Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w 1.8TFSI
    Wszystko się zgadza poza drobnym szczegółem: problem miały WSZYSTKIE silniki wyprodukowane do polowy 2011. Posty raczej do "paniki olejowe"j pasują jak tu? EA888 generacja IIIB: http://www.greencarcongress.com/2015/05/20150514-gen3b.html
  2. Normalka Moze nie aż sekunda ale w porównaniu z Macanem to w a4/a5 trwa to wieczność. Tylko tuner może pomoc. Niewielkim pocieszeniem może byc to, ze i tak najszybszy Speedigonzales nie zmieni tak szybko biegu w manualu
  3. Focus.de: " NRW-Finanzminister fordert: VW soll Kfz-Steuer nachzahlen08.35 Uhr: Der Finanzminister von Nordrhein Westfalen, Norbert Walter-Borjans, fordert in einem Brief an Bundesfinanzminister Wolfgang Schäuble, dass Volkswagen für mögliche Steuerschäden aufkommen soll. In seinem Schreiben, das der SZ vorliegt, verweist Walter-Borjans auf die Steuervorteile für Diesel-Fahrzeuge mit niedrigen Abgaswerten. Wegen der von VW eingestandenen Manipulationen könnten Kfz-Steuern zu niedrig festgesetzt worden sein. Es dürfe aber nicht dazu kommen, dass der Staat den Käufern von VW-Fahrzeugen Nachzahlungsbescheide schicke und die Autobesitzer auf diese Weise dazu zwinge, "sich das Geld durch aufwendige Schadensersatzklagen bei Volkswagen zurückholen", schreibt Walter-Borjans. Genauso wenig dürfe der Staat "auf dem Schaden sitzen bleiben". Wprawdzie napisał ze "nie powinno do tego dojść aby właściciele aut za to płacili(...)" , aaale... Nie wiem za co się płaci konkretnie podatek od aut w Rajchu. Aaale się dowiem.
  4. Minister finansow Północnej Nadrenii-Westfalii zada od ministra finansów Niemiec aby ten zażądał od VW wyrównania podatku drogowego. Nie wyklucza się jednak ze podatek ten będą musieli wyrównać właściciele samochodów z trefnym softem. Taktus, jak mowi stara maksyma: punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Co do religii: zgoda.
  5. A no nie ogarniasz Laki, a to bardzo proste: dopóki ludzie będą walić drzwiami i oknami do VW i jego pociotków, dopóty będą robić co chcą. Ja mam tylko nadzieje ze nasi mondralinscy nie palna jakiejś głupoty. Falwik inwestuje sporo w PL i daje wielu firma utrzymanie....
  6. Jaka akcje??? A akcje idą do góry. Czyli ktoś coś wie czego inni nie wiedza Dzisiaj w Wolfsburgu prokurator zrobił nalot na siedzibę i prywatne mieszkania. A w Stanach tamtejszy szef VW klęczał przed kongresem na kolanach na grochu z rekami do góry
  7. Racja. Myślałem ze to RS.
  8. Dobrego plastikarza ma. Ciekawy jestem jak to "live" wygląda. Bo dobrego plastikarza, to raczej pod artystę niż pod rzemieślnika trzeba zaliczyać...
  9. W ubiegłym tygodniu prokurator w Ingolstadt wszczął postępowanie z urzędu "w sprawie" przeciwko Audi. http://www.focus.de/finanzen/news/medienbericht-staatsanwaltschaft-leitet-pruefverfahren-gegen-vw-tochter-audi-ein_id_4980718.html W styczniu ma wystartować akcja serwisowa która potrwa cały rok.
  10. Na walnym zgromadzeniu VW poinformowali wczoraj ze na terenie EU sprzedali 8 Milionow aut z trefnym softem. http://www.reuters.com/article/2015/10/05/volkswagen-emissions-eu-idUSL8N12548G20151005
  11. Daj wiecej fotek Ja bym tym nie jezdzil, ale przyjemnie popatrzec. Jest Pewnie Jedrex sie niedlugo tu zamelduje
  12. griga-st odpowiedział(a) na chrisx temat w 1.8TFSI
    Poproś kogoś kto ma else żeby ci wkleił jak powinna wyglądać ta wymiana w aso.
  13. griga-st odpowiedział(a) na chrisx temat w 1.8TFSI
    Do wtrysków? Nie. Ale stosuje ta pastę z powodzeniem od kilku lat do wielu innych prac. Np. przy wydechu, zawieszeniu czy hamulcach.
  14. Realnie na to patrząc to nikt ci CJEBa nie przełoży. Wprawdzie słupek ten sam, ale wszystko inne... jest właśnie inne
  15. griga-st odpowiedział(a) na chrisx temat w 1.8TFSI
    Tylko http://allegro.pl/pasta-ceramiczna-do-montazu-wtryskiwaczy-swiec-50g-i4818329593.html Przydaje się do wielu innych prac.
  16. Kolega się trochę zagalopował... Zapraszam na oddział onkologiczny dla dzieci...Możesz popracować jako wolontariusz kilka godzin... O znikających lodowcach w Alpach, czy smrodzie w Krakowie czy Katowicach nie wspomnę. Toyota tez próbowała z dieslami w Stanach. Uznali ze się "nida" i poszli w hybrydę. Silniki spalinowe to przeżytek. Im szybciej się z tym pogodzimy, tym więcej zyskamy.
  17. Racja. Ale to oznacza zwolnienia dla tysięcy ludzi. Także w PL.... Bezpośrednio odpowiedzialni za to menagery maja złote spadochrony... Ostateczny głos maja teraz Chińczyki. Oni mogą całkiem pogrążyć VW.
  18. Hiszpanie chca kase od VW za subwecje do maloemisyjnych diesli z powrotem. Francja sie zastanawia.
  19. Czy nie mozesz powstrzymac emocji i przestac obrazac kogos? Masz odmienne zdanie, to sie wypowiedz jak czlowiek.
  20. Z grubsza to Audi z Vauwika ma tylko naped. Ciekawe jak to Niemcy załatwia żeby był wilk syty, i owca całą?
  21. Kolko bajka Siemian, wiesz czy robili ci CS coś przy chłodzeniu (nowej)turbiny? Zwiększenie przepływu itp?
  22. Fajne, gumowe dywaniki Musisz teraz sobie kupić nowy cienki portfel, a kartę najlepiej wymienić na złotą bo nic się tam większego nie zmieści. Te schowki nie są pap?
  23. griga-st odpowiedział(a) na chrisx temat w 1.8TFSI
    Trzy kliknięcia w bok Doslownie;)
  24. O zesz kurrczaczek, w Rajchu mowia o upadlosci

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.