Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Wrzuć jeszcze kilka fotek Zwłaszcza z postępu prac
  2. 150 to za lampkę chyba
  3. Taka : Żadna innna I nie zapomnij ze z Podkarpacia jestem. Na winie mnie nie oszukasz
  4. Cement audikiem wozisz?? Fajne fotki tylko musisz je odciążyć trochę chociażby w Paintcie. Mam 50Mbit(D) internet i idzie to wolno. Za miast tej flachy może być winko
  5. Tak piszą w folderach reklamowych. Rzeczywistość jest inna. W pierwszym jak i w drugim przypadku. Nie wiem jakie kolega ma doświadczenia. Ja mam drugie auto z dsg i w porównaniu z manualem diesel jak i benzyna potrzebują m/w litr więcej przy jednoczesnym obcinaniu momentu. Jest to wyczuwalne zwłaszcza przy dynamicznej jeździe. Mimo to uważam ze to świetny wynalazek.
  6. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrób porządny temat jak panbuk przykazal. Ciechociemne fotki;-) Furka kox widzę:-)
  7. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Yogurt, ty nie przepraszaj bo nie ma za co, tylko pokaz wreszcie furę
  8. Wiem bo mam ten sam setup w Smarcie (Z3C+ Ken). W audiku mogą sobie pomarzyć o takich funkcjach.
  9. CFCA ma dwie suszarki. Myślałem ze to podobny wynalazek. ZENEC tez robi radia na dobrych podzespołach...
  10. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja miałem CDNC w Multi z 2009. Pol roku. Bardzo krotko, ale to było auto którym chyba najprzyjemniej mi się jeździło żeby nie liczyć głośnej panoramy. DQ250 nie mogla być w A4 bo jest do silników poprzecznie montowanych (Q=quer-poprzecznie). W Audi (i Porsche) jest DL 501.
  11. CFF to na podwójnej turbinie? Tez zastanawiam się nad nie oryginalnym radiem ze względu na lepsze parametry od RNS510.
  12. Kurczaczek, to zdanie zrozumiałem jako minus. Nieważne. Temat jest o buczeniu w dolocie i falowaniu obrotów. Jeżeli wróżymy, to ja stawiam na odmę.
  13. Zdarzają się problemy z puszczaniem płynu przez pompę. Ale nie są one jakoś specjalnie częste. Tu, na forum narazie o ile pamiętam jest jeden przypadek opisany. Do wymiany trzeba ściągać dolot. To ze nie jest zależna od rozrządu to plus?
  14. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    .
  15. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dyskusja jest nie "czy", tylko "jak". I że kontrolują. Hamulce nigdy nie są za dobre. Ale ktoś to musi sprawdzić czy tak zeczywiscie jest.
  16. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nie ma nakazu rzezania. ;-) Nie dlubiesz, nie płacisz. Jak to sobie wyobrażasz? Wolna amerykanka? Jeden zrobi dobrze, inny gniota. To jest dbanie o bezpieczeństwo. I tak powinno być.
  17. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    W Rajchu zalecana prędkość jest 130. Spowodujesz wypadek pow. tej prędkości to ubezpieczyciel ma prawo odmówić likwidacji szkody. Gość na TÜVie nie jest rzeczoznawca. Nie musi się na wszystkim znać. Jak Tygrys pisał: będziesz miał dobrze zrobione to ci pewnie podbije. Gdyby tak rzeczywiście było, robili by u ciebie a nie ty u nich. A ty jeździł byś Syrena s- line nie Audi
  18. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A propos ASO. Właśnie za pol darmo rozdają aktualizacje 2016. Dostałem dzisiaj ofertę: No nic tylko brać! Oczywiście należy doliczyć pol godziny za wgranie. Pytałem się w listopadzie to normalnie czysta euro. A teraz w promocji tez czysta
  19. W PL tez. Pytam bo w garażu jakoś pusto a podobają mi się amerykańce
  20. Niecz ci poda númer akcj. Masz jakies papiery? Przeciez to jest logiczne.
  21. griga-st odpowiedział(a) na sbstg temat w 2.0TFSI
    Tak się roznosza plotki po necie:-D Oczywiście masz Marcinie rację że TEN Meksykańczyk to jest Węgier :-) Pisałem o trzeciej generacji. Edyt Looknolem teraz na kolegów z Hameryki i wychodzi na to ze oni nie maja wogóle 3 gen. w B8 . CPMA ma 210KM a CPMB 220KM. Ale to wszystko 2 gen.
  22. griga-st odpowiedział(a) na sbstg temat w 2.0TFSI
    Różnice są jednak spore. Całkowicie inna głowica, układ zasilania, co za tym idzie sterowanie tym wszystkim.
  23. Nie krakaj bo wykraczesz :-D :-)
  24. OK. W sumie tez powinno mi gilac. Niech się martwią ci co maja bądź będą mieli ten problem .
  25. W dniu kiedy E. Skoda wypuszczał swoje pierwsze luksusowe limo, Ferdek Porsche leczył trypla po swojej pierwszej wizycie w wiedeńskim burdelu. Także trochę pokory dżentelmens

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.