Treść opublikowana przez griga-st
-
Wymiana popychacza pompy paliwa i szklanki
W ea888 ten problem nie występuje tak często jak w ea113.
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Wychodowales sobie potwora i teraz sam musisz z nim walczyc
-
[B7 BPW] by -miki- / s-line / quattro / TDI POWER! /
Ktoś masakratycznie spalił fotki Ten kolor na aucie o wieeele ładniej wygląda w rzeczywistości. Poza tym samochodzik wygląda niesamowicie. Ja zamiast tego czarnego bardziej szary platinum bym widział. I zamiast czterech, dwie konkretne rurki, ale każdy ma swój pomysł na autko. Akjam i Hammerek maja teraz godnego konkurenta jeżeli chodzi o najładniejsze B7 na forum.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Skoro tak mówią, to tak pewnie jest.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Auto idealne dla Grześka: Czysty karbon i (prawie)sama elektryka
-
A4 2.0 TFSI z USA ALLROAD kilka pytań do fachowców
Telewizja(i internet) kłamie. Jako historyk pewnie to wiesz WRClaguna Uderz do niego.
-
A4 2.0 TFSI z USA ALLROAD kilka pytań do fachowców
Sciagsz to autko sam/znajomi itp.? Z reguły auta w dobrym stanie nie opłaca się ciągnąć z za wielkiej wody. Chociaż pewnie są mniej wyeksploatowane jak niemieckie. W Hameryce zależnie od Stanu można zwykle nie szybciej jak ok.130km/h jeździć. Meksykański CPMA to taki węgierski CDNC. W prawdzie producent nie przewiduje wymiany łańcucha rozrządu, ale zważywszy na relacje użytkowników należało by pomyśleć o jego wymianie przy ok.120kkm. Elektryki w PL nie ogarnie ci pewnie nikt tak jak WRC. A przeróbkę możesz połączyć ze zwiedzaniem np. zamku w Łańcucie, twierdzy Przemysl, czy urlopem w Bieszczadach
-
Stare diesle zostaną w garażach
Pewnie mnie zadziobiecie, ale ja myślę ze zamysł jest dobry. Zycie w miastach jest już nie do zniesienia,a mój ulubiony Kraków jest jednym z najbardziej zadymionych miastem w Europie... Chcemy być cywilizowanym państwem, to musimy coś z tym zrobić. U nas wbrew logice kupuje się raczej stare trupy z potężnym motorem jak nowsze z bardziej oszczędnym silnikiem. Ale... Wszędzie w Europie gdzie w prowadzono plakietki działa sprawnie komunikacja miejska: metro, tramwaje, autobusy, kolejka podmiejska. I za to powinni się mości panowie w pierwszej kolejności zabrać. PS. Ja jeżdżę do pracy dwadzieścia sześc kilometrów w jedna stronę rowerem, a na deszczowe i zimne dni mam Smarta. Asmaxx, scena genialna. Mostowicz napisał to końcem lat dwudziestych i do tej pory nie zmieniło się nic... Rządzili już WSZYSCY. Polecam na dobranoc lekturę "Folwarku zwierzęcego"Orwella .
-
A4 Avant B8 3.0 TDI CDUC S-Line upgrade strona 1
3.0tedeji król niemieckich autostrad Malyna wypas Ale wajchowanie w takim aucie? Chyba na zamówienie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Niemiec powiadasz... Mi to na tylne wyglądają
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Sądząc po merytorycznej wypowiedzi nie gorzej jak ty...
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
To zdjęcie ma w sobie taka dynamikę. Wydaje się ze jeszcze dwa kroki i noga do góry Lubi jeździć w aucie?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
To wiem już co brakuje mi do łopatek
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Zepsute czesci sie wymienia Specyfikacja tych urzadzonek jest tak waska ze ma to moze znaczenie w F1, ale nie w zwyklam aucie. Sorry za OT Bzyk.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Jak najbardziej profi robotka
-
Audi A5 8T Sportback 170KM by bzyk
Wszystko gites, tylko żaden nie chce powiedzieć co takiego indywidualnego jest w każdym silniku.
-
Wymiana sprężyn ze sportowych (1BE) na normalne
Trochę respektu dla kolegi z ośmioletnią forumowa historią.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Na tym zdjęciu te kola tak nie tegs wyszly... To futro obok auta to do czyszczenia tych felg, czy wręcz przeciwnie? Amoniak niszczy alu bezpowrotnie
-
Jakie spalanie ? ile można się spodziewać ?
Oba silniki maja swoje słabe strony. Moc to wiadomo: 3,0 to potwor. Ale 2.0T tez doskonale sobie radzi. Ja wolałem 2.0 bo jest cichsze, mam sporo niższe opłaty i na auto dostałem dodatkowo trzy lata gwarancji co niestety teraz w VAG-u to podstawa... Jednym tankowaniem robię ok. pięćset kilometrów co na trasie jest trochę denerwujące.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Kurczaczek, tez mam takie nieodparte wrażenie Ale kolo piękne jest
-
[B8 CAHA LZ7H]AUDI A4B8#F*ckinLow#202KM/429Nm#
Małe...
-
2.0 TFSI 211KM 2012 (Allroad)
Nie. Maja podwójne sprzęgło lamelowe zamknięte w oleju. Takie sprzęgło nie musi być " dwumasowane".
-
Piłka nożna
Juve vs Real
-
2.0 TFSI 211KM 2012 (Allroad)
Nie ma na forum chyba młodszej benzyny z tym silnikiem niż z początku 2012. Raczej wszyscy tutaj coś z tym silnikiem robili przez spalanie oleju. Teoretycznie poprawili tłoki od .06.11.
-
Piłka nożna
Oficjalne, służbowe auto Lewego Ja mam nadzieje ze skopią w półfinale Barce, a w finale żeby spotkali się z Juve.