Treść opublikowana przez griga-st
-
AUDI A4 B8 AVANT 3.0 TDI CCWA MOC 240 KM 500 NM QUATTRO
Keyless fiu,fiu... jak to nie blad w druku...Bialy klimatronik, itd. Mistrz! Optyczycznie troche "ni pies, ni wydra". Troche eski, troche polifta... Ale to pewnie projekt rozwojowy:)
-
Jaki interes rozkręcić za kwote 130 - 170 tys
Heh, nic nie robić a zarobić to tylko do polityki Albo tutaj, z własnego podwórka: Były 2,0 tdi z walkami, teraz są tfsi z zasyfianym dolotem który trzeba czyścic co ~ 40kkm. Male fsi z problemem napinacza. Wchodzą nowe diesle, ponoć na łańcuchu. Także spoko, VW/Audi postara się żeby nie było nudno Pieniądze leżą na ziemi
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Fajnie;)
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Rekordzista jak narazie Pewnie masz już zapieczone pierścienie. Ale ze KAT daje sobie z tym rade? Dobre ubezpieczenie, dziesięć litrow oleju i mozna jechac jak nic nie halasuje jeszcze
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Zacząłem temat bo właśnie kilka lat temu widziałem właśnie żółte tablice podświetlane od tylu. Czy to był Angol, czy Holender nie wiem. Spełniają one wszystkie normy: wymiary, czcionka, odstępy, itd. 3M liczyło na obowiązek takiego podświetlania w całej EU. Ale się przeliczyli i nie produkują tego więcej od jakiegoś czasu.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Skad wiesz? Dostajesz tablice tak jak w PL w WK? W Rajchu tloczysz sobie sam. Nastepnie w WK laska w kusej kiecce nakleja plakietki
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ale choinka Zaluz jesze rejestracje od 3M
-
Muzyka w naszych autkach
Pomiędzy jednym cyckiem a drugim może coś bardziej zaangażowanego. Wprawdzie z przed 22 lat, ale wg. mnie jak najbardziej aktualne https://youtu.be/WK2gLJiHegU I tekścik dla mniej zangielszczonych: Nie jestem zbyt mądry, ale tylko spróbuj nazwać mnie głupcem Moje morale jest bardzo niskie, ale tylko spróbuj mi to wytknąć Jadaczka mi się nigdy nie zamyka, ale tylko spróbuj mi to powiedzieć Moja cholerna, moja moja polska krew Wchodząc nigdy nie mam pewności co zastanę za oknem Czy będzie szmatławy tłum, czy policja ich wszystkich zmiecie Kto będzie liderem, kto teraz będzie liderem Fioletowi czy szarzy ludzie Myślę, że jestem kimś, nie mogę sobie wyobrazić dlaczego ktoś miałby się z tym nie zgadzać Nigdy za, zawsze przeciw - to musi być w moim DNA cholernym. Boże! Moja polska polska krew Moja polska krew Polska krew Moja cholerna polska krew
-
Dynówka Podkarpacie 19-21 CZERWIEC 2015 zbiórka SOBOTA 8.30 McDonalds
Fajna imprezka
-
B8 TrOOOOp
Tak myślałem patrząc na otwory po wkrętach... Dzięki.
-
B8 TrOOOOp
Do zmiany dekoru trzeba wyciągać tunel?
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
Dodajesz gazu, i rusza?
-
Jakie Końcówki wydechu
W RS nie ma końcówek
-
A4 B8 S-line Exlusive Individual
GDYBY multi było bardziej wytrzymałe(i w Q jak w Subaru), nie było by auta co mialo by szanse ćwiartkę Ten ręczny z asystentem ma jakąś praktyczna funkcje w automacie?
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
ACC :slina: Do tego boxa zmieścisz coś więcej oprócz walizki na ojro?
-
Chiptuning 1.8 TFSI
Jak ta renomowana sobie nie poradziła to kiszka... III generacja już trzy lata jest na rynku. Wiec żadna nowość... Nie ma jeszcze przecieków z Abta
-
Audi A4 B8 avant 2.0 TDI 170 CAHA White Ibis alu 19 Eibach Pro Kit zew.S-Line
- Wymiana Oleju 2.0T 211 km
Producent zaleca Castrol 5w30. Według producenta NIE MA problemu podbierania oleju. Tak wogóle to nie ten dział. Tutaj o olejach wiedza wszystko: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/4014-all-jaki-olej-silnikowy/page-200#entry4534401- B8 TrOOOOp
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
To teraz pewnie o niebo lepiej gra- [A4 B8] Moja Audi
Myślę ze "będzie pani zadowolona" Kropki na wejściu teraz dają?- [B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
To kolega nic nie pisał ze już hybrydka na pokładzie Iście ekspresowe tempo. Moi turbospece od marca się nie mogą wyrobić Na prędkości takie zdjęcie pogladowe znalazłem jak powinno być: Do takiego kata nawet wścibscy austriaccy policjanci się nie przytegują.- [B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
A Deva po co szukałeś?- [B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Z tymi homologacjami to bywa różnie. Mnie by z takim symbolem urządzał: Znalazłeś kogoś do hybrydy? Ja mam nadzieje wreszcie swoja w tym tygodniu z powrotem dostać.- [B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Fajna ta pipka Mi przeglądu z tym nie podbija Stickersy... hmm... są ludzie co to lubią...Dla mnie są poprostu okropne - Wymiana Oleju 2.0T 211 km