Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Keyless fiu,fiu... jak to nie blad w druku...Bialy klimatronik, itd. Mistrz! Optyczycznie troche "ni pies, ni wydra". Troche eski, troche polifta... Ale to pewnie projekt rozwojowy:)
  2. Heh, nic nie robić a zarobić to tylko do polityki Albo tutaj, z własnego podwórka: Były 2,0 tdi z walkami, teraz są tfsi z zasyfianym dolotem który trzeba czyścic co ~ 40kkm. Male fsi z problemem napinacza. Wchodzą nowe diesle, ponoć na łańcuchu. Także spoko, VW/Audi postara się żeby nie było nudno Pieniądze leżą na ziemi
  3. Rekordzista jak narazie Pewnie masz już zapieczone pierścienie. Ale ze KAT daje sobie z tym rade? Dobre ubezpieczenie, dziesięć litrow oleju i mozna jechac jak nic nie halasuje jeszcze
  4. Zacząłem temat bo właśnie kilka lat temu widziałem właśnie żółte tablice podświetlane od tylu. Czy to był Angol, czy Holender nie wiem. Spełniają one wszystkie normy: wymiary, czcionka, odstępy, itd. 3M liczyło na obowiązek takiego podświetlania w całej EU. Ale się przeliczyli i nie produkują tego więcej od jakiegoś czasu.
  5. Skad wiesz? Dostajesz tablice tak jak w PL w WK? W Rajchu tloczysz sobie sam. Nastepnie w WK laska w kusej kiecce nakleja plakietki
  6. Ale choinka Zaluz jesze rejestracje od 3M
  7. Pomiędzy jednym cyckiem a drugim może coś bardziej zaangażowanego. Wprawdzie z przed 22 lat, ale wg. mnie jak najbardziej aktualne https://youtu.be/WK2gLJiHegU I tekścik dla mniej zangielszczonych: Nie jestem zbyt mądry, ale tylko spróbuj nazwać mnie głupcem Moje morale jest bardzo niskie, ale tylko spróbuj mi to wytknąć Jadaczka mi się nigdy nie zamyka, ale tylko spróbuj mi to powiedzieć Moja cholerna, moja moja polska krew Wchodząc nigdy nie mam pewności co zastanę za oknem Czy będzie szmatławy tłum, czy policja ich wszystkich zmiecie Kto będzie liderem, kto teraz będzie liderem Fioletowi czy szarzy ludzie Myślę, że jestem kimś, nie mogę sobie wyobrazić dlaczego ktoś miałby się z tym nie zgadzać Nigdy za, zawsze przeciw - to musi być w moim DNA cholernym. Boże! Moja polska polska krew Moja polska krew Polska krew Moja cholerna polska krew
  8. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak myślałem patrząc na otwory po wkrętach... Dzięki.
  9. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Do zmiany dekoru trzeba wyciągać tunel?
  10. Dodajesz gazu, i rusza?
  11. W RS nie ma końcówek
  12. GDYBY multi było bardziej wytrzymałe(i w Q jak w Subaru), nie było by auta co mialo by szanse ćwiartkę Ten ręczny z asystentem ma jakąś praktyczna funkcje w automacie?
  13. ACC :slina: Do tego boxa zmieścisz coś więcej oprócz walizki na ojro?
  14. griga-st odpowiedział(a) na lunatick temat w Audi A4 B8
    Jak ta renomowana sobie nie poradziła to kiszka... III generacja już trzy lata jest na rynku. Wiec żadna nowość... Nie ma jeszcze przecieków z Abta
  15. griga-st odpowiedział(a) na Boras27 temat w 2.0TFSI
    Producent zaleca Castrol 5w30. Według producenta NIE MA problemu podbierania oleju. Tak wogóle to nie ten dział. Tutaj o olejach wiedza wszystko: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/4014-all-jaki-olej-silnikowy/page-200#entry4534401
  16. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie.
  17. To teraz pewnie o niebo lepiej gra
  18. Myślę ze "będzie pani zadowolona" Kropki na wejściu teraz dają?
  19. To kolega nic nie pisał ze już hybrydka na pokładzie Iście ekspresowe tempo. Moi turbospece od marca się nie mogą wyrobić Na prędkości takie zdjęcie pogladowe znalazłem jak powinno być: Do takiego kata nawet wścibscy austriaccy policjanci się nie przytegują.
  20. Z tymi homologacjami to bywa różnie. Mnie by z takim symbolem urządzał: Znalazłeś kogoś do hybrydy? Ja mam nadzieje wreszcie swoja w tym tygodniu z powrotem dostać.
  21. Fajna ta pipka Mi przeglądu z tym nie podbija Stickersy... hmm... są ludzie co to lubią...Dla mnie są poprostu okropne

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.