Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    Jak te autka wychodziły, śliniłem się na Bravo Sporting w żółci Myślę ze jak najbardziej jest tutaj miejsce dla Bravki:))
  2. griga-st odpowiedział(a) na Stano temat w Inne marki
    Spoiler byłby fajny w NSX-IE, ale tu?:-?
  3. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Haha, kolego, pokaż mi na tym forum jednego normalnego:-D Tutaj można tylko skalować: mniejszy czy większy wariat:-) Twoje słowa oczywiście traktuje jako komplement:-) Zamówione tylne dymione klosze. Siedem stow z rabatami 8-} W sobotę na spocie kończymy zawieche :-)
  4. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Można się tez zapytać dlaczego nie B12 albo B14? Odpowiedz jest prosta: Kasa Poza tym ludzie chwalą sobie ten setup w tym aucie. Optyka ala 25 Edition Dalszy ciąg poprawiania zewnętrznego wyglądu. Części do tego auta są nie do zdobycia bądź tylko "na zamówienie"... Pozostaje wiec tylko ASO. Muszę stwierdzić ze jak części do B8 były "ze złota", to tu niestety są "z platyny" . Tylna klapa: listwa oświetlenia tablicy pod kamerę, klamka w kolorze i znak rozpoznawczy: samoświecące numery Blendy lusterek poszły tez w kolor. Niestety nowe bo rozebrać stare bez uszkodzenia nie ma szans. Tu ciekawostka: wszystkie anteny(TV, DAB,FM) i wzmacniacze są w lusterkach.
  5. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    No jak ukrywam?? Mam w podpisie? A jak jestem na Bayerach, to ze spotów czasami dodaje focie?
  6. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dwieście- trzysta osób z IP z tamtą pewnie się uzbiera;-) Gdyby przestali się wstydzić,mielibyśmy największego spota w klubie:-P
  7. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Heh, sam nie wiem. Ludzie tutaj na Bayerach widzę bardzo zaganiani. Słyszałem też powiedzenie że "ziomal to twój najgorszy wróg"...Straszne to trochę...
  8. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Co ty, się wszyscy zwalą to dwóch autobusów zabraknie (sarkazm) Generalnie klubowicze tutaj ze tak powiem wyjątkowo pasywni są Ale zawsze jest czas na poprawę Z mojej strony mogę tylko powiedzieć ze na spotach nikt nikogo o robotę nie pyta, a ja osobiście jeżdżę w jednoczęściowym kombinezonie z aldika Aha, byłbym zapomniał miejscówka... Solyca Bawarii. Wszystko po taniości, czyli jedyna autostrada w Europie bez ograniczeń prędkości (A95) > Lenggries albo Chistlum. Zwykle z rana zanim szarańcza nie zamieni stoków w kartoflisko. 5h=32€, ew. 40€. Piątala na precla z radlerkiem. Żadnego pijaństwa czy darcia ryja na stoku. Jak by ktoś miał chęć to może np. bez zbędnych niuansów rzucić TU hasło "narty?" albo "rower?" albo "spot?" itd. A kto ma ochotę, to dalej na PW do ogłoszeniodawcy
  9. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dzisiaj miałem przyjemność poraz kolejny nawiedzić bardzo południowy Rajch i muszę z cala stanowczością zaprzeczyć opiniom jakoby nasi klubowi koleżanki/ledzy snuli się bezmyślnie po galeriach handlowych podobnie jak to czynią emigranci z Azji Mniejszej czy Półwyspu Arabskiego: Mozna by się wybrać większą grupa, bo atmosfera jest naprawdę przednia
  10. Trzecia generacja Tylko program to 290/420. Wyżej to...Musi się ktoś wypowiedzieć kto się zna na turbinach o jej realnych możliwościach
  11. griga-st odpowiedział(a) na kubson temat w Inne marki
    Piękna Bravka:-) 20 lat bez rdzy?? W czteroletnim audi to teraz normalka;-)
  12. Diabeł( jak zwykle) tkwi w szczegółach. DSG DL501 która siedzi w "zwykłej" B8 ma słabsze sprzęgła, flansze na tył "wciskana", słabszą mechatronikę, i tnie niuta niesamowicie w fabrycznym sofcie. Wszystko w porównaniu do s-ki. Nie mam pojęcia co jeszcze innego jest w A7 czy w Macanie gdzie tez jest ta skrzynia. Jedno jest pewne i gwarantowane: nie dostaniecie żadnego bonusa od audi. Nawet gdyby kosztował tylko 5 centów. Moje A4 na stronicu miało ogromne problemy z E921 2.0 w dieslu i manualu FWD w multi lepiej sie bujała
  13. Musieli ci w oczy patrzeć Jak głosi stara maksyma: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Ale nie przejmuj się, ja tez jeżdżę brzydkim klockiem. I dobrze mi z tym
  14. Nie no, o czym dyskusja?:-) Różnica grubości lakieru? Na dsg w autach pow.100kkm trzeba uważać. Ale jeździ się przyjemniej jak tipem:-) Nie ma wrażenia jazdy paleciakiem.
  15. Bardzo brzydkie auto. Ale jego funkcjonalność bije Audi na całej linii. Nie wiem dlaczego, ale z moich obserwacji Skoda i Seat mniej rdzewieje jak Audi.
  16. EU też ma po jednej stronie. Amerykańska Nomenklatura bardziej mi się podoba. Na dłuższą metę tip jest bardziej "idiotoodporny" od dsg. Ładna sekcja;)
  17. Moje A4 serwisowane było w... Ingolstadt
  18. Nie ma problemu. tzn W A4 wymieniałem na ori BE, wiec nie do rozpoznania. Wymieniany silnik i robiona skrzynia. Zero problemów. W T5 springi H&R. Robiony silnik. Zero problemów. Przed założeniem obu zawiasów pytałem się technika warsztatowego czy będą problemy. Odpowiedz była: "negativ" Aaa, w audi przed próbą olejowa byli tak uprzejmi i zapytali się czy nie mam przypadkiem softu bo mi go skasują
  19. Ta, a ziomki rwą fury żebyśmy mieli tanie fanty do rzezania.
  20. Patrz: cztery posty wyżej. Tutaj, na tej stronie
  21. Nie. Nie ma tego w ich kodeksie zapisanego. To co podałeś to "Empfehlung" czyli zalecenie jak się zachować żeby być W miarę pewnym że jest się po właściwej stronie:-) W tym roku naprzyklad prawdopodobieństwo że będzie leżał śnieg po Wielkanocy jest duże. Jak wtedy coś się stanie, to oczywiście bulisz;)
  22. Mądry przepis. Niby jak można zmusić śnieg żeby leżał "od- do"? Możesz robić jak uważasz. Ale jak dasz ciała, puszcza cie w skarpetkach :-P Dodam tylko że ubezpieczyciel ma też prawo odmówić likwidacji szkody jeżeli nabroisz coś na niewłaściwym ogumieniu.
  23. Bardzo ładny tył :-) Będzie liftowy przód? Bo narazie ni pies, ni wydra;-)
  24. Zdemontować hamulce, zdemontować lusterka, inne kola, itp, itd. Tak wyglądają te testy..

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.