Treść opublikowana przez griga-st
-
A4 2.0 TFSI S-tronic falowanie obrotów podczas jazdy szarpanie
Oczywiście ze wymienia się co 60. Ale jak to się teraz mówi? "To jest oczywista oczywistość." Kolega bardzo precyzyjnie opisał stan auta i problem. Nie należy mu wiec naprawiać auta olejem. CDNC ma sporo czujników i podczas jazdy raczej nie ma pana żeby coś nie pokazało w logach dynamicznych. Ale trzeba się zapytać kogoś kto się na tym naprawdę zna.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
OK, zgadza się ze robione w Krasnobradzkiej to przeważnie roczniki 08-09. Ale ja miałem 09 i 10(model 11), Kiker19 chyba z 11, a Andynl 12... Zaraz po moim aucie była robiona A5 Cabrio z początku 13( olej kapał z rury- zdjęcia w moim wątku). I to są fakty. Nie ze ktoś coś komuś opowiadał. Także z tym rocznikiem tez nie można dojść do jakiejś sensownej konkluzji...Dopiero od drugiej polowy 13 problem oleju 2.0tfsi nie istnieje. Dlatego prosiłem cie żebyś dal fotkę z pokrywy łańcucha twojego auta. Bo może tak być ze w obrębie tej serii pościli Madziary kilka dobrych silników. A to informacja bardzo istotna dla potencjalnych kupujących.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Nie rozumiem?
-
Jaki materac?
Jw: Tylko wypróbowane osobiście! W łóżku spędzasz niemal polowe życia. To bardzo indywidualna sprawa. Jak masz możliwość to: http://www.schlaraffia.de/produkte/matratzen/geltex
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Miasta to tutaj złe porównanie. należy to raczej porównać do... hmm....parówek? Ostatnio u nas na topie I koncern VW produkuje ich więcej jak samochodów Serio Tych silników produkują miliony i muszą być identyczne. Jak parówki właśnie. Masz racje ze ludzie piszą jak szukają pomocy. Ale ilu nie pisze tylko jeździ i dolewa? Na stronie opisywanej tu na forum firmy piszą ze w samej Wawie trafia do nich dziennie kilka aut na przetaczanie tłoków. Na warsztacie ASO gdzie wymieniali mi silnik nawet podnośnik nazywają tfsi . I to jest wg. mnie miarodajna wykładnią. A na forum twoje auto Turdzi jest jedyne bez tego problemu. No, może oprócz kolegi który pisze ze tez nie ma problemu bo bierze "tylko" 0,3/1000. Czyli niemal bańkę piątkę od zmiany do zmiany.
-
A4 2.0 TFSI S-tronic falowanie obrotów podczas jazdy szarpanie
Idz do innego mechanika. Popytaj na dziale z logami dynamicznymi. I przestańcie człowiekowi mieszać z tym olejem.
-
A4-KLUB.GERMANY
Darmowa polska https://openrepos.net/content/arcean/camdrive Następny spot w Monachium. Nie zabardzo udany bo miały przyjść zewnętrzne dekory, ale pogoda taka ze tylko na bayerze i kawie się skończyło. Może w przyszły weekend będzie lepszy nastrój. Ja się który zna przyklejaniu foli, to zapraszam A jak nie zna, to tez
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Kolega rozmienia problem na drobne (tak jak chcieli marketingowcy vw) Ten silnik do `13 roku bez problemu olejowego to biały kruk. Poza tym silnik silnikowi musi być równy. Inaczej producent ma problem. A w przypadku audi/vw tez niestety klient.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
a jakie to te zaciski o połowe tansze jak mozesz to podaj:P Poczytaj temat;-) Wszystko ładnie opisane:-)
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Zrób zdjęcie nalepki z pokrywy łańcucha. Moze w obrębie tego numeru seryjnego silnika faktycznie puścili kilka zdrowych sztuk To ułatwić może komuś szukanie .
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Widziałem kilka dziesiątek aczworek na spotach. Sam miałem trzy silniki cdnc. Technik który "opiekował" się moim autem na serwisie też jeździ TFSI. Nie spotkałem się z przypadkiem żeby cdnc wyprodukowany przed 2013 nie brał oleju.Tym bardziej można się cieszyć jak nie bierze bo auto bez tego problemu można sprzedać za naprawdę dobre pieniądze. :-)
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Niezupelnie. Wprowadzenie nowych tlokow w drugiej połowie 11 nie było lekiem na całe zło:-( Sytuację poprawiła zmiana honowania bloku wprowadzona wraz z trzecia generacją. Po Vinie ciężko sprawdzić bo liczy się data produkcji SILNIKA.
