Treść opublikowana przez griga-st
-
200cpsi Kat
Szukam do 2.0tfsi. Ale nie jakiś tam. Musi mieć certyfikat. Tzw.E. W Rajchu nazywa się to ABE.do MG nie idzie się dodzwonić...
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Kurczaczek, Axm-y to teraz forumowa marka? Ten wzór ferrari nigdy się nie oklepane?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Ale niby komu miało by na tym zależeć?
-
Jaki silnik będzie lepszy/mniej awaryjny 1.8T czy 2.0T ?
Myślę ze musisz jeszcze trochę posiedzieć Oczywiście ze 3.0
-
[A4 B8 CAHA] by Simon__75
Co ty masz Simon za problem? Wszystko działa. I po co wrzucasz takie "ciężkie" foty?
-
A4 2.0 TDI CAGC, LY9B, 188KM/ 418Nm, 1BE, 20" 320mm/330mm, MMI 3G+ S4 FOTELE FULL
Woow, 3g+ i lusterka i siodła i dekory . Kiera poliftowa o wieeele lepiej leży w ręce.
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Niestety w B8 tej opcji nie ma. Moze w B9 będzie bo funkcja bardzo przydatna. Ogrzewanie postojowe trzeba odpowiednio wcześnie włączyć albo zaprogramować. Nie zawsze się o tym pamięta
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Trochę podobna. 2. to ładny wzór. Do lata daleko. Szukaj oryginałów. Nie ma co sknerzyć. Frankowiczom ma się pono polepszyć
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
No widzisz, ale w PL króluje jedyny słuszny: CZARNY. Bez żadnych aluzji oczywiście. Gdyby kobiety kupowały auta, nasze ulice byłyby napewno optycznie trochę weselsze
-
B8 TrOOOOp
Cos mi sie wydaje ze tylko do 8V...
-
[CDUC] Czerwony Avancik by Pawel.84
Ale kurcze ładne to macie? Co to za jeziorko w tle?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Pewnie powiedziales ze zaplacisz mu z odszkodowania od Audi
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
OK, w Rajchu sprawa jest oczywista. A jak to przedstawia się w PL? Kto dopuszcza nowy model do ruchu?
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant - 2X S-Line 19Cali S5 Hamulce S4 345Mm/330Mm - Dynosoft 206PS 420Nm - SPRZEDANE
Fajnie się to z siodłami komponuje. A siodła masz naprawdę bardzo fajne
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
W Rajchu miski sa juz od dawna online. Teraz najwazniejsze pytanie: Co z mapami od tunerow? Beda tez bezplatnie robic updaty??
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Nikt ci na drodze nox nie będzie sprawdzał. Albo masz papier i jedziesz dalej, albo taryfa. Już się o to postaraja żeby mieć powód do ud....
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Niemiecki Wydzial Komunikacji NAKAZAŁ VW przeprowadzenie akcji naprawczej. Właściciele aut będą informowani o tym listownie. Czyli chciał,nie chciał- musiał...
-
Spalanie 1,8t audi a4 avant 150km
- Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?
Na opony dostajesz też dożywotnią gwarancję ;-)- Piłka nożna
Kurcze, a pierwszy raz? Juz wiem. Dobrze ze zapomniałem- Piłka nożna
Chyba Albania Polska. Pierwszy raz zakwalifikowaliśmy się Myślałem ze tego nie dożyję- 2.0 TFSI gaśnie na ciepłym silniku
I to nie generowalo bledow?- Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Pierdzace krowy jak najbardziej mają udział produkcji gazów cieplarnianych. Tylko Audi oszukiwalo. I tu jest problem o którym traktuje temat. Eco to inna para kaloszy.- Gdzie się podziali prywatni sprzedawcy?
.- Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Na waszym miejscu bym się nie martwił na zapas. Audi stać na najlepszych prawników na świecie. Napewno załatwią to tak, żeby nie musieli za wiele płacić. Kalifornia dala im ultimatum. Do listopada muszą przedstawić rozwiązanie problemu. Pewnie wtedy będzie można coś więcej spekulować. - Audi A4 B8 1.8 TFSI na łańcuszku rozrządu. Kiedy i jak serwisować?