Treść opublikowana przez griga-st
-
Sezon Rowerowy 2016
Wstyd się przyznać, ale ja jeżdżę bez. żre mnie strasznie w tył głowy jaki by nie był Jestem teraz w temacie bo miałem wiosna bliskie spotkanie trzeciego stopnia ze ścianą mostu... Ostatnia nowinka to hełmy ze zintegrowanymi goglami:
-
24h Le Mans
Audi w tym roku nie wygrało . Plotka głosi ze zawiodły walki w dieslu, a do benzyny zabrakło oleju w pit stopie Wygrała Purchawa. Zważywszy ze to nie Audi, a Porsche jest teraz perlą w koronie VW wydaje się to mooocnoo podejrzane ,
-
AUDI A5 8T 2.0T Quattro USA ---> S5 body / V10 T :) Aktualnie body RS5 FL!
Wlazło. https://video-fra3-1.xx.fbcdn.net/hvideo-xtf1/v/l/t43.1792-2/11392146_549124178571250_1469072880_n.mp4?oh=7779a3d5d39dc514f0ac6b0e4e4d3b9c&oe=557CBFAB
-
A4 B8 2008 grafitowy
Gites furacz. Z gala nie jest taki hop-siup niestety... Inny drazek. Trzeba grzac,albo caly drazek wymienic.
-
Wymiana łańcucha rozrządu
Ile ten silnik mial przejechane? 500kkm??
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Eeee..., tam zaraz Rosja. W Rajchu tez się VW wypięło i oficjalnie mówią ze to ogólnie kilka promili Ludzie tez ciągają się po sadach...A maja o wieeele silniejsze organizacje konsumenckie jak my. Skąd masz info o Ameryce? Tez coś w radio o tym słyszałem, ale nic na necie konkretnego nie znalazłem. Newsy z UK: https://r2---sn-4g57knzd.googlevideo.com/videoplayback?sver=3&mime=video%2Fmp4&mn=sn-4g57knzd&id=o-ANKfadnXSRsGM8uBhDKMFRy9xTgq2YEh9KBJ0KBrMpiF&dur=3481.135&mt=1433968240&source=youtube&mv=m&ms=au&ip=2003%3A62%3A5e5b%3Acec2%3A8c0f%3A7f41%3Af360%3A910a&ratebypass=yes&expire=1433989936&mm=31&upn=P-vHiuWEjR0&signature=D7C5819CEB37B266EC76B3B2058E2483935A4A0B.F4F89D3DDE1AA8BEC0BE51A15901B6642FE5F4EE&nh=IgpwcjAxLmZyYTAzKgkxMjcuMC4wLjE&fexp=916635%2C9406003%2C9408142%2C9408420%2C9408710%2C9409223%2C9412774%2C9413006%2C9413310%2C9413503%2C9415304%2C9415596%2C9415752%2C9415836%2C9416114%2C9416126%2C952640&key=yt5&ipbits=0&initcwndbps=902500&pl=36&sparams=dur%2Cid%2Cinitcwndbps%2Cip%2Cipbits%2Citag%2Cmime%2Cmm%2Cmn%2Cms%2Cmv%2Cnh%2Cpl%2Cratebypass%2Crequiressl%2Csource%2Cupn%2Cexpire&itag=18&requiressl=yes Odpowiedz Audi: https://www.audi.co.uk/about-audi/latest-news/audi-uk-bbc-watchdog-oil-consumption-june-2015.html
-
[A4 B8] 1.8TFSI QUATTRO
OkiDoki. Niedoczytalem ze stage2 już jest zrobiony. Jak robiłeś gdzieś Pd-Ws PL i jesteś zadowolony, to daj namiary na warsztat. Ostatnio ktoś z RZ szukał.
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Fajny białas. Co to jest Schowki w bagażniku z dwiema roletami ?
-
[A4 B8] 1.8TFSI QUATTRO
Mysle ze "bedzie pan zadowolony" Choc troche golasek... Duzo bierze?