-
A4-KLUB.GERMANY
Wykładnie podał? Wszystkie ori części maja Betriebserlaubnis. Teoretycznie możesz zmienić na gorsze, słabsze hamulce jeżeli producent tego nie zabronił. Tutaj poczytajcie sobie: https://de.wikipedia.org/wiki/Betriebserlaubnis http://www.verkehrsportal.de/stvzo/stvzo_20.php
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
To na N ulepszone wersje robili:-) Ja mam na austriackim forum znajomkow co też mówili że nie bierze. Później okazało się że owszem nie bierze. Więcej jak w instrukcji pisze:-D Ale turbo musi przecież brać:-D Oczywiście skoro tak piszesz, nie mam żadnych podstaw żeby cokolwiek tu insynuowac. Porostu się cieszyć bo bardzo przyjemnie się tym audikiem jeździ.:-)
-
T5 składanie luster z pilota
W moim wieśwagenie mogę zamykać z pilota drzwi, panoramę, szyby ale nie lusterka. Nie wiem o czym te debile myśleli przy projektowaniu. Jak mam niby wysiasc z auta zaparkowanego na ulicy ze złożonymi lustrami?? Myślałem że mam słabą wersje, ale gdzie tam. Taki oryginał jest. Nie ma nawet sterownika do lusterek. Myślę nad założeniem jakiegoś pstryczka sterowniczka. Jak by ktoś miał pomyślą to poproszę ☺
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Od Webasto nie ma nic w tym bialasie ;-)
-
Muzyka w naszych autkach
Tez lubię cipki. Nawet bardzo. W przerwie po miedzy następna cipka pragnę tylko przypomnieć jaki jest najpopularniejszy polski zespól na świecie: teraz cipki: a tego nie puszczam w maszynach poniżej 1000KM: Często jeżdżę koleją i samolotami ... dalej cipki(do tego potrafią śpiewać): https://youtu.be/qp2cBXvuDf8
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
To się nazywa cywilizacja.
-
Takie tam M4
Można? można! :-) Auta opuszczając fabryka mają ten sam soft. Nikt w fabryce nie bawi się ustawieniem parametrów. Ma mieścić się w normie i to wszystko. Zresztą wątpię żeby to były jakieś znaczne odstępstwa od powiedzmy "ideału". Dlatego dobry box nie jest złem wg. mnie. Drąże temat bo za sam "program" do F11 jeden z tunerów krzyknął 2,5k. Gdzie zwykle jest to kopiuj/wklej. I już nie chodzi mi o tą kasę tylko ignorancji z jaką podchodzi się do klienta. Rozumiem że przy zmianie hardware jest konieczne napisanie nowych map, ale wgranie gotowca? Sorry @Carlos za zasmiecanie, ale irytuje mnie trzymanie "wielkiej tajemnicy" przez co niektórych speców.
-
Takie tam M4
Mam nieodparte wrażenie że nie jestem sam w nieświadomości :-D Świadomi czy nie jesteśmy skazani na boxa :-D (Podobnie jak na te 30%)
-
A4-KLUB.GERMANY
Jest dobrze:-) Ja używam appke w fonie. Policja uważa za pomocne, ale nie może być w żaden sposób użyta jako dowód. Heh, właśnie czytałem o tych dascam. Sami nie wiedzą co i jak. Jeden sąd mówi tak, drugi inaczej :-S
-
Niestadardowy Superb II 4x4
Kurczaczek, zajefajna ta kura. Zastanawiam się poważnie coby sobie takiej nie sprawić na dojazdy do pracy.
-
Takie tam M4
30% uprawnionych do głosowania conajmniej OooO! Głupia sprawa bo te nieświadome trzydzieści dorobiło sobie teorie i okazało się najsolidniejsza firma. Tak samo z boxem. Co się zapytasz jednego czy drugiego, to zaraz nabiera wody w usta. Wiec nieświadomy tez dorobiłem sobie teorie.
-
Takie tam M4
Kurczaczek, no są jeszcze;-)
- Takie tam M4