Treść opublikowana przez griga-st
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Noz kurczaczek, gorszy sort normalnie Tsi to przecież taki diesel inaczej Wszystko jest relatywnie Tsi w dsg dostaje baty od bmw 1,8 w dieslu aż się płakać chce:))
-
[A4 B8] Zmagania zielonego rezacza, czyli co zrobić z brzydkim kaczątkiem
Z całego auta najbardziej podobają mi się Alpy i glait:-) Najsłabszym ogniwem napewno nie jest multi tylko ruda... Pozatym czuje że będzie książkowo?
-
Passat B6 CC by Bodek
Kłamiesz:-P Ten wydech jest straszny. Fura kozak. Ale te rurniki są z innej galaktyki.
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
Kolega mądrze pisze ;-) Zawiechy robimy jak panbuk przykazal.
-
Czy ciężko sprzedać kabrioleta a4 b6?:p
Kurrrczaczek, wszystko co oglądałem to też była..
-
Czy ciężko sprzedać kabrioleta a4 b6?:p
Jedrex, szybciej niż ci się wydaje;-) Ruda już jest?
-
S-Tronic dźwięk
Ten szum jest jak najbardziej normalny i zdrowy. To lamele sprzęgieł.
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Tak tworzy się tzw. prawdę alternatywną
-
Przerobka ORI turbo 2.0 TDI
Jeździ który na hybrydzie w 2.0 TDI CR, czy wszyscy wybrali od CAHA?
-
B8 TrOOOOp
To są nowe kola. Cena wg.m. OK.
-
Car Wrapping
Widziałeś coś od nich na żywca? Nie chce żeby mi auto skalpelem pocieli.
-
Car Wrapping
Znacie u nas na Podkarpaciu kogoś kto dobrze obkleja auta?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Audi to powinno dostać medal za wkład w rozwój polskiej przedsiębiorczości Tylko tutaj na forum są cn.dwie firmy które żyją z naprawy 2.0tdi/tfsi.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Tak jak na fejsie piszą :ładnie pięknie ?
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Jakkolwiek by to nie zabrzmiało to Audi ma rację. Następne auto i tak od nich kupicie. Chociaż oni wcale tego niechcą.:-S
-
[B7 ASB] Rodzinne czerwone combi
Bardzo ładna ta B7 w. Czerwieni. Mam cały czas sentyment do tego autka i chciałbym jeszcze kiedyś mieć w sprintblau :-) Ale B7 wyklucza "rodzinne". Tu jest mniej miejsca jak w golfie.
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Powiem tak:jedni wolą białe, inni murzynki, jeszcze inni tajki. Według tej reguły to jest aborygenka ☺ Chociaż sam bym tak nie jeździł, to myślę że jest OK.? Dzięki takim projektom nie jest nudno na drogach.?
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Silnik. Tak jest w elzie. Najważniejsze że nadano bieg sprawie. W jakiej firmie masz gwarancję?
-
CZERWONY T5.2
Diewe Trina nie ma 20"...Ci od Mirona mają fajne wzory. Tylko nacisk na oś jest 1750 kilo...Czyli felga musi mieć minimum 900 kg....Jak żyć?...:-P Nie dam za felunek dziesięć kola Tym bardziej ze mam jeszcze kilka pomysłów na to autko. Zostaje wersja budżetowa: DieWe Trina 19" ET37 z guma 235/45. Może jeszcze jak Multivan jest multi : MTM: https://home.mobile.de/MTMGMBHMOTORENTECHNIKMAYER#des_164136875 HT: http://suchen.mobile.de/fahrzeuge/details.html?id=221145124&scopeId=C&zipcode=&adLimitation=&isSearchRequest=true&damageUnrepaired=NO_DAMAGE_UNREPAIRED&climatisation=&minPowerAsArray=296&minPowerAsArray=KW&makeModelVariant1.makeId=25200&makeModelVariant1.modelId=53%2C34%2C50%2C32%2C51%2C52%2C61&makeModelVariant1.modelGroupId=3&pageNumber=1 https://www.facebook.com/ConstructionMachines.CM/videos/506573106180171/ Kolega wyżej zapodał mi pomysla. (Mógłby auto tu pokazać ) Słyszałem ten zestaw w bmw. Musze powiedzieć ze jest nie byle co.
-
Vw Golf mk1 81' Turbo
Jak to się teraz mówi? Szacun!
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
...i czy 3.0BiT to to samo? Przy jakim przebiegu trzeba się z tym liczyć?
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
DSG = S-TRONIC ;-) Automat nie musi więcej palić. Multi pali trochę mniej jak ręczna.
-
A4-KLUB.GERMANY
Teraz place ok60... Trochę sporo mi się wydaje. Dlatego wypowiedzilem. Z ceny zjechali mi 17. Ale to i tak kosmos w porównaniu do innych. Na komórkę 3x30 i robi się somka co miesiąc. :-S
-
A4-KLUB.GERMANY
Hm,za najtańszy telekom mam najdroższy 1&1... Telekom też obcina....Mam czas do końca m-ca.
-
A4-KLUB.GERMANY
Na prędkości: Jaki pakiet internet do domu? , 1&1, Vodafone, czy zostać z średnio o dwadzieścia euro droższym Telecomie? Moze coś innego?