Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Najlepiej rowki w tłoku. Mogli dobrać pierścienie które pasują w oryginalny rowek. Te 0,3 może się zmieścić. Trzymałem wprawdzie tylko raz stary model tłoka w ręce. Pierścienie miały bardzo duży luz...
  2. Po co ci z tyłu rolki? ) Widać że ten "performance" to konkretny gość. Nie sr... kitu o 300+ gdzie suszarka poprostu tyle nie wydmucha. Tylko mapa, czy robiłeś jeszcze coś więcej?
  3. Teraz cie na pewno zlinczują
  4. Zaraz Cie Andy za olej zlinczuja;) A Yamka zajefajna:)
  5. Jako ze ma 150KM więcej niż fabryka przewidziała, to nie jest źle. Przy takiej mocy zawsze trzeba się liczyć ze coś klęknie. Siemian dobrze kombinował: gdzie jak gdzie, ale na vauwiku powinni wiedzieć co robią. Lepiej wydać parę groszy więcej i mieć jak należy zrobione. Niestety trafił na paprochów od wymieniania a nie od napraw.... Wiadomo skąd opiłki w oleju?
  6. Mialem Siemian 100% ten sam problem. Objawy tez tylko minimalne. Patrzyli na mnie z pod byka ze wydziwiam. Żadnych błędów. Okazało się ze pełno opiłków na każdym magnesie. Ale bylem w lepszej sytuacji od ciebie bo miałem pełna gwarancje i diagnoza została właściwie zinterpretowana. W ASO (chyba) cieno płacą wiec kto ma trochę oleju w głowie, dłubie na własną rękę.
  7. Tak właśnie tłumaczyłem sobie tutaj na forum trzy lata temu stage 1. Jest to prawdopodobnie zmiana wartości granicznych jednego, dwóch czujników. Ale "zmiana softu" brzmi lepiej Dość niesamowity zbieg okoliczności...Nic o tym nie wspominałeś tutaj... Mialem zaproponować zmianę na diesla. Jednak bardziej niezawodny. Ale przypomniałem sobie ze zostaliście inaczej wychowani.
  8. Wreszcie rozsądny komentarz kolegi kixi Co do Stage 1: odma jak najbardziej, ale z programem to raczej bujda. Przy odmie nie ma żadnych elektrycznych przyłączy ani elektrozaworów. Nie ma ich tez na przewodach idących do turbiny i do kolektora. Softem w żaden sposób nie można zmienić ciśnienia w komorze silnika. Jedynym znakiem rozpoznawalnym nawet dla laika świadczonym o padniętych pierścieniach bez zaglądania do motoru jest to, ze świeży olej po przejechaniu ok.500km* jest czarny gdzie przy "zdrowym" silniku jest jeszcze w miarę czysty po przejechaniu ok. 2kkm. Kat wytrzymuje wszystko w tym silniku. Nawet jak olej kapie z końcówek wydechu. Turbina IHI jest nie do zajechania i świetnie nadaje się na hybrydy. Jedyna wada to pęknięcia na kolektorze przy zaworze wastegate. *nie dotyczy LPG
  9. Moim zdaniem a4 z tym napędem nie nadaje się. Mały zbiornik i o 8 litrach można tylko pomarzyć. Poza tym te benzyny raczej do niezawodnych nie należą. No i mechatronika w skrzyni lubi protestować. Ja dojeżdżalem do pracy w ubiegłym roku kilka tygodni(ok.1080km/m-c) i wyszło dosyć drogo... Przesiadlem się na rower i Smarta;)
  10. Cukier w Niemczech jest bardziej słodszy, sol bardziej słona... Ale w koszulce z kotwicą co drugi lata... Polecam:
  11. http://www.audizine.com/forum/archive/index.php/t-548959.html Wygląda na to ze silniki o kodzie CPMA/B to druga generacja bez MPI. Szogun, Roman_tyk: fotki poproszę i będzie wszystko jasne Mają kolektory z alu przystosowane do innej benzyny. Nie mają 2 rzędu wtryskow. Romantyk, dawaj foty bo cie Mody do zakupu kontrolowanego przeniosą
  12. Masz 100% racji Ale po pierwsze mam frajdę jak coś sam dłubię. Po drugie nie wiem jak długo będę jeździł tym autem. Sam bagażnik używany kosztował 1,6 koła.... Ile taki bagażnik by kosztował proszkowo? W nim są plastikowe zatyczki które podczas demontażu ulegną zniszczeniu wiec o piecu można zapomnieć.
  13. I wszystko w temacie. Podziękował wszystkim
  14. Cos takiego? http://kolorysta.pl/pl/p/DUXONE-Grunt-wytrawiajacy-1K-1L-DX1061/206 W sprayu tez dostane ?
  15. Amerykanie nie mają 3 generacji i co za tym idzie dodatkowych wtryskow;) Nie wiem czy coś zmienili przy hardware w 224KM. Jeżeli tak, to proszę o informację wraz z dowodami
  16. Auta brały od nowości coraz więcej oleju. Po 100kkm więcej jak benzyny;) W 3Gen. nie trzeba czyścić dolotu;)
  17. 6,5L to pewnie z Gubalowki do Zakopca;) Tą konfiguracja napędu ciężko jest uzyskać 8,5L. 2.0 na postoju potrzebuje 0,8L:)
  18. https://youtu.be/QdSC5NDaE48?t=44 ...no właśnie. Bagażnik rowerowy (z aluminium:) wymyslilem sobie w czerni. Czym pomalować żeby do przyszłych wakacji nie zeszło?
  19. Jedzie
  20. Czyli świadomie przepisujesz banialuki?
  21. Czyścił kolega w BMW. Jeżeli ktoś się na tym zna, to nie ma lepszej metody.
  22. Skąd ty to skopiowałeś? Przecież 2-3 posty wyżej pisze ze multi nie ma biegów wiec co ci mogli poprzesuwać? Jedynie te symulowane szarpnięcia w trybie S mogli przyporządkować do innych obrotów... Swoja droga EProjecty rozwijają się. Jeszcze osiem lat temu bali się multi na hamownie wpuścić. Ale skasowali ja by było
  23. Mam dosyć podobne podejście. Bardzo fajne auto. Tip to raczej plus niż minus. Zależy jak długo będziesz jeździć. Amerykance nie maja trzeciej generacji(tych z wtryskami na dolocie) średnich tfsi. Zrób zdjęcia tego sinika(bez pokrywy ). Nigdy go jeszcze na żywca nie widziałem. Generalnie "dziwne" są tematy bez fotostory albo o autach których jeszcze się nie ma...
  24. Kolega zabłądził
  25. Pany, potrzebuje wysłać Z Dębna na południe Niemiec bagażnik rowerowy. Dajcie namiary na jakiegoś przewoźnika.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.