Treść opublikowana przez griga-st
-
Fiat Brava 1.4 12v
Jak te autka wychodziły, śliniłem się na Bravo Sporting w żółci Myślę ze jak najbardziej jest tutaj miejsce dla Bravki:))
-
Corvette C5- Stano
Spoiler byłby fajny w NSX-IE, ale tu?:-?
-
CZERWONY T5.2
Haha, kolego, pokaż mi na tym forum jednego normalnego:-D Tutaj można tylko skalować: mniejszy czy większy wariat:-) Twoje słowa oczywiście traktuje jako komplement:-) Zamówione tylne dymione klosze. Siedem stow z rabatami 8-} W sobotę na spocie kończymy zawieche :-)
-
CZERWONY T5.2
Można się tez zapytać dlaczego nie B12 albo B14? Odpowiedz jest prosta: Kasa Poza tym ludzie chwalą sobie ten setup w tym aucie. Optyka ala 25 Edition Dalszy ciąg poprawiania zewnętrznego wyglądu. Części do tego auta są nie do zdobycia bądź tylko "na zamówienie"... Pozostaje wiec tylko ASO. Muszę stwierdzić ze jak części do B8 były "ze złota", to tu niestety są "z platyny" . Tylna klapa: listwa oświetlenia tablicy pod kamerę, klamka w kolorze i znak rozpoznawczy: samoświecące numery Blendy lusterek poszły tez w kolor. Niestety nowe bo rozebrać stare bez uszkodzenia nie ma szans. Tu ciekawostka: wszystkie anteny(TV, DAB,FM) i wzmacniacze są w lusterkach.
-
A4-KLUB.GERMANY
No jak ukrywam?? Mam w podpisie? A jak jestem na Bayerach, to ze spotów czasami dodaje focie?
-
A4-KLUB.GERMANY
Dwieście- trzysta osób z IP z tamtą pewnie się uzbiera;-) Gdyby przestali się wstydzić,mielibyśmy największego spota w klubie:-P
-
A4-KLUB.GERMANY
Heh, sam nie wiem. Ludzie tutaj na Bayerach widzę bardzo zaganiani. Słyszałem też powiedzenie że "ziomal to twój najgorszy wróg"...Straszne to trochę...
-
A4-KLUB.GERMANY
Co ty, się wszyscy zwalą to dwóch autobusów zabraknie (sarkazm) Generalnie klubowicze tutaj ze tak powiem wyjątkowo pasywni są Ale zawsze jest czas na poprawę Z mojej strony mogę tylko powiedzieć ze na spotach nikt nikogo o robotę nie pyta, a ja osobiście jeżdżę w jednoczęściowym kombinezonie z aldika Aha, byłbym zapomniał miejscówka... Solyca Bawarii. Wszystko po taniości, czyli jedyna autostrada w Europie bez ograniczeń prędkości (A95) > Lenggries albo Chistlum. Zwykle z rana zanim szarańcza nie zamieni stoków w kartoflisko. 5h=32€, ew. 40€. Piątala na precla z radlerkiem. Żadnego pijaństwa czy darcia ryja na stoku. Jak by ktoś miał chęć to może np. bez zbędnych niuansów rzucić TU hasło "narty?" albo "rower?" albo "spot?" itd. A kto ma ochotę, to dalej na PW do ogłoszeniodawcy
-
A4-KLUB.GERMANY
Dzisiaj miałem przyjemność poraz kolejny nawiedzić bardzo południowy Rajch i muszę z cala stanowczością zaprzeczyć opiniom jakoby nasi klubowi koleżanki/ledzy snuli się bezmyślnie po galeriach handlowych podobnie jak to czynią emigranci z Azji Mniejszej czy Półwyspu Arabskiego: Mozna by się wybrać większą grupa, bo atmosfera jest naprawdę przednia
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Trzecia generacja Tylko program to 290/420. Wyżej to...Musi się ktoś wypowiedzieć kto się zna na turbinach o jej realnych możliwościach
-
Fiat Brava 1.4 12v
Piękna Bravka:-) 20 lat bez rdzy?? W czteroletnim audi to teraz normalka;-)
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Diabeł( jak zwykle) tkwi w szczegółach. DSG DL501 która siedzi w "zwykłej" B8 ma słabsze sprzęgła, flansze na tył "wciskana", słabszą mechatronikę, i tnie niuta niesamowicie w fabrycznym sofcie. Wszystko w porównaniu do s-ki. Nie mam pojęcia co jeszcze innego jest w A7 czy w Macanie gdzie tez jest ta skrzynia. Jedno jest pewne i gwarantowane: nie dostaniecie żadnego bonusa od audi. Nawet gdyby kosztował tylko 5 centów. Moje A4 na stronicu miało ogromne problemy z E921 2.0 w dieslu i manualu FWD w multi lepiej sie bujała
-
Niestadardowy Superb II 4x4
Musieli ci w oczy patrzeć Jak głosi stara maksyma: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ale nie przejmuj się, ja tez jeżdżę brzydkim klockiem. I dobrze mi z tym
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Nie no, o czym dyskusja?:-) Różnica grubości lakieru? Na dsg w autach pow.100kkm trzeba uważać. Ale jeździ się przyjemniej jak tipem:-) Nie ma wrażenia jazdy paleciakiem.
-
Niestadardowy Superb II 4x4
Bardzo brzydkie auto. Ale jego funkcjonalność bije Audi na całej linii. Nie wiem dlaczego, ale z moich obserwacji Skoda i Seat mniej rdzewieje jak Audi.
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
Pelna zgoda
-
AUDI A4 B8 LIFT 2.0TFSI S-LINE QUATTRO
EU też ma po jednej stronie. Amerykańska Nomenklatura bardziej mi się podoba. Na dłuższą metę tip jest bardziej "idiotoodporny" od dsg. Ładna sekcja;)
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Moje A4 serwisowane było w... Ingolstadt
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Nie ma problemu. tzn W A4 wymieniałem na ori BE, wiec nie do rozpoznania. Wymieniany silnik i robiona skrzynia. Zero problemów. W T5 springi H&R. Robiony silnik. Zero problemów. Przed założeniem obu zawiasów pytałem się technika warsztatowego czy będą problemy. Odpowiedz była: "negativ" Aaa, w audi przed próbą olejowa byli tak uprzejmi i zapytali się czy nie mam przypadkiem softu bo mi go skasują
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Ta, a ziomki rwą fury żebyśmy mieli tanie fanty do rzezania.
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
Patrz: cztery posty wyżej. Tutaj, na tej stronie
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
Nie. Nie ma tego w ich kodeksie zapisanego. To co podałeś to "Empfehlung" czyli zalecenie jak się zachować żeby być W miarę pewnym że jest się po właściwej stronie:-) W tym roku naprzyklad prawdopodobieństwo że będzie leżał śnieg po Wielkanocy jest duże. Jak wtedy coś się stanie, to oczywiście bulisz;)
-
Do kiedy jest obowiazek jazdy w Niemczech na oponach zimowych
Mądry przepis. Niby jak można zmusić śnieg żeby leżał "od- do"? Możesz robić jak uważasz. Ale jak dasz ciała, puszcza cie w skarpetkach :-P Dodam tylko że ubezpieczyciel ma też prawo odmówić likwidacji szkody jeżeli nabroisz coś na niewłaściwym ogumieniu.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Bardzo ładny tył :-) Będzie liftowy przód? Bo narazie ni pies, ni wydra;-)
-
Opinie o Audi A4 B9 2.0 TFSI 190 KM
Zdemontować hamulce, zdemontować lusterka, inne kola, itp, itd. Tak wyglądają te testy..