Treść opublikowana przez griga-st
-
Webasto
Ogrzewanie postojowe w T5. Są dwa rodzaje: cieple powietrze(Eberspächer) albo podgrzewanie płynu chłodniczego(WEBASTO). Ja mam na płyn, i grzeje mi tylko na przednia szybę i nogi kierowcy niezależnie co jest na klimatroniku ustawione. Chciałbym żeby grzało tez z tyłu. Sprawdzałem na włączonym zapłonie(tylko wtedy działa tylny klimatronik) bez uruchamiania silnika i wszystko pięknie działa. Pytanie: jak to wygląda np. w B8(już nie pamiętam jak to bylo:/)? Jest możliwość ustawienia vcds-em prędkości i pozycji gdzie ma grzać(przód, tył, szyba, boki)? Z góry dzięki za podpowiedzi.
-
2.0 TFSI 211 KM
Prędzej ci zgnije buda i padnie silnik
-
2.0 TFSI 211 KM
Wprawdzie na forum są auta z wykresami na 300, ale tez rozmawiałem z różnymi tunerami i specjalistami od turbin w kraju i zagranicą. Niemal każdy powiedział że oryginalna IHI chociaż jest świetną turbina,nie ma fizycznych szans nadmuchac na trzysta... Dlatego robiłem hybryde.
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Są dwie strony medalu. Zobacz ile ludzi ma dzięki tym bublom pracę )))) Poza tym te auta sprzedają się jak ciepłe bułeczki i są drogie. Przecież niemożliwe żeby tam za oknem chodziło tylu wariatów ))))
-
2.0 TFSI 211 KM
Chyba 70. IC od BiT ma 80 ale węże da rady założyć. Pod warunkiem ze mamy przespawane końcówki IC. Inaczej kombinacja z silikonami. Temat wałkowany średnio co drugi tydzien;) Oczywiscie kierownice powietrza do przycinki. Myślałem o tych z A6/A7 ale nie zdążyłem
-
Przelot w A4 B5 1.9 TDI - opinie, dyskusje i efekty
Diesel bedzie kopcil na 100%. Miałem najzdrowsze BPW na swiecie w przelocie i po programie u markowego tunera a po 1000km czarny zderzak... Turbiny i mapy są projektowane do oporu w układzie wydechowym. Dzika kastracja nie wróży niczego dobrego. A że jezdzi? Bo wytrzymala motorownia. Ale do czasu.
-
Seat Ibiza Cupra 2.0 16V
Projekt robiony od podstaw. Jak dla mnie warty pięciu gwiazdek
-
Jakie spalanie ? ile można się spodziewać ?
Tez jestem ciekawy co daje komuś pisanie ze mu 2.0T pięć z groszami pali?
-
Jaki olej do 1.8 TFSI w Audi A4 B8?
Oo, i tutaj olej
-
Silniki 1.8 TFSI LIFT 2012-2015 opinie
Marian, dawaj tekst źródłowy;) Etka prawdę powie:-) W B9 jest cos innego wewnątrz silnika bo druga litera w kodzie jest jednak już inna.
-
Usuwanie kleju z felg.
No właśnie. Klej i resztki gąbki po odważnikach. Czym usunac zeby nie zniszczyc felgi?
-
A4 B8 Allroad - Quattro w czerni by Maciek
Te kilka plastików i relingi bardzo upiększyły bryle aczwórki. Bardzo długo będzie to świeżo wyglądać W A4 niestety nigdy nie było, i prędko nie będzie poduszek(w oryginale ). Takie bayery to dopiero od A6 wzwyż. A szkoda. Z drugiej strony konkurencja tez nie oferuje, to co będą się wysilać.
-
Stage I vs Stage II w A4 B8 2.0 TFSI
Niezupełnie. Sportowy kat się zakłada
-
AUDI A4 B8 2.0TFSI QUATTRO 264KM/433NM granat
Fajny kolorek, jestem fanem niebieskiego O skrzyni to niech ktoś inny, ja napisze ze granie w A4 to nieporozumienie w tej klasie. Chociaż w sedanie i tak jest lepiej jak w avancie.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Nie ma jeszcze 2.0 biturbo diesla w A4?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Wiem ze (jeszcze) nie ma. Dlatego poprosiłem kolegę żeby w temacie napisał Kilka postów wyżej
-
spalanie 6,9l na 100 km czy to mozliwe ?
Teraz będziesz sobie pluł w brodę ze nie kłamałeś W sumie całkiem normalnie. W 2.0 multi było 530, a stronic miał ciężko do 500 dobić Duże kolo to +1L. Średnie spalanie w audikach pokazuje dość dokładnie.
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
W B9 siedzi EA888 GIIIb. Temat pierścieni i syfu w dolocie rozwiązano wraz z wprowadzeniem GIII jakieś trzy lata temu. Oczywiście było o tym x razy pisane tu na forum. Kolega zapomniał napisać jaki ma kod silnika
-
RS5 8T 4.2 V8 FSI 450PS Daytona Grey
W tej R-ce siedzi jeszcze pierwszy EA-113. (do droższego auta wsadzali stary silnik ) Ma sporo niższe ciśnienie na railu. Co za tym idzie mniej efektywnie rozpyla paliwo. Ciekawy jestem ile pali Siemianowi? Tu nie ma jednak cudów: lew trawy żreć nie będzie
-
różnica między silnikami 120 KM a 160 KM
Prosze sobie wyobrazic ze w tych dziwnych miejscach na takie zachowanie ludzie pukaja sie w glowe. Co gorsze: to jest zarazliwe i coraz wiecej takich dziwnie pukajacych sie jest u nas.
-
Piłka nożna
Cheee?? To nara, ide spac! #/)®©¤¥ać...
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Nie tak całkiem inne. Nie znam dokładnie szczegółów, ale to dalej III generacja. Jaki masz kod silnika?
-
Audi A4 B9 2.0 TFSI 252 KM Quattro S-tronic S LINE
Piekna sekcja z fajnym napedem VK jest bayer, ale jestem zdania ze prawdziwe zegary sa ładniejsze. Nie rozumiem politiki z graniem. Harman w bmw 3 czy 4 to poprostu inna klasa...
-
Na jakich stacjach tankujecie
A w Bieszczadach mamy swoje odwierty ;b Sitko, wodę 2godz.wygotować, i mamy wache najlepszą w PL. Niską zawartością siarki
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
Litr to i tak sporo chociaż już do zaakceptowania. W komorze silnika robi się mgła olejowa i żadną membrama tego nie zatrzymasz. Tylko filtr. Poza tym popieram w 100% co kolega napisał. Moze jeszcze dodam ze za nagar w dolocie odpowiedzialne są cofki z cylindra(zwłaszcza wysokie obroty) a olej w dolocie sprawia ze syf zbiera się tam lawinowo.