Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. EGR w moim silniku: a tak wygląda turbina 03L253016M: Myślałem z Passka coś może przeszczepić. Są Passaty z 170KM? Turbo do poprzecznych silników jest inne jak do wzdłużnych?
  2. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie. Sub jest tam gdzie klucze na zdjęciu.
  3. Filtr w moim aucie ma objętość (optycznie) ok. trzy razy większa jak w b8 i jest przystosowany ponoć do krótkich odcinków. Tylko jest mało firm które potrafią robić dobre hybrydy do diesla... A do mojego gruźlika już wogole....Ech, nie ma lekko...:-/
  4. Radio ? internetowe to min. 5GB żeby od czasu do czasu posłuchać...
  5. Ale zanim se odpali będzie musiał jeszcze Kaninchen z Aldiego SIM z 1 GB przynieść :-) DAB+ do kompletu pasował by bardzo;-)
  6. Hohoho! To nie zajączek tylko wypasione królisko! Aż się prosił ten mod do bialasa ;-)
  7. Niepotrzebnie Ładujesz tak ciężkie zdjęcia. Pewnie ci net nie wydala... Wkładka wg. mnie bez sensu. Wydech do samego programu tez. Ori ma starczyć nawet pod inne turbo. Masz pewnie rurki na jedna stronę. Wiec lepiej tu kaskę zainwestować. Kto pierwszy?
  8. Temat dla mnie bardzo interesujący. Teoretycznie moja skrzynia i sprzegla są przystosowane do 600 Nm. Wiec tu nie powinienem mieć problemów. Ale co z silnikiem? Macie jakieś przykłady zrobione na powiedzmy 220 plus? UP Wszyscy przy programie ~200 wyrzucają DPF-a i ew. EGR-a ?
  9. Ja tak robilem. Warsztat musi mieć licencje "Audi Service". Zwykle takie sa w miejscowościach bez aso Audi.
  10. nie powie bo se znalazł: 8E0919063A
  11. 211 do końca produkcji jest wysokie ryzyko że będzie brał. Wymienione silniki z symbolem RR od 2013 są zbudowane jak 3generacja. 225 (3gen) nie słyszałem żeby miały problem.
  12. Ale jak bym był leniem, to bym numer jeszcze chciał ;-) Łaski bez, znajdę se:-) THH
  13. Płytka z lampką to osobna cześć? Czy trzeba z plastikiem kupić?
  14. Można przywieźć swój ? Bańka musi być zapieczetowana. ? Można w ASO robić LL, a samemu wymieniać częściej ? A za 180x2 kupić graty na mody?
  15. Andy,poradź coś w sprawie oświetlenia ambiente☺ Nie ma tego w oryginale wiec chciałbym z jakiegoś audi przeszczepic. Chodzi mi o te dwie żarówki kolo lusterka wstecznego. Czego szukać? Jakie tam idzie napięcie?
  16. Bywam często w innych krajach i używanie wulgaryzmów w tak powszechny sposób nie jest nigdzie indziej spotykane. Nawet na Białorusi czy Ukrainie. Mam wrażenie że jest z tym coraz gorzej...Takie tam...
  17. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Zna ktoś dobrego plastikarza? _____________________________________________________________________ Strasznie mnie dzisiaj rozniosło z ta cena za oklejenie dachu w RZ. Rozumiem ze nikt mi tego za darmo nie zrobi, ale drożnej jak w najdroższym mieście w Niemczech?? Jutro zamawiam plastidipa i na pewno gorzej tego nie zrobię
  18. Jeżeli wy o miłości mówicie, to ja muszę mówić o PORNO!
  19. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Podkarpackie
    Polska is beautyful kray! Obklejenie dachu w Stuttgartcie kosztuje 230euro, w Rzeszowie w przeliczeniu 260 euro ... Dziękuję,nie mam więcej pytań. Oczywiście ta samą folią.
  20. Jeżeli bierze ci min.0,5/1000, dostaniesz nowy silnik.
  21. Niestety to co @Quadral pisze to nagminne praktyka ASO. Śmiem twierdzić że taki mają prikaz z góry. Mi przy pierwszej próbie w Rajchu tez tak zrobili. Mało tego. Źle ustawionym bagnetem usiłowali zamaskować swoje fałszerstwo!
  22. Lubie tutaj zaglądać Mam sentyment do tego wozka chociaz dla mnie okazal sie byc najgorszym jak narazie do tej pory:/ Z perspektywy czasu chyba b7 ładniejsze od b8. Przedewszystkim nie ma tych wsiowych drl- ledow;b I tu chwała konkurencji z Monachium ze nigdzie tego nie pcha:) Masz dalej multi ?
  23. musisz dobrze schować ten wydech. Na oryginalnych haka wisi to jak staremu bykowi torba:b Może ASO ma specjalne zaczepy. Trzeba etke postudjowac.
  24. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Oryginał wygląda całkiem masywnie(60cm)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.