Treść opublikowana przez griga-st
-
CZERWONY T5.2
Trzeba uważać na kilka rzeczy przy kupnie. O wytrzymałości T4 można zapomnieć. Problem rdzy poprawiony. W T6 słyszałem jest nienaprawialny silnik. W razie awarii, tylko wymiana. Cokolwiek to miało by znaczyć. Chłodno myśląc to tzw. "kultowe" auto z bardzo wygórowaną ceną;) Jak tam Miodzio z twoim silnikiem?
-
CZERWONY T5.2
Bayer fajny i z małymi ogrami przydatny bo zamykasz, blokujesz i otwierasz z pulpitu. Cały mechanizm waży ok. 30kg! Ustawienie drzwi jest (prawie)niemożliwe bez matryc. Sterownik przy minus pięciu warjuje. U mnie skonczylo się malowaniem błotnika bo paprochy go podrapali przy ustawianiu. I to dwa razy... Jest na to akcja serwisowa.
-
CZERWONY T5.2
Tak Rafale. Stety, niestety. Trzecie już od półtora roku
-
CZERWONY T5.2
Echhh ten vauwik:/ Bez gwarancji nie ruszać nawet patykiem? Albo kupować z przebiegiem 200+ Wszystkie usterki naprawi poprzedni właściciel ? Kupiłeś używke, czy robiłeś?
-
CZERWONY T5.2
Cieszy duży bak. Te 55L w Audi doprowadza mnie czasami do szewskiej pasji:) Za 3ookm pęknie 50Tkm. Większe problemy tylko z drzwiami przesuwnymi były. Co ci się stało? AGR zgubił poszycie które wpadlo do cylindrów i bierze olej?
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
- 2.0 TFSI 252 KM - minimalizacja nagaru
Bo ( jak to się teraz mówi?) "mijasz się z prawda" Po pierwsze: Polska nie jest krajem trzeciego świata (jeszcze nie) bo gwarancja kupiona z chipem obowiązuje tez u nas. Jesteśmy jedynym krajem z dawnego bloku wschodniego gdzie ona jest akceptowana. Po drugie: W przypadku nowego auta Abt "przejmuje"( to jest słowo-klucz) gwarancje fabryczna. Czyli dostajesz ubezpieczenie wykupione w VW Bank. To jednak nie gwarancja. http://www.abt-sportsline.de/unternehmen/garantie/- 2.0 TFSI 252 KM - minimalizacja nagaru
Nie wydaje mi się "minimalizacja" hm, tez fajne- A4-KLUB.GERMANY
Już jestem na Bayerach z powrotem:] Widzę ze trochę przypruszone. To wprawdzie pikuś w porównaniu do Bieszczad, ale w sobotę albo niedzielę jadę na górkę:) Chyba na Brauneck albo nad Achensee;)- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Ceny na poprzedniej stronie. Jak wózek, to rozglądaj się za superbem. A4 tył i bagażnik ma jak golf.- LPG do TFSI
Lpdi jest już prawie dekadę na rynku ale o taniosci nie słychać... Nie rozumiem tez problemu technicznego. Przeciez nawet inna pompa HP + inne wtryski nie powinny kosztować aż takich pieniędzy jake wołają za te instalki. Gdzieś czytałem że problem jest w patentach. Nie domyślam sie nawet w jakich. Sposób działania lpdi jest prostszy jak w MPI z nawiercaniem kolektora i dodatkowymi wtryskami.- A4-KLUB.GERMANY
Haha, Tygrys?, wyczuwam nutkę sarkazmu:) Jak tam w Rajchu? Już bialo? Bo u mnie w Biesczadach od miesiąca zima pełną gębą. Przed dwoma tygodniami było -28 oficjalnie. W domu termometr pokazywał -30.- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Dokladnie...Ale jestem zaskoczony że są jeszcze w ofercie te stare. Może są w katalogu, ale nie można ich zamówić?- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Niestety to to samo.- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Pisze o tym tutaj kilkanaście razy conajmniej. Tłoki z pierścieniami nowego typu do stage II maja inne otwory na sworzeń i są oferowane w zestawie z korbowodami. Dlatego wszyscy spece toczą oryginalne tłoki pod te pierścienie.- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Taki cukier z Biedronki i cukier z drogiego sklepu Więcej źródeł światła to szybsza i bardziej precyzyjna reakcja. Proste. Ale czy zobaczymy 0,01s różnicy w reakcji? Wydaje mi się ze nie. Cały cwancig jest w tym ze te światła są poprostu bardziej bajeranckie(bo są), teoretycznie bardziej niezawodne, tańsze w produkcji i jednocześnie drożnej sprzedawalne. Także wszyscy zadowoleni.- Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Zasada działania jest ta sama. Sposób realizacji jest inny. W xenonie jest przysłona+ żarówka, w led poszczególne panele diod. W A5 lift (chyba) nie jest to jeszcze sprzężone z navi. Oczywiście dioda jest bardziej bajerancka- A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Ori ET przy 19" do A4 B8 (nie alroad) jest 43. I co było z tą ferrarka, bo niedoczytalem?- LPG do TFSI
Nie wiem czy już jest, czy dopiero wejdzie A3 2.0 CNG. Pisalem tutaj o tym kiedyś ale zapomniałem. Mozna by było pokusić si o porównanie numerów wtrysków które są w oryginale(ponoć) wrażliwe na gaz. Jak macie jakieś informacje na temat gazu do bezpośredniego wtrysku to dawać Bardzo mnie temat interesuje.- LPG do TFSI
Akumulator 1,8tsi+lpg System bezpośredniego wtrysku jest wręcz idealny do LPG. Niestety instalki są drogie i praktycznie nie ma kumatych co się na tym znają... Nie to co na polityce- Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
Wszystkie marki są identyczne testowane. VW jako najwieksi na świecie + wpływy polityczne miał fory. Dlatego tak późno to wykryli.- Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Książka mówi 0,5/1000. VW 1/2000. Oczywiście bzdury. Nie ma tygodnia tylko dokładna data:- A4 B8 RS QUATTRO S LINE EXTERIEUR MMI 3G+ HEBLE S4
Sam dłubiesz? Pięknie doposażona sekcja. Gratulacje akurat Znaczki jw: OSP.Może wydech na dwie strony? I bezawaryjnosci- Chip tuning w b9 a gwarancja
Tuning jest wpisany w historie pojazdu. Jedynym pozytywem aspektem jest to ze de facto Audi nie robi większych problemów z fabryczna gwarancja jeżeli chip jest od Abta.- Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Nooo, jak jak kolega do Gdańska przez Niemcy pomykał, to nie ma się czemu dziwić - 2.0 TFSI 252 KM - minimalizacja nagaru