Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. W tym temacie rzucać kamieniami to my szanowni rodacy musimy ostrożnie. Aquaparki już w każdej gminie pewnie są. Galerie w każdej wiosce, a lotnisko niedługo to na Rysym wybudują...Dziale tez niezła z uni dostajemy... Te przywileje w Grecji mieli głównie urzędasy. Podobnie maja nasi...
  2. My wszyscy wiemy Grzesiu że najlepiej byś Grześkowi wcisnął świecące tablice Zobaczymy co sie da zrobic. My wszyscy wiemy Grzesiu że najlepiej byś Grześkowi wcisnął świecące tablice U Patryka to fajnie wyglądało. Raczej coś takiego miałem na myśli: To jest DIN1451, czyli teoretycznie dozwolony w PL
  3. Faktycznie, ten jest nie do pobicia 100L oleju/17tkm
  4. Miałem pomysla dla Grześka... Ale widzę ze będzie ciężko...
  5. To np. na bagażniku na rowery muszę sobie pędzlem namalować numery?
  6. Wie ktoś czy można dostać gdzieś polskie blachy "in blanco"? Czyli niebieski pasek z gwiazdkami uni i pl, tylko bez numerów? Czy to jakoś strasznie limitowane jest?
  7. Prędzej Niemcy przestana to kupować jak Polacy. z całym szacunkiem, ale taka pisownia i stylistyka wypowiedzi co najmniej drażni oczy. Zgadzam się w zupełności.
  8. Nowy rekord na forum... Najdziwniejsze jest to, ze nie czuc jakiegos wyraznego spadku mocy. Kat tez wszystko przepala. Ile masz juz nalatane?
  9. Święcie wierze w spiskowa teorie historii dziejów (jak każdy prawdziwy Polak) i śmiem twierdzić ze kolega Siemian specjalnie zaczol temat z pompa oleju żeby sobie stronek nabić. Doskonale wiedział ze zleci się tutaj zaraz cala olejowa brać, i setka w trymiga pęknie. Ten Castrol to mineralny jest. A czy dobry? Castrol pisze ze dobry
  10. ?
  11. No i widzisz Siemian, wszystko przez olej! A i mgla pewnie tez swoje zrobila... Rozbierales ta pompe? Czego sie zatarla?
  12. Zepsute rzeczy z reguły się naprawia albo wyrzuca... Nie wiem jak długo zamierzasz jeździć tym autem. Naprawa kosztuje min.3 koła(info z forum). Musisz sobie policzyć co ci się bardziej opłaca. Na zagranicznych forach przeważają wypowiedzi ludzi którzy dalej leja olej i jeżdżą. Tak z reszta robili poprzedni właściciele twojego auta. Ale to w okolicach 100kkm, nie wiem co się z tym motorem dzieje jak ma więcej nalatane z ta wada.
  13. Tak, w tym silniku jest to normalne. On wyjechał z fabryki zepsuty.
  14. Tak. 8K0253144M Bardzo mi milo ze Grześ podwiesił moje zdjęcie pod pierwszego posta. Obawiam się jednak ze może wprowadzić trochę zamieszania ponieważ przedstawia zdjęcie końcówek z Q7 4,2 i pomalowanej na czarny mat, czyli tez nie występującej w oryginale osiemdziesiątki. Mod z Q7 aczkolwiek bardzo trudny do wykonania, to jednak robi robotę na żywca.
  15. Kurcze, bardzo ładne autko To na Mondeo, czyli miejsca jest sporo. BMW idzie tez w ten segment. Audi mogli by takie zrobić. Tym bardziej ze maja Sharana. Czyli koszta adaptacji nadwozia niewielkie. Co za automat tam siedzi?
  16. Te Niemce to nie potrafia jezdzic
  17. Kolega pisał ze pierścienie nie z ASO, wiec tu ogólnie robi się tajemniczo... Tłoki się toczy pod wymiar ORI, POPRAWIONYCH pierścieni. Oszczędza się wtedy na tłokach i korbowodach.
  18. Kurcze, chciałbym w to wierzyć ze toczą to dobrze... Niestety ja zawsze trafiałem na jakiegoś pana Janeczka z zawodu co nawet bęben do Skarpety sp..ten, tego.
  19. Kolega Thenaturat2 pisał już o tym na poprzedniej stronie. Trzy kola to dobra cena za przetaczanie. Mozna wyrwać w dobrych pieniądzach nieźle wypasione autko z tym padniętym sinikiem. A naklepali tego 2008-2012. Za rozwiązaniem ASO przemawiają wzmocnione korbowody i tłoki.
  20. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zgadza się.
  21. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie numer tylko kod. Jest kilka numerów amorow do 1-BV. Jasne ze maja taki sam skok. Ale jak coś robić, to robić jak należy... Przykład: Tys prawda.
  22. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    No to mi doradziles. Tyle to wiem od dawna, ale jakie numery? Nic na necie nie mogę znaleźć. Kolego, do wrozenia sa inne portale. Podaj kody twojej ori zawiechy, to mozna bedzie numerami rzucac
  23. Pisal to samo Grzechu. W Rajchu robia tez z tego historie porownywalna do zaklinania deszczu Generalnie wcale sie nie dziwie. Stanowisko kosztuje ok. 30 tys. eurasow... W ramach "podaruj sobie odrobine luksusu" babcia dostala dekory 1NK Szczotkowane alu jest ostatnio bardzo IN w calej palecie Audi Ciezko jest tez dorwac komplet w dobrym stanie.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.