Treść opublikowana przez griga-st
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Wrzuć jeszcze kilka fotek Zwłaszcza z postępu prac
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
150 to za lampkę chyba
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Taka : Żadna innna I nie zapomnij ze z Podkarpacia jestem. Na winie mnie nie oszukasz
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Cement audikiem wozisz?? Fajne fotki tylko musisz je odciążyć trochę chociażby w Paintcie. Mam 50Mbit(D) internet i idzie to wolno. Za miast tej flachy może być winko
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Tak piszą w folderach reklamowych. Rzeczywistość jest inna. W pierwszym jak i w drugim przypadku. Nie wiem jakie kolega ma doświadczenia. Ja mam drugie auto z dsg i w porównaniu z manualem diesel jak i benzyna potrzebują m/w litr więcej przy jednoczesnym obcinaniu momentu. Jest to wyczuwalne zwłaszcza przy dynamicznej jeździe. Mimo to uważam ze to świetny wynalazek.
-
B8 TrOOOOp
Zrób porządny temat jak panbuk przykazal. Ciechociemne fotki;-) Furka kox widzę:-)
-
B8 TrOOOOp
Yogurt, ty nie przepraszaj bo nie ma za co, tylko pokaz wreszcie furę
-
Passat Alltrack 2012r 4Motion 2.0Tdi 170KM
Wiem bo mam ten sam setup w Smarcie (Z3C+ Ken). W audiku mogą sobie pomarzyć o takich funkcjach.
-
Passat Alltrack 2012r 4Motion 2.0Tdi 170KM
CFCA ma dwie suszarki. Myślałem ze to podobny wynalazek. ZENEC tez robi radia na dobrych podzespołach...
-
B8 TrOOOOp
Ja miałem CDNC w Multi z 2009. Pol roku. Bardzo krotko, ale to było auto którym chyba najprzyjemniej mi się jeździło żeby nie liczyć głośnej panoramy. DQ250 nie mogla być w A4 bo jest do silników poprzecznie montowanych (Q=quer-poprzecznie). W Audi (i Porsche) jest DL 501.
-
Passat Alltrack 2012r 4Motion 2.0Tdi 170KM
CFF to na podwójnej turbinie? Tez zastanawiam się nad nie oryginalnym radiem ze względu na lepsze parametry od RNS510.
-
Ciagłe stukanie w silniku 2.0 TFSI
Kurczaczek, to zdanie zrozumiałem jako minus. Nieważne. Temat jest o buczeniu w dolocie i falowaniu obrotów. Jeżeli wróżymy, to ja stawiam na odmę.
-
Ciagłe stukanie w silniku 2.0 TFSI
Zdarzają się problemy z puszczaniem płynu przez pompę. Ale nie są one jakoś specjalnie częste. Tu, na forum narazie o ile pamiętam jest jeden przypadek opisany. Do wymiany trzeba ściągać dolot. To ze nie jest zależna od rozrządu to plus?
- A4-KLUB.GERMANY
-
A4-KLUB.GERMANY
Dyskusja jest nie "czy", tylko "jak". I że kontrolują. Hamulce nigdy nie są za dobre. Ale ktoś to musi sprawdzić czy tak zeczywiscie jest.
-
A4-KLUB.GERMANY
Nie ma nakazu rzezania. ;-) Nie dlubiesz, nie płacisz. Jak to sobie wyobrażasz? Wolna amerykanka? Jeden zrobi dobrze, inny gniota. To jest dbanie o bezpieczeństwo. I tak powinno być.
-
A4-KLUB.GERMANY
W Rajchu zalecana prędkość jest 130. Spowodujesz wypadek pow. tej prędkości to ubezpieczyciel ma prawo odmówić likwidacji szkody. Gość na TÜVie nie jest rzeczoznawca. Nie musi się na wszystkim znać. Jak Tygrys pisał: będziesz miał dobrze zrobione to ci pewnie podbije. Gdyby tak rzeczywiście było, robili by u ciebie a nie ty u nich. A ty jeździł byś Syrena s- line nie Audi
-
B8 TrOOOOp
A propos ASO. Właśnie za pol darmo rozdają aktualizacje 2016. Dostałem dzisiaj ofertę: No nic tylko brać! Oczywiście należy doliczyć pol godziny za wgranie. Pytałem się w listopadzie to normalnie czysta euro. A teraz w promocji tez czysta
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
W PL tez. Pytam bo w garażu jakoś pusto a podobają mi się amerykańce
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Niecz ci poda númer akcj. Masz jakies papiery? Przeciez to jest logiczne.
-
2.0TSI CAEB, CPMB
Tak się roznosza plotki po necie:-D Oczywiście masz Marcinie rację że TEN Meksykańczyk to jest Węgier :-) Pisałem o trzeciej generacji. Edyt Looknolem teraz na kolegów z Hameryki i wychodzi na to ze oni nie maja wogóle 3 gen. w B8 . CPMA ma 210KM a CPMB 220KM. Ale to wszystko 2 gen.
-
2.0TSI CAEB, CPMB
Różnice są jednak spore. Całkowicie inna głowica, układ zasilania, co za tym idzie sterowanie tym wszystkim.
-
Niestadardowy Superb II 4x4
Nie krakaj bo wykraczesz :-D :-)
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
OK. W sumie tez powinno mi gilac. Niech się martwią ci co maja bądź będą mieli ten problem .
-
Niestadardowy Superb II 4x4
W dniu kiedy E. Skoda wypuszczał swoje pierwsze luksusowe limo, Ferdek Porsche leczył trypla po swojej pierwszej wizycie w wiedeńskim burdelu. Także trochę pokory dżentelmens