Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Akcje serwisowe robią z reguły na części związane z bezpieczeństwem. Oczywiście są odstępstwa takie jak pompki do BRD, czy sławetne walki(czy raczej łańcuch/kola). Ale naprawa tego babola porostu za dużo kosztowała by VW... Gdzieś czytałem ze w Kalifornii i w Chinach robili cichaczem na ten problem akcje. Tylko nie udało mi się znaleźć potwierdzenia tej informacji.
  2. Wiadome ze "każdy żyd chwali swoje" ale ten silnik jeżeli nie bierze oleju jest naprawdę bezkonkurencyjny w swojej klasie.
  3. "Program powinien być indywidualnie szykowny pod każde auto" A co indywidualnego może być w silniku? Oprócz mniej, albo więcej zużytych komponentów? Bardzo mnie to interesuje bo jestem przed programem.
  4. 2L/1000km to już pewnie rura olej leci...? Zobacz co tutaj wściekły Anglik zrobił pod ASO Audi: A tak w ogóle to zapraszam kolegę tutaj do dyskusji: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/281311-panika-olejowa-bierze-olej-20-tfsi/page-10#entry4453471
  5. W PL nigdy nie był nadawany sygnał DAB(ja nie słyszałem o takich próbach) tylko od razu DAB+. To samo z TVB T. Od razu wersja TVB T2. Moim zdaniem było to bardzo mądre posuniecie. Niemcy maja spora rozpierduchę w tej materii. Czego efektem jest to ze sporo B8 wyposażonych jest w "stary" DAB tudzież tuner TV bez MPEG4
  6. Bosze, ludzie gdzie wy mieszkacie WRC od jakiegoś czasu w Rzeszowie słucha radia w jakości CD. A z góry Jawor(Zalew soliński) już kilka lat temu testowali sygnał. Oczywiście mowa o plusie
  7. Blok jest ten sam co w I i w II generacji. Jak napisałem( i narysowałem;) wyżej: to ten sam typoszereg EA888. Inne w trzeciej generacji są peryferia. Czyli łańcuch tez jest.
  8. Nieważne. Pincet za wjazd na kanał skasują. Plus materiał. A ze będzie dalej brał? No cóż, przecież powiedziane jest w spocie żeby "niezwłocznie" przyjechać. Nie wiem tylko po co nowy program do silnika? Na separatorze nie ma żadnych elektrozaworów czy czujników.
  9. Bardzo ładne, brązowe skory. Z kolei drewnodekory MI się nie podobają. Jak kupowałeś, wiedziałeś ze wszystkie 2.0T z tamtych roczników spalają nie tylko benzynę? 1kkm to za mało żeby powiedzieć bierze/nie bierze...
  10. Magiki. Zastąpili pierścienie olejem
  11. O multi piszą zwykle ci co nie mieli, bądź ci co mieli problemy w czasach B6. To najwyższy czas zacząć działać
  12. Z tym silnikiem z linka była by petarda Kolega z pracy ma SQ5 i bardzo fajnie się to odpycha. Tylko chyba te motory występują wyłącznie w połączeniu z automatem W ostatnim numerze Audi Magazin był opisany koncept RS5 opartym właśnie na tej jednostce. http://www.audi.de/de/brand/de/kundenbereich/apps/pool/audi-magazin.html
  13. Fajny przebieg jak na czteroletniego diesla Nie chciałeś multi? W wiecznie zakorkowanym Brzozowie będzie śmierdziało sprzęgło pod górkę.
  14. Bawicie się na tej Slovensko
  15. Bardzo głupie tłumaczenie kolesia. To można przecież w bardzo prosty sposób po VINi-e sprawdzić. Jeszcze ci dop... za poświadczenie nieprawdy...Były tylko dwa numery karoserii: kombi i sedan.
  16. Te schowane kola wyglądają tak jak gacie spadające z dupska. Niby modne, ale tez mi się to nie podoba. I ten groszek...Co trochę podłubane auto, odrazu musi zielonym świecić. I tak wszędzie jest: od Barcelony po Rzeszów Kurcze, chyba się starzeje
  17. Lepiej w B8 byc nie moze. Heble tyl beda tez w groszek? Bo na zdjeciu troche slabo widac
  18. Niemożliwe. Nawet jak zakładasz w ASO np. hak albo wyłącznik poduszki pasażera(ORI nowe części) gwarancje daje warsztat(ASO) a nie Audi.
  19. Te za 37 to kupują dla sąsiada żeby się pomiędzy sztachetami udusił
  20. Czterdzieści?? Są nawet po sto+ opłaty! Daleko nie trzeba szukać Tez myślę ze za tanio. Powiedzą ze jakaś trefna
  21. Chciałbym zamontować cewki zapłonowe NGK U5014(czerwone) o wyższym napięciu. Chyba z jakiegoś RS czy R8. Auto dostanie tez inna turbinę i czipsa. W związku z tym mam pytanie: ma to wogole sens? Nie będzie to duże, dodatkowe obciążenie termiczne? Co dają mocniejsze cewki ? Moja miejska "wyścigówka" ma dwie świece na cylinder, czyli większa iskra, czy dwie iskry jednak coś dają.
  22. To biegnę, szybko otwieram watek spodziewając się kutych korbowodów, planowanej czapki czy większych wtrysków, a tu zong Sterownik nie jest częścią silnika wg. ETKA A autko bardzo ładne jest
  23. Z całym szacunkiem ale brzmi to jak by dziewięćdziesięcioletni dido martwił się ze mu palenie szkodzi. Cale Podkarpacie jeździ(ło) na ukraińskiej
  24. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Auto stało krzywo przed zapaleniem silnika. Zatrzymasz się na prostym i dalej będzie max.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.