Treść opublikowana przez griga-st
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Trzeba było B8 kupić. Niektórzy piszą ze pali mniej niż fabryka podaje Musiałeś dość dynamicznie się przemieszczać. 11-12 potrzebuje przy wykorzystaniu pełnego zakresu obrotów. Bieszczady - Zurych: 5 tankowań Na takie trasy tylko 3.0tsi.
-
Czyszczenie nagaru FSI TFSI TDI
Mógł by kolega rozwinąć? Wszelkie zabawy z wodorem są dość niebezpieczne
-
Chip tuning w b9 a gwarancja
Nie ma znaczenia bo i tak (chyba ) tego nikt nie analizuje przy upgradowaniu sterownika silnika. Strumień płynie w jedna stronę. Ale teoretycznie maja taka możliwość. Nie ważne. Chodzi o sama zasadę: Abt= 100% wykrycia. Chip= znacznie niższe prawdopodobieństwo.
-
Chip tuning w b9 a gwarancja
Hmm, z boxami zwłaszcza od Abta jest tak ze Audi NA PEWNO będzie wiedziało ze jest czip i jest na 100% po gwarancji na silnik. Natomiast po czipie u innego tunersa może, ale nie musi się dowiedzieć. Dlaczego to już napisał @Hornet wyżej. Gwarancja na silnik od Abta to jest poprostu ubezpieczenie. I jak to z ubezpieczeniami bywa: jest dobrze..dopóki jest dobrze;) Na serwisie czy to w Rzeszowie, czy w Zurychu, czy w Monachium uprzejmie pytają się czy mam program bo mogą mi go zniszczyć updatami. Także jak idzie po OBD, to moim zdaniem nie ma co przesadzać. Dogadać się z tunersem żeby zrobił kopie i po wizycie w ASO ponownie wgrać. Ale kto bogatemu zabroni ?
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Może wreszcie ⛽ gaz skonstruja do 2.0T:)
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Te opony jak trochę popada nie mają wogóle gripu! Guma i hamulce to podstawa. Bardzo dobrze że na forum lansuje sie ten trend. Przez takie podejście niejednokrotnie musialem stać po kilka godzin w korkach na autostradzie bo ktoś postanowil zaoszczędzić parę centów na odpowiednie ogumienie. Sam miałem dwa podejścia do wielosezonowek. Kleber i Goodyear. Więc wiem jaki to shit. Wiem też że to brzmi moralizatorsko. Ale takie są fakty. Od tego zależy twoje i przedewszystkim czyjeś bezpieczeństwo. Tu nie powinno byc miejsca na kompromisy.
-
Audi A4 B8 3.2fsi quattro sedan by Jago
Sorry kolego ale wielosezonowki to przeginka... Chyba ze głównie po Neapolu śmigasz.
-
A4 B8 2.0 TDI quattro 177KM. Śnieżynka [ Sprzedana ]
Zostaw sobie Czasami milo powspominać
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
W avancie poza kantem który jest w sedanie nie wygląda to o wiele lepiej. A4 to jest rodzinne auto. Pod warunkiem ze rodzice maja max 160 wzrostu
-
Szukam dostawczaka do 3,5T : Crafter, Sprinter czy Iveco?
Do vwika nie wsiadaj bez gwarancji, a do BiT już wogóle;) Chyba ze z aktualnym silnikiem(EA288). O mietkach nic nie wiem. Na autostradach widac tylko włoskie i francuskie.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Fajnie że ludzie są zadowoleni z usług kolegi:) Jeszcze fajniej by było żeby napisali coś od siebie;))
-
A4 B8 LIFT 2.0TFSI 290ps Quattro Tornado Grey
E tam, trochę przesadzacie. Ja tez miałem jednocześnie te obydwa auta.Oba w multi. Te 40 koni było trochę czuć ale nie była to jakaś przepaść. Serwotronik fakt, bardzo na plus . Zawieche w B7 miałem BA a w B8 BV. Tu była różnica tak od 140km/h. Poniżej w B7 było przyjemniej. BFB tez przyjemniej mruczał na niskich obrotach
-
Najdrozsze 40 koni na forum podobno :) B9 TFSi 252
Hehe, nie podobno, tylko na pewno:) Zeby powalczyć to musisz pojechać na hamowanie do Abta.
-
Chip tuning w b9 a gwarancja
O kurczaczek! Trzeba mieć fantazje(i pieniadze) żeby się tak bawić To chyba najdroższe 40 koni na rynku. Z drugiej strony ponoć cały świat tuningu vaga jeździ mniej albo więcej na Abcie;) Ten silnik generalnie bardzo udał się VW.
-
Muzyka w naszych autkach
Mam tak od... nieważne Połowa forum jeszcze z jajka na jajko skakało Właśnie jadę po nowa płytę do sklepu https://youtu.be/zaZswCtNmEg?list=RD4tdKl-gTpZg
-
Dziwne błędy i zachowanie samochodu
Tak, ale są nowsze. Kolega MarcinOslo ma to rozkimane. Napisz ew. do niego.
-
[A4B8 CDNC] Seiko - Monzasilver Family Wagon
Jw: dobra sekcja? ale z tym "family" to spora nadintetpretacja? Heble najważniejsze. Bardzo rozsądne podejście ?
-
Chip tuning w b9 a gwarancja
Właśnie te normy sa bardzo restrykcyjne. To już gdzie tankujemy będzi miało większy wpływ
-
Chip tuning w b9 a gwarancja
Podstawową zasadą w wielkoseryjnej produkcji jest powtarzalność całego procesu. Największe tolerancje sa w spadowaniu cylindrów. Są to najwyżej dziesiątki mikrometrow! Chciałbym sie dowiedzieć gdzie jest jeszcze potencjał to tego indywidualnego podejścia. Sam fakt ze np.ABT idzie w boxy daje wg. mnie podstawę sądzić ze ten margines jest znikomy.
-
Chip tuning w b9 a gwarancja
W Polkowicach robią 2.0 tdi. Fajnie jakby ktos sie odezwał z tej fabryki. O docieraniu w fabryce tez słyszałem. Aktualnie programy "uczą"sie stylu jazdy. Czy tak jest juz 2.0 tsi też nie wiadomo :/
-
Chip tuning w b9 a gwarancja
Gotowca to masz fabrycznie wrzuconego Jak nie masz custom hardware, to nie ma co przesadzać z tym indywidualizmem.
-
Wady i zalety Audi A4 B9 2.0 TFSI 252KM
Ale to wada czy zaleta tego silnika?
-
Nowe stawki akcyzy na samochody z zagranicy
Przestancie pany paplac się i tutaj w tym gu..nawozie:/
- Wioslarz
-
Wioslarz
Nie orietuje sie w cenach takich rzeczy w PL ale o ile pamiętam moje kosztowało ok.700€...i za tyle też później pchnolem. Żadne cudo. Zbiornik na wodę, krzeselko i tyle.