Treść opublikowana przez griga-st
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI bierze olej
Malo informacji. Np.skąd części? Doświadczenie zakładu w takich naprawach? Przez sześć lat brania i zapieczonych pierścieniach mogło uszkodzić blok. Ogromne zużycie przed. Wróżenie na odległość...
-
Sezonowa konserwacja podwozia
Bieszczady: sypia zmielony żużel. Alpy/Tyrol: leją ogromne ilości soli. Istnieje może jakaś konserwacja, najlepiej bezbarwna i nie lepiąca się po wyschnięciu którą mógłbym zaaplikować na umyte i osuszone podwozie?
-
Piłka nożna
To się dowiedziałem. Kumple w pracy z grzeczności o wszystkim gadali tylko nie o piłce To można jeszcze jakoś przeżyć, ale to bydło? Skąd to się bierze??
-
Piłka nożna
Sam jestem ciekawy jak daleko nasza liga odstaje Nie ma to tamto
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Przy Stage 3 wymiana sprzęgła to " oczywista oczywistość". 400+ stronik z dwulitrówki nie wytrzymał by długo bo jednak ma kilka innych wnętrzności jak ten z S4. Na forum występują dwie skrajne opinie o stroniku. Prawda jak to przeważnie bywa leży po środku. Jedyna miarodajna ocena stanu faktycznego może być kondycja warsztatów naprawiających te skrzynie.
-
Audi a4 2.0 tfsi quattro 288KM & 420Nm Vag Tune
Fajny wózek z fajnym wypasem. Stronic przy dłubanym silniku może okazać się bardzo droga skrzynia. Wszystko co ma ~270+ wymaga programu do skrzyni, a za to tunery biorą x2... 288 samym programem? Brzmi dosyć sporo
-
A4 Allroada B8 3.0TDI M/T by Paolo
Pewnie zależy od podnośnika..
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
LZ5Z Dunkeltürkis Metalic Też ładny:)
-
Malowanie proszkowe
No właśnie miałem op. ze "na moje niebo wlata";) Pytałam lakierników w okolicy i nie robi żaden w Bieszczadach. Także Dev będę musiał ci to podesłać.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Tak mi się wydawało że sekcja bajka:) To jest LZ5F? Davidlive, miałeś swój temat? Daj link;)
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
W ASO w D wyjdzie drożej nawet 30/70 jak w PL przeróbka. Oczywiście wcześniej obowiązkowa próba olejowa. Najlepiej pytać bo informacje mam z ubiegłego roku.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Pstryknij zdjęcie (np.komórką) i wrzuć tutaj. Nic z nim więcej nie rób. Rożnowe domy i fluorescencyjna trawa to u was normalne? Przecież nawet nie widać koloru auta na tych zdjęciach.
-
B7 Quattro 291HP/380Nm 1.8T S-Line,KW,HEBEL S4,19" 8,5J
Chyba ładne auto. Mógłbyś proszę chociaż jedno normalne zdjęcie wrzucić?
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Żelazkiem te kreski robił? Widać że motorownia zdrowa. Bez czkawki, bez parskania:)
-
Malowanie proszkowe
Alu jest eloxid Wyszlifowałem, gruntowałem i lakierowałem. Niestety powłoka jest bardzo nietrwała. Mozna to rozebrać, ale i tak części to 70x180x70.
-
Malowanie proszkowe
Wiem Dev. Hamulce po 15kkm jak nowe Ale ten bagażnik co chce pomalować to kawal chabety jest.
-
Malowanie proszkowe
Gdzie dobrze pomalują elementy aluminiowe? Najbardziej pasują mi okolice Sanoka.
-
Gdzie hybrydę IHI pod stage 3
Ja mam od Turbospecow.
-
B8 TrOOOOp
Nikt ci konkretnej cyfry nie powie. Trzeba by na hamownie jeździć i sprawdzać. Większe turbo = większa °C = mniej O2 na dolocie. Nie wiem jak jest w dieslu, ale ja naciągałem ori węże w benzynie. Trochę gimnastyki ale wchodzi.
-
B8 TrOOOOp
- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Pisze o tym na co drugiej stronie w tym topicu. To akuratnie nie podlega żadnym dyskusjom. Mozna sobie sprawdzić tutaj w temacie na skanach z etki. Nie można powiedzieć ze od konkretnej daty silniki są OK. Safe są raczej facelifty. Pewnie zmienili sposób honowania cylindrów albo/i stop pierścieni. Tutaj dużego pola manewru nie maja. Kto zna węgierski , może Madziarów z Györ popytać- Prins DLM 2.0 do 1.8 TFSI
Tak, coś słyszałem. To ta sama od turbinki Kowalskiego i silnika na wodę. Nazywa sie chyba Yeti...- Prins DLM 2.0 do 1.8 TFSI
Zainteresowanie ogromne bo trochę już tego złomstwa naciągnęli w ostatnich latach. Opłacalność to bardzo prosty rachunek i tu jednak nie ma nad czym dyskutować... Najbardziej mnie denerwuje(smuci) ze nasi producenci przespali ta ewolucje. Trochę obciach. Największy rynek lpg w Europie...- Prins DLM 2.0 do 1.8 TFSI
Nie ma lepszego silnika pod LPG jak z bezpośrednim wtryskiem właśnie Taki wtrysk kompensuje największy problem LPG: wyższa temperaturę spalania. Przejście ze stanu ciekłego w gazowy zabiera sporo tego ciepła. Silnik pracuje ciszej i spokojniej, praktycznie nie wytwarza się nagar a olej po 10kkm wygląda jak po przejechaniu 100km. Nie produkuje tez cząstek stałych (tsi produkuje ich więcej i mniejsze/groźniejsze jak tdi ) ale to w PL nieistotne... Nowy (3G)1,8T spala realnie ~7,5L czyli nie aż tak sporo mniej jak stary. Ale dycha za instalkę + serwis? Nie opłaca się... Mimo wszystko kibicuje bo sam bym pewnie tez założył- Prins DLM 2.0 do 1.8 TFSI
Gdzie jest akumulator? Jaki masz wypas w tej A4? - Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej