Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. LPG jest lepszym paliwem jak benzyna do silników z DI. Ogranicza jedyna wadę gazu: skutki wyższej temperatury spalania. O przewadze LPG do benzyny jako paliwa nie trzeba chyba tu pisać W EA888 trochę problemów stwarzają wtryski Boscha zrobione po taniości. Trzeba pewnie liczyć ze co 100 tys trzeba je będzie wymieniać przy eksploatacji na gazie... W B8 jeszcze dochodzi problem z aku umieszczonym w zapasie. W dobrze wypasionych sztukach niemal nie do przeskoczenia. Zeby Prins zrobił dobry interes, to ta instalka wraz z montażem powinna być skalkulowana na ok. 6 koła pewnie. Wydaje się to możliwe bo nie trzeba tu żadnych dodatkowych wtrysków, parowników, sterowników, itp. To ze polscy producenci ciągle śpią jakoś mnie niestety przestało dziwić Chyba masz racje Na jednej liście umieścili WSZYSTKIE instalki i to mnie zmylilo...
  2. ...Ale tylko do 3 generacji EA888.Czyli w 2.0 będzie to silnik CNCD.
  3. Zanim Mod wstanie i zamknie: Dopieścił i sprzedaje Trzeba było jeszcze silnik i skrzynie wymienić. Bo jak to tak ze starym? Skąd ja to znam?
  4. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Naczy krótko mówiąc po zamontowaniu biorę wszystkie Allgemeine BetriebsErlaubnis-y i jadę do tuv, dekra czy co tam jeszcze? Sprawdzają? Wystawiają mi Prufungszeugnis ? I z tym idę do Zulassungsstelle?
  5. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Jeszcze raz wielkie dzięki dla Deva za profi robotę z hamulcami. Miałem okazje przekonać się o ich skuteczności przed Tarnowem od strony Krakowa. Jakis jegomość w białym Mitsubishi postanowił zrobić kapitalkę tylnego mostu na LEWYM pasie tuz za wzniesieniem. Nie spodobało się to klientowi w Fordzie Transit i na niego najechał. Kolejnym zaskoczonym tym pomysłem miałem być ja... Były dosłownie centymetry... Bieszczady? Wiem
  6. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Drużyna A z Bieszczadami w tle
  7. Pomijając paski bardzo fajnie to w smaxie wygląda.
  8. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Czyli ja jeżdżę z nielegalnym sprężynami, amortyzatorami, hamulcami i kołami:o I tak od dziesięciu lat ) Myślałem że wystarczy kwit z fabryki części(ABE). A to o czym piszesz to wbijaja jak nie chcesz wozić się ze sterta papierów. Poza tym te części wymontuje pewnie przed sprzedażą auta. https://www.bussgeldkatalog.org/tuning/abe-teilegutachten/
  9. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Niestety nie. Pracuje w obiegu zamkniętym więc pomyśleli inżyniery z vw że nie trzeba... Skutkiem czego ? grzyb rośnie szybciej na tylnym parowniku...
  10. Do TFSI tylko Filtron! Ja zakładałem do nowego silnika i nic oleju mi nie brał Najnowocześniejsze wkłady do olejów syntetycznych w Europie http://www.filtron.pl/index.php/site/menu?cat=75
  11. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Chciałbym W przyszłym tygodniu urlop. Na to konto nowy mod. Nie do dostania używane...: Jak by ktoś chciał właścicielowi T5 zrobić prezent w postaci banki oleju, to musi wiedzieć ze banka będzie mało. Tu klekot potrzebuje 7.5L No i przymiarki do odmulenia =============== Wczoraj zrobione obowiązkowe, coroczne czyszczenie klimy. Przemyta specjalnym preparatem i przedmuchana 40 min. ultradźwiękami. Tu dużo łatwiej przeprowadzona operacja jak w B8. Wszystko na wierzchu. Wystarczy wyciągnąć filtr i parownik mamy jak na dłoni Jak zwykle profi robota gościa z Ustrzyk (tel.604454071) Pamiętamy ze w T5 mamy dwie klimy. Przód i prawy tył. czyli inspekcja kosztuje x2
  12. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Ja o ile pamiętam miałem do ori felg(et43/8,5/255) po 10 na koło. Na tuv w paź. nawet nie zajakna się o dystanse. Pomimo ABE jeszcze chcą kasę??
  13. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dystans widać na pierwszy rzut oka... Zwłaszcza oka tuv. Poza tym jak Arek pisze;-)
  14. Multi nie może być x-biegowe Poza tym ta konfiguracje napędu wspominam jako najbardziej komfortowa ze wszystkich Audi jakie miałem. Ma się wrażenie jazdy samochodem o klasę lepszym Szkoda ze nie robią już multi Bardzo ładna, fajnie wyposażona sztuka. Dołóż lusterka + jakieś granie i będzie git.
  15. Hmm, bo nas nikt nie lubi, Niemcy nas bija, a tak wogóle to wszystkiemu winni są żydzi Mechanik może dobry, ale poglądy ma jak.... cale Wołosate. Ilekroć wybieram się na zachód, mam zamówienie na paletę proszku do prania
  16. Niemcy to rynek martwy??? Pół Polski(ostrożnie szacując) żyje z tej martwicy;) Oczywiście że solary na początku sprzedawały się 1000x lepiej. Bo nigdzie ich nie było! Teraz każda stodoła, stajnia, supermarkety je mają. Rynek solarow się ustabilizował. W nowo budowanych domach,halach instalacja solarow czy pompy ciepła są tak oczywiste jak podłączenie prądu czy wody. I tu subwencje sprawdziły się w 100%. Elektrycznych aut w niemieckich aglomeracjach już widać sporo i bez subwencji. Ja na razie jeżdżę smartem. Po nim będzie elektryk:)
  17. Do benzyny robia superanckie, ale do diesla slysze same negatywne opinie... Program wykonczyl oryginalna? Co padlo?
  18. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Nie no, oczywiście Avus! W końcu kilkaset ich było Myślałem o Quattro Fantastyczny zlot
  19. EI W piątek z okolic przytargałem relingi
  20. CDNC robili do '14.
  21. griga-st odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    :]
  22. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Bardzo ciekawe sekcje? Nawet eksponaty powyciagali? Czy to prywatne wozy były? Mam nadzieję że w przyszłym roku pogoda na tydzień przed "treffen" lepsza będzie. Ps: Skoda RS też może wjechać??
  23. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Tak, tylko u mnie idzie taka jak do passka ;-) U ciebie jak do tuarega ;-) Auto idzie na wymianę drzwi ? elektrycznych. Może przy okazji silnik wymienia:-) :-)
  24. griga-st odpowiedział(a) na moonru5h temat w 1.8TFSI
    A jaki olej pod ta benzynę polecacie?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.