-
Taki tam A5 8T Sportback
450Nm w stronicu. Idealnie Ladnie wypasiona, tylko w takim smutnym kolorze
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
Tak. Na wyłączonym silniku. Najlepiej podłączyć ozonator z zewnątrz. Warsztaty często robią błąd wsadzając urządzenia do środka i zostawiają na godzinę. Dlaczego błąd? Na to pytanie odpowie dzieciak z drugiej gimnazjum, albo Wikipedia W be siedem jak ci zapodaje już z klimy na econie, ozonowanie pomoże tyle co umarłemu kadzidło
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
M/W tym miejscu:
-
[B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Całe story trochę niekonsekwentnie przedstawiłeś. Górny IC jest od "zwykłego" trzyzero, a zamontowany masz prawidłowy, czyli BiT Teraz wal do r-performance, i będzie to jakoś jeździło
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
Przed końcem jest faktycznie opór ze względu na kształt kanału. Jeżeli na górze miałeś 39, a na dole pow.24, to masz przelane. W serwisach często wlewają cala piątkę żeby klient nie marudził za szybko...
-
A4 B8 Avant | PROJEKT DUNNY
Na plyty, SD dalej 300€
-
Po B7 teraz B8 też multitronik.
Bardzo fajny bialasek do relaksacyjnego przemieszczania Subaru wkłada multi i daje sobie w nim rady z 4wd. Nie wiem na czym Niemce zaoszczędzili ze ta skrzynia tak padała w B6
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
Nie wyglada źle http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://newcars.ua/images/newsery/2009/01/audi-paket-n-01.jpg&imgrefurl=http://www.audi-club.ru/forum/showthread.php?t%3D143653%26page%3D73&h=386&w=580&tbnid=wtIc2AzUlHBHrM:&zoom=1&docid=wBP6t306pGvi9M&ei=GcFqVcD1AonYU8nwgbgF&tbm=isch&ved=0CCUQMygEMAQ Jak myśle o aluminiowej listwie, a dyfuzor albo czarny mat albo jakiś antracyt/grafit. Do tego kominy w czarny chrom - powinno być OK. Wydech z 3.0tdi wyglądał by o niebo lepiej ale już jest trochę zabawy i boję się, że coś źle poskładają. To zdjęcie wogóle nie oddaje realu. Zakładaj na dwie strony bo inaczej będziesz żałował wydanej kaski. Ten austriacki ma chyba @wojtsen.
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
L1RR. Tylko musi być ori VW. Dobierany z RAL wychodzi za jasny. Kolega @grom pewnie już kupił auto z ta dokładką, ale wg. mnie wygląda to strasznie łyso z wydechem na jedna stronę i pomalowana listwa pod kolor zderzaka...Chociaż w poprzedniej S3 było OK
-
Pilna pomoc w wyborze nazwy dla firmy informatycznej!
Drutex, Plandex, Siateks, Kanaltex są już zarezerwowane jak by co
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Coraz grubiej Chyba jesteś jedyny tutaj z takim modem
-
dyfuzor tylnego zderzaka - non S LINE - ma ktoś ?
Dyfuzor w zwykłym zderzaku jest mniejszy niż w sline. Wiec trzeba coś zrobić żeby ta dokładka wyglądała większa Ja uzyskalem to dzięki przemalowaniu chromowanej listwy pod kolor dyfuzora i kominom z Q7:
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
http://www.ebay.co.uk/itm/Volkswagen-VW-Factory-Engine-Oil-Dipstick-Replacement-GENUINE-OEM-BRAND-NEW-/191583176531?hash=item2c9b3f4753
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
Mi się Kolego wydaje ze pokazałeś im dowód twojego auta, a następnie poprosiłeś o sprzedaż bagnetu z tym numerem. Idź jeszcze raz, powiedz ze chcesz bagnet do A3 1,8tfsi z ww. numerem. Bron boże nie pokazuj im papierów! A staroświecki będziesz jak ubierzesz majtki z golfem i melonik.
-
Rozbite RS6
Tramwaj??
-
Miejsce na bagnet w A4 B8 2.0TFSI
Kolego, oznacza to ze pasuje do wszystkich silników. Gdzie to UK jest ze się nida? Nie macie tam ASO?