Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. Raczej chodziło mi o ceny z/bez podatku w samym konfiguratorze. Napisane jest tak, żeby na pierwszy rzut oka był efekt "woow". Pod kreska już nie jest tak różowo.
  2. 36 m-cach musisz auto oddać Albo wykupić za różnicę *uwaga na ceny netto/brutto
  3. Kolega nie zrozumiał Ja kupowałem karton 4x5L za 30€
  4. Cena netto
  5. Nie wierzyłem, ale te świry faktycznie życzą sobie tyle za 0,3 litra IPA w sprayu Oczywiście ze nic jak już śmierdzi.
  6. 3 x tak. W nowym silniku ten szum był wyjątkowo głośny. Ja myślałem ze to sprzęgło.
  7. Komoorniku, nie ten katalog! Kolega założył pewnie od 767 albo UH-60
  8. Oj, w kopana dawno... Drużyna jest. Teraz popracować nad tym żeby szczęście już nie było potrzebne. A przynajmniej nie w takim stopniu. No i celownik Milika... Ale biegał dobrze
  9. Eeeetam, może i tym razem się (w)śliźnie
  10. Problem w tym ze konstruktorzy poszli w TYM przypadku na łatwiznę i przyszczepili to do starego 1,9. Walki NIE kompensują drgań walu, tylko skutki wybuchów w cylindrach. O wale pisał Jaro co i jak. Walki w niektórych zakresach obrotów wręcz pogarszają kulturę pracy TEGO silnika. Ile energii trzeba włożyć aby napędzić ten układ to inna historia. Regeneracja i swap maja swoje plusy i minusy. Każdy musi podjąć decyzje sam co mu się bardziej opłaca. Futurum nie będzie tutaj nigdy obiektywnym doradca bo zarabia na jednej z tych metod(i bardzo dobrze!). Walki to samo dobro. Jestem ich fanem. Tylko nie w tym miejscu i nie w ten sposób. Dopiero w silnikach od 2014 zrobili to jak panbuk przykazał.
  11. Na oryginalnym sofcie przy tych obrotach jest najwyższy moment. Nie ma sensu kręcić wyżej. Poza tym głupio by to brzmiało
  12. Wczoraj czytałem wywiad z ich piłkarzem który mówił ze dla wielu Premier League to szczyt marzeń Tak Stanley! To podstawa! Mam nadzieje ze z orlików tez się coś fajnego wykluje A takie coś znajdzie swoje miejsce w wiezieniu
  13. Właśnie włączyłem telewizor i chyba mi się zepsuł... Pokazuje mi ze Roneya leje jakiś malarz pokojowy
  14. Mycie izopropanolem to najlepszy z możliwych domowych sposobów na oczyszczenia parownika i kanałów klimy. Granaty obojętnie czy liqui czy np. Sonaxa to 70% etanol (to co pijemy) plus różne nuty zapachowe. Poprostu nic innego nie można sprzedawać "wszędzie". Oczywiście pomaga jeżeli robimy co kilka tygodni od odbioru samochodu z salonu począwszy. Kto tak robi? Nikt! Tutaj piszą ludzie którym już konkretnie zapodaje na econie. Czyli parownik i wogóle cala komora nagrzewnicy "ma syfa". Tu trzeba zadziałać mechanicznie bo skubane pleśnie, grzyby czy inne cholerstwo które się tam mnoży chowa się w porowatej powierzchni aluminium. Niebagatelne znaczenie ma także to ze IPA jest neutralna dla elektroniki, czujników powietrza itp. W B7 powietrze w obiegu zamkniętym nie jest filtrowane! Klimatronik włącza to bez naszej wiedzy np. przy odparowywaniu szyb. Dodajmy do tego to ze parownik jest tak zamontowany ze skroplona woda nie spływa z niego tylko na nim zostaje i mamy idealna pożywkę dla tego świństwa...
  15. Niemożliwe http://a4-klub.pl/index.php?/topic/244287-miejsce-na-bagnet/
  16. Semiprofesionalny D90. Od ośmiu lat. Leciwy, ale cały czas daje rade . Brakuje czasami obracanego monitorka. Za dwa kola idzie wyrwać z fajnymi Nikkorami. http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=nikon+d90&bmatch=s0-ele-1-4-0622 Ale dzisiaj pewnie wybrałbym jednak hybrydę. Nieporęczne to cale tałatajstwo....
  17. Słowaki z podkulonymi ogonami weszli i ich Helmuty zlały
  18. Ułan :|
  19. Wiem i czytałem. Napewno bym tu dymil jak by coś się działo. Miałem 3 silniki. Pierwszy i drugi brały olej. Ale zero wibracji! Głównie dlatego lubiłem to auto. Bo ani oszczędne, ani pojemne ;-)
  20. Nic nie ma prawa wibrowac. Ten silnik jak jest sprawny, w kabinie jest bezdyskusyjniy spokój. To dsg. Nie pamiętam już jak było z multi, ale chyba podobnie. Jedynie na zimnym zdarzało się sporadycznie zatrzasc.
  21. Co to za pinde lansuja na wszystkich polskich portalach? Myślałem że to jakiś jednorazowy wypał, ale ostatnio mi nawet z lodówki wyskoczyła:-P
  22. @Emejcz Że niby co? Wolosate to już nie Polska?? By to Staśek H. słyszał, to by Ci horyzonty wyprostowal :-P:-D
  23. Babcia z francuskim imieniem:-) Dieter piszemy dzisiaj bez h. :-) Barthow jest jeszcze trochę na śląsku :-)
  24. Jak ci Niemiec nie przeszkadza to ściągnąć appke Das Erste albo w HD na niemieckiej jedynce.
  25. Wygrali:-) Ukraińcy mieli pecha jak cholera :-) Piłkarski bóg jest z naszymi:-) Masakra, pn. 30 lat musiałem czekać na taki sukces piłkarzy :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.