Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Ten skan jest na trzeciej stronie tego wątku. Wydech w 2.0 T (Avant) jest wyjątkowy Co, na co pasuje tez tu już jest
  2. No dobra, NJK to szóstka z (jednak) mokrym sprzęgłem. Fotka ode mnie to mokre sprzęgło. DEV
  3. Druga strona tematu Nie pamiętam jak to było z ta częścią w B7 1.8T, ale w podobnej sytuacji pokryli koszty całego tłumika.
  4. Ahh, w DQ250 są jednak tez mokre sprzęgła.
  5. Tak. Tu jest prosta sprawa. Schody są w Tfsi bo tam jeszcze idzie za turbinę drugie wyjście. Nie eliminuje całkowicie problemu nagaru, ale redukuje go bardzo.
  6. NJK to DQ250(02E) czyli jeszcze lamelki na sucho. W DQ500 jest olej w sprzęgle.
  7. Ta dyskusja jest w gruncie rzeczy o D** marynie Skladniki mieszanki Sa te same w calej Europie. Opony danej Marki produkowane Sa tez gdziekolwiek w Europie. Zalezy tylko od polityki menagerow jaka mieszanka, lepsza czy gorsza akurat w tym modelu i w danym roku zostanie zastosowana.
  8. Kolega na pewno ma powody żeby tak sądzić. Natomiast ja bardzo chwale sobie te opony. Wprawdzie nie dokładnie te bo to nowy model, ale miałem je w pierwszej B8(w drugiej Dunlopy. Tez OK). Mam tez teraz w T5 jako letnie(evo2) i zimowe. Dają rady w najcięższych warunkach w Polsce(Bieszczady) jak i na długiej trasie(ciche). W Audi miałem 225, w VW mam 255. Jedyny mankament to na letnich gumy jest jak na lekarstwo... Audi daje Hankooka na pierwszy montaż. Produkowane są niby na Węgrzech, ale równie dobrze gdziekolwiek indziej w Europie. Moze jest ktoś kto pracuje w Dębicy to niech się wypowie jak to jest z tymi markami opon dzisiaj
  9. Czym zabezpieczyc przed jesienna slota? Meguajersy czy temu podobne dzialaja 2-3 godziny. Nie dluzej...
  10. Cytując wieszcza przesyłam oświaty kaganek coby trochę rozjaśnić temathttp://wrzucacz.pl/file/6941446406204/wymontowanie-EGRa-cjcb.pdf http://wrzucacz.pl/file/9651446406204/Chlodnica--EGR-CJCB-zestawiene-montazowe.png Dziekuje dobry czlowieku, Bog ci to wynagrodzi szerokimi drogami i niskim spalaniem . 3 pkt mnie rozwala - Wymontować ścianę grodziową podszybia Choc ma to sens bo tej rurki ze zdjecia A19-11212 nie da sie odkrecic, bo leci z tylu silnika, i przy okazji totalnie zaslania dolna czesc EGR'u Gratulacje dla projektantow OOOO Chyba latwiej byloby wyjac caly silnik... Poradzil sobie kolega, czy nie do przeskoczenia? W CCHA mam to samo ustrojstwo. Tylko u mnie jeszcze ciaśniej jak w B8 Proszę wrzucić jeszcze raz bo powygasały linki.
  11. Takie zużycie obiecują w B9 2.0 190KM z olejem 0W-20 w warunkach laboratoryjnych. Twoje auto wyprzedza wiec generacje.
  12. Mi mieściły się 102 z Q7 to tym bardziej te się zmieszczą.
  13. Kolega chyba nie dopił
  14. .... a po wyczyszczeniu koniecznie: skutecznie minimalizuje interwały czyszczenia w. wymienionego. W FSI/TSI BEZ wtrysków w kolektorze to obowiązek.
  15. "W przypadku konieczności wejścia na drogę postępowania sądowego, przewidywane koszty to przede wszystkim stała opłata sądowa, która wynosi 2% od podanej kwotowo wartości Waszego roszczenia oraz koszty procesu, na które będą składać się z dużym prawdopodobieństwem koszty powołania przez sąd biegłych. Na koszty sądowe związane z prowadzeniem sprawy może się też złożyć kaucja zabezpieczana w kasie sądu na wyraźne żądanie strony pozwanej na zabezpieczenie kosztów procesu. Kaucję składa się w gotówce. Kaucja nie może być wyższa niż 20% wartości przedmiotu sporu."
