stacjach jest trochę gorszej jakości, a auta maja z reguły 100k+ nalatane. Pompa wysokiego ciśnienia jest bardzo wrażliwa. Ja bym wymieniał. Sam tego nie robiłem, ale na wiosnę pewnie bym zrobił. Oni mówią ze nie trzeba wymieniać.
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Jest tego trochę o tym W sumie ze siedemset stron
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Oni mówią ze 0,5L/1000km to tez norma Chłopaki mówią to co muszą mówić... W nowoczesnych motorowniach praktycznie nie istnieje pojecie "docierania"
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Jak bym miał pusto z tylu po lewej stronie tak jak u ciebie, to już by dawno siedział Stety- niestety auto znalazło nowego właściciela który uznał ze jest warte tyle kaski. Na kilka latek (chyba) daje sobie spokój z Audi. Jak znajdę czas to wrzucę fotki następcy *****Do sprzedania w/w zestaw P&P na 320KM ****
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nie te czasy panowie
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Hehe, przed remontem lałeś 45L? Do EA888 "wchodzi" 4,6L. Tak pisze w instrukcji obsługi.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Tyle samo co przed
-
Jaki automat do kawy?
Jura F50. Trochę stara, ale daje rady. Testowałem cztery lata. Pewnie za ta kaskę już wyrwie.
-
A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt
@blacky
-
A4-KLUB.GERMANY
Jest ktoś z okolic Bamberg? Trzeba mi auto oblookac. Proszę PW.
-
A4 B8 2015 1.8 TFSI - S-Line Sport Edition Plus - Competition Plus - Misanorot Perleffekt
Bardzo ładny kolor. Podwójny wydech teraz idzie już od 1,8? Fele wzór RS. Mi się podobają. O gwarancje nie masz się co obawiać. Nie obejmuje ona wtedy modyfikowanych części, ale nadal obowiązuje. Przetestowane
-
B8 TrOOOOp
MMI3G high nie obsluguje A2DP. Nie mam pojecia dlaczego(pewnie kasa). Nawet najtansze radia z Lidla z przed pn. dziesieciu lat obslugiwaly ten protokol. Pewnie wylaczyli to celowo i zarabiali na sprzedawaniu peryferii.
-
B8 TrOOOOp
Pany, w was ostatnia nadzieja Naszło mnie z powrotem na busa. Tylko co lepszy wypas, to 2.0 TDI BiT które lubią olej. Wrzucicie proszę skany z ETKi ze środkiem tego silnika. Moze była jakaś modyfikacja rozwiązująca ten problem... (podobnie jak to było z "ołówkiem" pompy oleju w ´09.) Napisałem w dziale diesli, ale zgina topic w odmętach netu
-
2.0 BiT
Szukam informacji o silniku montowany w T5. 180KM. 2.0BiT.
-
Wymiana filtra paliwa w A4 B8 1.8 TFSI
Filtr jest w baku. Czy trudno go wymienić? Jeden powie że tak, inny że nie:) Jest niebezpiecznie i śmierdzi. Jest tu o tym pisane. Poszukaj;)
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Gentlemen, czytajcie temat! Tu wszystko jest opisane. Nowe tłoki nie pasują na stare korbowody bo bolec ma inny wymiar. Dlatego ten oryginalny zestaw naprawczy tyle kosztuje.