Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. griga-st opublikował(a) temat w Nadwozie i Wnętrze
    Ogrzewanie postojowe w T5. Są dwa rodzaje: cieple powietrze(Eberspächer) albo podgrzewanie płynu chłodniczego(WEBASTO). Ja mam na płyn, i grzeje mi tylko na przednia szybę i nogi kierowcy niezależnie co jest na klimatroniku ustawione. Chciałbym żeby grzało tez z tyłu. Sprawdzałem na włączonym zapłonie(tylko wtedy działa tylny klimatronik) bez uruchamiania silnika i wszystko pięknie działa. Pytanie: jak to wygląda np. w B8(już nie pamiętam jak to bylo:/)? Jest możliwość ustawienia vcds-em prędkości i pozycji gdzie ma grzać(przód, tył, szyba, boki)? Z góry dzięki za podpowiedzi.
  2. griga-st odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    Prędzej ci zgnije buda i padnie silnik
  3. griga-st odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    Wprawdzie na forum są auta z wykresami na 300, ale tez rozmawiałem z różnymi tunerami i specjalistami od turbin w kraju i zagranicą. Niemal każdy powiedział że oryginalna IHI chociaż jest świetną turbina,nie ma fizycznych szans nadmuchac na trzysta... Dlatego robiłem hybryde.
  4. Są dwie strony medalu. Zobacz ile ludzi ma dzięki tym bublom pracę )))) Poza tym te auta sprzedają się jak ciepłe bułeczki i są drogie. Przecież niemożliwe żeby tam za oknem chodziło tylu wariatów ))))
  5. griga-st odpowiedział(a) na daniel12345 temat w Audi A4 B8
    Chyba 70. IC od BiT ma 80 ale węże da rady założyć. Pod warunkiem ze mamy przespawane końcówki IC. Inaczej kombinacja z silikonami. Temat wałkowany średnio co drugi tydzien;) Oczywiscie kierownice powietrza do przycinki. Myślałem o tych z A6/A7 ale nie zdążyłem
  6. Diesel bedzie kopcil na 100%. Miałem najzdrowsze BPW na swiecie w przelocie i po programie u markowego tunera a po 1000km czarny zderzak... Turbiny i mapy są projektowane do oporu w układzie wydechowym. Dzika kastracja nie wróży niczego dobrego. A że jezdzi? Bo wytrzymala motorownia. Ale do czasu.
  7. Projekt robiony od podstaw. Jak dla mnie warty pięciu gwiazdek
  8. Tez jestem ciekawy co daje komuś pisanie ze mu 2.0T pięć z groszami pali?
  9. Oo, i tutaj olej
  10. Marian, dawaj tekst źródłowy;) Etka prawdę powie:-) W B9 jest cos innego wewnątrz silnika bo druga litera w kodzie jest jednak już inna.
  11. No właśnie. Klej i resztki gąbki po odważnikach. Czym usunac zeby nie zniszczyc felgi?
  12. Te kilka plastików i relingi bardzo upiększyły bryle aczwórki. Bardzo długo będzie to świeżo wyglądać W A4 niestety nigdy nie było, i prędko nie będzie poduszek(w oryginale ). Takie bayery to dopiero od A6 wzwyż. A szkoda. Z drugiej strony konkurencja tez nie oferuje, to co będą się wysilać.
  13. Niezupełnie. Sportowy kat się zakłada
  14. Fajny kolorek, jestem fanem niebieskiego O skrzyni to niech ktoś inny, ja napisze ze granie w A4 to nieporozumienie w tej klasie. Chociaż w sedanie i tak jest lepiej jak w avancie.
  15. Nie ma jeszcze 2.0 biturbo diesla w A4?
  16. Wiem ze (jeszcze) nie ma. Dlatego poprosiłem kolegę żeby w temacie napisał Kilka postów wyżej
  17. Teraz będziesz sobie pluł w brodę ze nie kłamałeś W sumie całkiem normalnie. W 2.0 multi było 530, a stronic miał ciężko do 500 dobić Duże kolo to +1L. Średnie spalanie w audikach pokazuje dość dokładnie.
  18. W B9 siedzi EA888 GIIIb. Temat pierścieni i syfu w dolocie rozwiązano wraz z wprowadzeniem GIII jakieś trzy lata temu. Oczywiście było o tym x razy pisane tu na forum. Kolega zapomniał napisać jaki ma kod silnika
  19. W tej R-ce siedzi jeszcze pierwszy EA-113. (do droższego auta wsadzali stary silnik ) Ma sporo niższe ciśnienie na railu. Co za tym idzie mniej efektywnie rozpyla paliwo. Ciekawy jestem ile pali Siemianowi? Tu nie ma jednak cudów: lew trawy żreć nie będzie
  20. Prosze sobie wyobrazic ze w tych dziwnych miejscach na takie zachowanie ludzie pukaja sie w glowe. Co gorsze: to jest zarazliwe i coraz wiecej takich dziwnie pukajacych sie jest u nas.
  21. Cheee?? To nara, ide spac! #/)®©¤¥ać...
  22. Nie tak całkiem inne. Nie znam dokładnie szczegółów, ale to dalej III generacja. Jaki masz kod silnika?
  23. Piekna sekcja z fajnym napedem VK jest bayer, ale jestem zdania ze prawdziwe zegary sa ładniejsze. Nie rozumiem politiki z graniem. Harman w bmw 3 czy 4 to poprostu inna klasa...
  24. A w Bieszczadach mamy swoje odwierty ;b Sitko, wodę 2godz.wygotować, i mamy wache najlepszą w PL. Niską zawartością siarki
  25. Litr to i tak sporo chociaż już do zaakceptowania. W komorze silnika robi się mgła olejowa i żadną membrama tego nie zatrzymasz. Tylko filtr. Poza tym popieram w 100% co kolega napisał. Moze jeszcze dodam ze za nagar w dolocie odpowiedzialne są cofki z cylindra(zwłaszcza wysokie obroty) a olej w dolocie sprawia ze syf zbiera się tam lawinowo.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.