Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 B8 2.0 TFSI
Akcje serwisowe robią z reguły na części związane z bezpieczeństwem. Oczywiście są odstępstwa takie jak pompki do BRD, czy sławetne walki(czy raczej łańcuch/kola). Ale naprawa tego babola porostu za dużo kosztowała by VW... Gdzieś czytałem ze w Kalifornii i w Chinach robili cichaczem na ten problem akcje. Tylko nie udało mi się znaleźć potwierdzenia tej informacji.
-
A4 B8 2.0 TFSI
Wiadome ze "każdy żyd chwali swoje" ale ten silnik jeżeli nie bierze oleju jest naprawdę bezkonkurencyjny w swojej klasie.
-
Indywidualny chip tuning na interface OBD2
"Program powinien być indywidualnie szykowny pod każde auto" A co indywidualnego może być w silniku? Oprócz mniej, albo więcej zużytych komponentów? Bardzo mnie to interesuje bo jestem przed programem.
-
A4 B8 2.0 TFSI
2L/1000km to już pewnie rura olej leci...? Zobacz co tutaj wściekły Anglik zrobił pod ASO Audi: A tak w ogóle to zapraszam kolegę tutaj do dyskusji: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/page-10#entry4453471
-
Tuner DAB (cyfrowe radio) B6/B7
W PL nigdy nie był nadawany sygnał DAB(ja nie słyszałem o takich próbach) tylko od razu DAB+. To samo z TVB T. Od razu wersja TVB T2. Moim zdaniem było to bardzo mądre posuniecie. Niemcy maja spora rozpierduchę w tej materii. Czego efektem jest to ze sporo B8 wyposażonych jest w "stary" DAB tudzież tuner TV bez MPEG4
-
Tuner DAB (cyfrowe radio) B6/B7
Bosze, ludzie gdzie wy mieszkacie WRC od jakiegoś czasu w Rzeszowie słucha radia w jakości CD. A z góry Jawor(Zalew soliński) już kilka lat temu testowali sygnał. Oczywiście mowa o plusie
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Blok jest ten sam co w I i w II generacji. Jak napisałem( i narysowałem;) wyżej: to ten sam typoszereg EA888. Inne w trzeciej generacji są peryferia. Czyli łańcuch tez jest.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Nieważne. Pincet za wjazd na kanał skasują. Plus materiał. A ze będzie dalej brał? No cóż, przecież powiedziane jest w spocie żeby "niezwłocznie" przyjechać. Nie wiem tylko po co nowy program do silnika? Na separatorze nie ma żadnych elektrozaworów czy czujników.
-
[All B8] Audi A4 B8 Avant 2.0T quattro s-tronic
Bardzo ładne, brązowe skory. Z kolei drewnodekory MI się nie podobają. Jak kupowałeś, wiedziałeś ze wszystkie 2.0T z tamtych roczników spalają nie tylko benzynę? 1kkm to za mało żeby powiedzieć bierze/nie bierze...
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Magiki. Zastąpili pierścienie olejem
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
O multi piszą zwykle ci co nie mieli, bądź ci co mieli problemy w czasach B6. To najwyższy czas zacząć działać
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Z tym silnikiem z linka była by petarda Kolega z pracy ma SQ5 i bardzo fajnie się to odpycha. Tylko chyba te motory występują wyłącznie w połączeniu z automatem W ostatnim numerze Audi Magazin był opisany koncept RS5 opartym właśnie na tej jednostce. http://www.audi.de/de/brand/de/kundenbereich/apps/pool/audi-magazin.html
-
[B8 CAGC] A4 Avant 2011r 2.0 TDI Phantom Schwarz by Moraj
Fajny przebieg jak na czteroletniego diesla Nie chciałeś multi? W wiecznie zakorkowanym Brzozowie będzie śmierdziało sprzęgło pod górkę.
-
A4 B8 by race444
Bawicie się na tej Slovensko
-
Czy były produkowane Audi bez szyb bocznych i tylnej ?
Bardzo głupie tłumaczenie kolesia. To można przecież w bardzo prosty sposób po VINi-e sprawdzić. Jeszcze ci dop... za poświadczenie nieprawdy...Były tylko dwa numery karoserii: kombi i sedan.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Te schowane kola wyglądają tak jak gacie spadające z dupska. Niby modne, ale tez mi się to nie podoba. I ten groszek...Co trochę podłubane auto, odrazu musi zielonym świecić. I tak wszędzie jest: od Barcelony po Rzeszów Kurcze, chyba się starzeje
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Lepiej w B8 byc nie moze. Heble tyl beda tez w groszek? Bo na zdjeciu troche slabo widac- Gwarancja Audi a Rezanie?
Niemożliwe. Nawet jak zakładasz w ASO np. hak albo wyłącznik poduszki pasażera(ORI nowe części) gwarancje daje warsztat(ASO) a nie Audi.- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Te za 37 to kupują dla sąsiada żeby się pomiędzy sztachetami udusił- [B8 CAGA]Przygody z A4 ciąg dalszy...Na sprzedaż.
Czterdzieści?? Są nawet po sto+ opłaty! Daleko nie trzeba szukać Tez myślę ze za tanio. Powiedzą ze jakaś trefna- Mocniejsze cewki zaplonowe
Chciałbym zamontować cewki zapłonowe NGK U5014(czerwone) o wyższym napięciu. Chyba z jakiegoś RS czy R8. Auto dostanie tez inna turbinę i czipsa. W związku z tym mam pytanie: ma to wogole sens? Nie będzie to duże, dodatkowe obciążenie termiczne? Co dają mocniejsze cewki ? Moja miejska "wyścigówka" ma dwie świece na cylinder, czyli większa iskra, czy dwie iskry jednak coś dają.- Nowy nabytek po pierwszej poważnej modyfikacji silnika
To biegnę, szybko otwieram watek spodziewając się kutych korbowodów, planowanej czapki czy większych wtrysków, a tu zong Sterownik nie jest częścią silnika wg. ETKA A autko bardzo ładne jest- Olej napędowy z Ukrainy
Z całym szacunkiem ale brzmi to jak by dziewięćdziesięcioletni dido martwił się ze mu palenie szkodzi. Cale Podkarpacie jeździ(ło) na ukraińskiej- B8 TrOOOOp
Auto stało krzywo przed zapaleniem silnika. Zatrzymasz się na prostym i dalej będzie max. - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW