Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Uuu....Jak tak dalej będzie to wyjdziemy z grupy tylko na garbie Niemców...
  2. Daj zdjęcia tego podpisu/napisu.
  3. Człowieku, w Bieszczadach w żadnym serwisie oponiarskim nie uswiadczysz klucza dynamometrycznego, a ty o blokadach jakiś :-P Za 120pln kupiłem sobie sam, to patrzą jak na marsjanina bo nie pozwalam im śrub do oporu dokręcac. Ale zawsze naiwnego znajdą bo "za flaszkę" zrobi...
  4. Jest infolinia Audi w Austrii . Dzwonią po każdej naprawie i proszą o ocenę. To naprawdę dużo daje;-) Przetestowane:-) Masz duże szanse odzyskać kaskę.
  5. Dajcie już spokój z tym OT. Mi się podoba FuLo :-) Sam bym nie założył, ale mi się podoba :-) Można takim autem na codzień się poruszać?:-P
  6. griga-st odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    http://www.turbosprezarki-nowe.pl/s3/turbosprezarka_ihi_20_tfsi_06k145702n_06k145722a_06k145702m_06k145702j.html Taka sprężarka i pod 350 można by.... Nie wiem czy p&p, ale podobna bardzo ;-) IIIG ma Rail + MPI. Logo że "jak dołoży więcej do pieca to będzie lepiej grzać":-) :-) Tylko czapka w tym silniku ma w sobie kolektor wydechowy... Niewiadomą jak to "grzanie" zniesie :-?
  7. +1 Od osmu lat.
  8. Podchodzi. Ale masz trochę racji. Zwykła inaczej bo dodatkowo dotryskuje benzynę. To jest aktualnie standard do FSI w PL. Ja bym polemizował.
  9. W nowym numerze piszą o nowej Q2, A4 Allroad, facelifcie RS6/7, mapach HERE które Audi, BMW i MB kupili od Nokii i nowych wzorach kol letnich A tak sobie wyobrażają kokpit w przyszłości: http://www.audi.de/audimagazin/idp/indexIDP.html _______________________________________________________________________________________ Nowy kwartał, nowy Audi Magazin. A w numerze m. innymi: -Le Mans, -A5, -z cyklu Audi leci na księżyc: drukowanie 3D aluminium, -R8 Spyder, -Q2, -TT RS, -RS Q3, - Audi zrozumiało ze trzeba słuchać! - nowe gadżety od Audi
  10. Niestety nie zrozumiałem.
  11. Az tak złe i stare B8 nie jest żeby tylko tyle kosztowało...
  12. Ozonowania nie stosuje się już w klimatyzacjach samochodowych. Ozon utlenia niestety nie tylko grzyby ale i wszystko inne... Nawet plastiki. Zwłaszcza te "ekologiczne" O żelazie nie wspomnę... O podłączaniu ozonatora wewnątrz zamkniętego auta nie wspomnę bo to absolutny błąd w sztuce.
  13. A4 kupuje się bo ma fajna, powoli starzejącą się sylwetkę i jest wygodne. To poprostu ładne auto. Tylko silniki od VW nie są już takie woow...
  14. A4 to pn. półtoratonowy kloc. ~200KM to niewiele na ta masę i jej rozmieszczenie nawet w FWD. żeby zerwać przyczepność trzeba strzelać ze sprzęgła...Takie zachowanie na drodze powoduje jedynie gesty politowania i pukanie się w głowę u współużytkowników ruchu. Pomimo papierowych wartości A4 B8 zwłaszcza w automacie ma najsłabsze dwulitrowe silniki/auta z niemieckiej trojki. I to obojętnie czy to diesel czy benzyna. Q przy normalnym użytkowaniu poczujemy tylko na mokrej nawierzchni albo w zimie. Ale tyko dla tych dwóch przypadków warto szukać takich aut.
  15. griga-st odpowiedział(a) na Bristol temat w Audi A4 B8
    Gregor, ale kolega wyraźnie pisze o 225KM(CNCD) czyli IIIG. CPMB(224KM)to IIG... O stronicu nie wspomnę...
  16. Parafrazując: nie chodzi o to żeby złapać ta kunę, tylko żeby ja gonić
  17. @komornik, daj link do twojego tematu bo nie mogę znaleźć
  18. Brawo ? Fabiański
  19. Mam nadzieję że wytrzymają do momentu kiedy Mueler i Schweinsteiger będą siedzieć w autobusie..Bo niemiecki walec przyspiesza
  20. Trzeci raz już nie pilnowany Kross... Macanka straszna.
  21. Niestety nie można tak jeszcze powiedzieć.
  22. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    To podatek. 500+ na ubezpieczenie
  23. Kolega se przeczyta tytuł tematu jeszcze raz;-) Też nienawidzę z rana wstawać :-D
  24. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Dwóch??? Na Bayerach jest nas dwóch którym się cokolwiek chce Reszta to tylko łabędzia zapuszcza cichociemnie Podatek pewnie z 360 i żółta plakietka. Czyli do centrum nie wjedziesz.
  25. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Czego się Tygrys cieszysz?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.