  16. Pooglądałem sobie zdjęcia na spokojnie i przyznaje się ze trochę pochopnie ostro skrytykowałem. Jest w sumie OK. Poza tyłem który dla mnie jest nadal okropny. Przez niego taka ogólna ocena. Nie piszesz czy masz DPF-a, ale z mocy wnioskuje ze już nie. Po przejechaniu 100km te ogromne kominy i tył auta są okopcone co pogłębia to przygnębiające wrażenie. Widać to już na drugim zdjęciu chociaż robione w cieniu. Oczywiście nie. Sam mam kilka nieoryginalnych fantów(np. granie, zawias, kola). Ostatni ładny ABT to chyba B6. Reszta faktycznie bleeee
  17. Woow. Powiem tak: gratuluje zaangażowania, włożonej pracy i czasu. A teraz tak: projekt wygląda jakbyś każdego dnia z rana wstał i miał inny pomysł na to auto. Jasne ze "tobie ma się podobać", ale są pewne kanony których należy się trzymać.
  18. Nie tylko szpary. Bez hamulców tez! Ale takie są przepisy/reguły tych testów. Oszustwem jest informacja ze auto spala tyle a tyle w "mieście", "cyklu mieszanym" i "na trasie". Natomiast samo badanie NEDC jest bardzo pomocne bo można porównać sobie zużycia rożnych aut. Procedury są takie same dla wszystkich. Firmy działają w obrębie prawa. Tutaj są (niestety) kryte. Winni są przekupni upss.. "podatni na lobbing" politycy których sobie wybraliśmy i ustanowili takie a nie inne prawo pozwalające na takie myki...:/
  19. Kod skrzyni to prawdopodobnie MSE. Te oleje robią chyba wyłącznie dla VW dlatego żaden zamiennik na rynku nie odpowiada parametrom oryginalnego. Tak to wygląda z wszystkimi automatami od VW. Wymieniamy oczywiście u kogoś kto się zna a nie u kogoś komu się wydaje ze się zna Kiedyś u Króla/Knapika było kilku zdolnych. Teraz nie wiem. Musisz sie @wrclaguny zapytać.
  20. Chciał je Appel. Gdzieś czytałem co w nich takiego specjalnego, ale zapomniałem Jedno jest pewne: te trzy banki ktoś będzie musiał zapłacić. Jak ma się do tego strategiczne partnerstwo Audi i Google? Audi Magazin 4/16 - Temat przewodni to paliwa/ napędy alternatywne. Jest A5 G-tron na gaz, koncept H-tron na wodór, i Q7 E-tron z 3,0tdi + ładowanie z gniazdka. - Libery i Boateng z FC Bayern jeżdżą A4 po NY z nowa appka od Audi (Audi Summer Tour `16). - Formula elektryczna. - Samojeżdżące samochody. RS7 concept(Audi Piloted Driving) jezdzi po Silicon Valley.
  21. Nie jest dobrze, jest bardzo dobrze! Dziewięć lat temu tak właśnie wyobrażałem sobie moje B7 w LZ5F... Bardzo fajnie ci to panie wygląda
  22. Osiem cylindrów Nie do kupienia już w tej klasie.. Ten Golfik ma silnik jeszcze na pasku rozrządu?
  23. No właśnie... Podejrzewam ze musi wypalić cala benzynę z rail`a. Ale przecież aż tyle jej tam nie ma. Chyba ze nie zrozumieliśmy kolegi. Moze chodzi o to ze proces przełączania sam w sobie tak długo trwa?
  24. O, i to są konkretne informacje. Nie jakieś sraniewbanie o niewymianie Ssać pany bo znając życie jutro już nie będzie
  25. Bardziej jak te banały(zresztą bardzo szkodliwe dla pierwszej generacji) przydały by się skany z ELSA z numerami narzędzi i sposobie wymiany łańcucha.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.