Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. A już miałem ci polecić moje Objeżdża wszystko co pokazałeś wyżej * *pierwsze 400m
  2. Zobacz dwie strony wcześniej. Niestety linki znowuż wygasły. Z tego co piszą to łatwo nie będzie...
  3. Niestety zmiany klimatu spowodowane działaniami człowieka to nie wiara tylko mierzalna wiedza której nie kwestionuje już żaden poważny naukowiec. Jasne ze niektórzy próbują na tzw. ekologi zarobić kasę.. I tak powinno być. Ale nadużycia powinny być karane tak samo jak w innych dziedzinach życia. Świadome korzystanie ze środowiska jest miarą poziomu rozwoju cywilizacyjnego. Może to i frazesy. Ale te frazesy nabierają innego znaczenia jak się mieszka np. w Krakowie na Bieńczycach albo odwiedza znajomych na pękających w szwach oddziałach onkologicznych. Sprawdzają co najmniej w Rajchu i Szwajcarii. CO2 zgadza się. Ale to półprawda. Wszystkie inne wartości jest spora różnica. Gdzie od E5 wprowadzili tez normy na mikrocząstki dla benzyny. Z silnika na ropę naftowa nie da się wiele więcej wyciągnąć tak żeby się to komuś opłacało produkować. Oczywiście można powiedzieć ze to wszystko spisek i nic nie robić. Ale z takim podejściem to... Sudan Południowy? Dla nas najprostszym rozwiązaniem na już, teraz był by LPG chyba..
  4. Dochodzimy do punktu gdzie należy pokazać cyfry co, ile, czego wypluwa. Niestety nie mam ich w głowie a szukanie pewnie trochę czasu zajęło. Jednak twierdzenie ze stary, sprawny motor mniej truje jak nowy jest ze wszechmiar błędne. To znaczyło by ni mniej ni więcej ze robota setek inżynierów jest psu na budę.(tak wiem, nie tylko inżyniery to projektują A auta z zapchanym dpfem i lejącymi wtryskami nie powinien poprostu przejść przeglądu.
  5. Turbiny i kolektory są właśnie projektowane pod back pressure. DPF w B7 to zło. Przekonałem się na własnej skórze. Z kolei od B8 już całkiem nieźle to działa. Mikroczasteczki z silników z bezpośrednim wtryskiem są faktycznie groźniejsze od tych z diesla, ale diesla bez filtra! To nie znaczy ze można wypruwać wszystko jak leci! W tym roku miałem wrażenie ze cala Polska zjawiła się w Bieszczadach. Świetnie, cudownie i wogóle. Ale przy drogach można było poczuć zapach życia ludzi z dużych miast...
  6. Głos wołającego na pustyni ))
  7. Kasa jest natychmiast przelewana. Problem jest zawsze z bankiem bo trzeba czekać na zaksięgowanie. Ale to nie ma nic wspólnego z PayPalem.
  8. Coś koło 4% od sprzedającego.... Transakcje sprawdzane w czasie rzeczywistym. W razie niejasności dzwonią. Używam od kilku lat.
  9. Fajna czwóreczka z niczego sobie wypasem. Ja do dzisiaj wspominam kulturę pracy multitronica.Zadna dsg jej nie dorównuje. Kłuje mnie tylko ten słaby klimatronik. To jedno pokrętło nie najlepiej wygląda.
  10. Pytasz o konkretna markę w konkretnym kontekście, wiec moja odpowiedz będzie nie na temat A ta brzmi tak jak na poprzednich dwóch stronach: Makita. Hitachi to naprawdę świetne sprzęty, ale z dostępnością serwisów to niestety tak sobie jest.
  11. Zawsze cos nowego Są silniki bez jednego i drugiego. Nawet bliżej niz myslisz;) Z kolei ja myślałem, ze to juz EA288 którego wkładali od.12;) Ale niestety nie w Audi.
  12. Fajny białas:) CNHA to juz bez paska rozrządu?
  13. Kolega poczyta ten temat. Auto ma aktualnie ok.70kkm na nowym silniku i z tego co mówi obecny właściciel ubywa setka od zmiany.(27.3.14prd.).
  14. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Na rozgrzewkę to ja grzanca biorę A z Lindsey Vonn nie zamierzam sie scigac. Przynajmniej na górce nie;))) Mieszkam tu i tam w górach:) Reszta na PW
  15. Dokładnie tak. to paliwo jest najczystsze z trzech głównych. Powinno być promowane nawet kosztem dwóch pozostałych. Tymbardziej ze u nas KATy czy inne DPFy to fikcja. Ale zdaje się ze nie zabardzo będzie to kompatybilne z prawem EU? A akcyza? No cóż, nie ma się co łudzić. Dopóki polscy kierowcy nie zorganizują się jak np. w niemieccy w ADAC, to będą zawsze najłatwiejszym celem.
  16. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Z instruktorka to bym po jednym dniu już umiał! Ale niech będzie instruktor To co? 7 albo 8 albo 15.01. zbiórka u mnie o 7:00?
  17. Kolega widze trochę adhd?
  18. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Jaki tam żarcik;) Tak tam jest naprawdę )) W ubiegłym roku z 10 zjawiło sie....2. Ale za to konkretnych!? Narty się zaczynają. Można się zgadać. Od4azu mówie że nie umiem jeździć, ale jest zawsze fajnie;) Narty się zaczynają. Można się zgadać. Od4azu mówie że nie umiem jeździć, ale jest zawsze fajnie;)
  19. griga-st odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Z Bawaria to zapomnij. Boja się ze będziesz o robotę pytał
  20. Nie musisz się tłumaczyć Przecież to dobrze ze mniej pali i dobrze świadczy o przeróbce Pewnie gładzie cylindrów są....gładkie
  21. griga-st opublikował(a) temat w Lifestyle i Hydepark
    Ammys szukają, szukają...i znowuż znaleźli. Pewnie będą nowe premie dla klientów w Stanach (= podwyżki w Europie). A w Rajchu inżynierów zawiesili... http://www.zeit.de/news/2016-11/06/deutschland-bams-us-umweltbehoerde-entdeckt-neue-betrugssoftware-bei-audi-06000604
  22. Hm, w moim aucie po wymianie silnika spalanie zauważalnie wzrosło. Stary silnik zużywał ok 0,5L mniej. Na pełnym baku robiłem lekkim dytkiem 500 do zaświecenia się rezerwy. Z nowa motorownią było już ciężko.
  23. griga-st odpowiedział(a) na PawelDSW temat w Audi A4 B8
    Nieee, jaka jest różnica pomiedzy filtrem do 1.8 i 2.0? ?
  24. griga-st odpowiedział(a) na PawelDSW temat w Audi A4 B8
    A jaka jest różnica?
  25. Autor tematu źle go zatytułował. A raczej nie do końca dobrze co wprowadza spory galimatias i miesza ludziom w głowach. Do polifta wkładali wprawdzie CDNC, ale prawdziwy polift z krwi i kości to tylko CNCD i nic innego. Amerykance w B8 obojętnie czy lift, czy nie to II generacja.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.