Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. W ea888 ten problem nie występuje tak często jak w ea113.
  2. Wychodowales sobie potwora i teraz sam musisz z nim walczyc
  3. Ktoś masakratycznie spalił fotki Ten kolor na aucie o wieeele ładniej wygląda w rzeczywistości. Poza tym samochodzik wygląda niesamowicie. Ja zamiast tego czarnego bardziej szary platinum bym widział. I zamiast czterech, dwie konkretne rurki, ale każdy ma swój pomysł na autko. Akjam i Hammerek maja teraz godnego konkurenta jeżeli chodzi o najładniejsze B7 na forum.
  4. Skoro tak mówią, to tak pewnie jest.
  5. Auto idealne dla Grześka: Czysty karbon i (prawie)sama elektryka
  6. Telewizja(i internet) kłamie. Jako historyk pewnie to wiesz WRClaguna Uderz do niego.
  7. Sciagsz to autko sam/znajomi itp.? Z reguły auta w dobrym stanie nie opłaca się ciągnąć z za wielkiej wody. Chociaż pewnie są mniej wyeksploatowane jak niemieckie. W Hameryce zależnie od Stanu można zwykle nie szybciej jak ok.130km/h jeździć. Meksykański CPMA to taki węgierski CDNC. W prawdzie producent nie przewiduje wymiany łańcucha rozrządu, ale zważywszy na relacje użytkowników należało by pomyśleć o jego wymianie przy ok.120kkm. Elektryki w PL nie ogarnie ci pewnie nikt tak jak WRC. A przeróbkę możesz połączyć ze zwiedzaniem np. zamku w Łańcucie, twierdzy Przemysl, czy urlopem w Bieszczadach
  8. Pewnie mnie zadziobiecie, ale ja myślę ze zamysł jest dobry. Zycie w miastach jest już nie do zniesienia,a mój ulubiony Kraków jest jednym z najbardziej zadymionych miastem w Europie... Chcemy być cywilizowanym państwem, to musimy coś z tym zrobić. U nas wbrew logice kupuje się raczej stare trupy z potężnym motorem jak nowsze z bardziej oszczędnym silnikiem. Ale... Wszędzie w Europie gdzie w prowadzono plakietki działa sprawnie komunikacja miejska: metro, tramwaje, autobusy, kolejka podmiejska. I za to powinni się mości panowie w pierwszej kolejności zabrać. PS. Ja jeżdżę do pracy dwadzieścia sześc kilometrów w jedna stronę rowerem, a na deszczowe i zimne dni mam Smarta. Asmaxx, scena genialna. Mostowicz napisał to końcem lat dwudziestych i do tej pory nie zmieniło się nic... Rządzili już WSZYSCY. Polecam na dobranoc lekturę "Folwarku zwierzęcego"Orwella .
  9. 3.0tedeji król niemieckich autostrad Malyna wypas Ale wajchowanie w takim aucie? Chyba na zamówienie
  10. Niemiec powiadasz... Mi to na tylne wyglądają
  11. Sądząc po merytorycznej wypowiedzi nie gorzej jak ty...
  12. To zdjęcie ma w sobie taka dynamikę. Wydaje się ze jeszcze dwa kroki i noga do góry Lubi jeździć w aucie?
  13. Zepsute czesci sie wymienia Specyfikacja tych urzadzonek jest tak waska ze ma to moze znaczenie w F1, ale nie w zwyklam aucie. Sorry za OT Bzyk.
  14. Jak najbardziej profi robotka
  15. Wszystko gites, tylko żaden nie chce powiedzieć co takiego indywidualnego jest w każdym silniku.
  16. Trochę respektu dla kolegi z ośmioletnią forumowa historią.
  17. Na tym zdjęciu te kola tak nie tegs wyszly... To futro obok auta to do czyszczenia tych felg, czy wręcz przeciwnie? Amoniak niszczy alu bezpowrotnie
  18. Oba silniki maja swoje słabe strony. Moc to wiadomo: 3,0 to potwor. Ale 2.0T tez doskonale sobie radzi. Ja wolałem 2.0 bo jest cichsze, mam sporo niższe opłaty i na auto dostałem dodatkowo trzy lata gwarancji co niestety teraz w VAG-u to podstawa... Jednym tankowaniem robię ok. pięćset kilometrów co na trasie jest trochę denerwujące.
  19. Kurczaczek, tez mam takie nieodparte wrażenie Ale kolo piękne jest
  20. Nie. Maja podwójne sprzęgło lamelowe zamknięte w oleju. Takie sprzęgło nie musi być " dwumasowane".
  21. Juve vs Real
  22. Nie ma na forum chyba młodszej benzyny z tym silnikiem niż z początku 2012. Raczej wszyscy tutaj coś z tym silnikiem robili przez spalanie oleju. Teoretycznie poprawili tłoki od .06.11.
  23. Oficjalne, służbowe auto Lewego Ja mam nadzieje ze skopią w półfinale Barce, a w finale żeby spotkali się z Juve.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.