Treść opublikowana przez griga-st
-
Koszt użytkowania naszych czterech pierścieni :)
A4 B7. 2.0BPW. 2007-2012. 37-200kkm. 35kPLN lekkim dytkiem tylko na same naprawy. Na szczęście trochę pomogło ubezpieczenie. Najgorsze auto jakie miałem do tej pory. Oprócz multitronica(!) wszystko się w nim sypało...
-
A4 B8, 1.8 TFSI
Fajne autko z bardzo kulturalnym silnikiem. Tylko....te rury...zmieściły by się jeszcze po jednej... Poka sierodek
-
Napęd elektryczny/spalinowy
Faktycznie, waga napisana była 3,5 koła świadczy ze problem jest traktowany poważnie Napisz co masz zamontowane aktualnie. Mam kolegę który handluje wszystkim co ma dwa kola i napęd elektryczny Może znajdzie jakieś rozwiązanie.
-
Napęd elektryczny/spalinowy
Ile to wazy? Na oko to pewnie 600W potrzebujesz... Rozumiem ze po taniości ma być i aku to co się napatoczy? Śmierdziela do takiej rikszy to obciach
-
2.0 TFSI POLIFT opinie
Auto jak najbardziej polift. Motor, tu można polemizować. Bo to jednak jeszcze IIG. Ważne ze z olejem OK. Jak nazywał się jego poprzednik w przed-lifcie?
-
CZERWONY T5.2
To ciasnota się przyczepila ;-) Musiałem wymienić mocowania do szyn. Hamowanie od 160 do zera zostawiło ślady. Delikatnie odkształcily się plaskowniki mocujące belkę do szyny. W boxie było dobre 80kg ładunku. Thule może swoje kosztuje, ale w takich sytuacjach to się zwraca :-)
-
Rowerowy bagażnik na hak a Austria
Od jesieni mam na klapę Wspaniale jest się mylić w takich sytuacjach Lepiej późno niż wcale Przypomniało mi się ze Hiszpanie to dopiero maja prze...e. I już zupełnie na marginesie tej historii: Niemcy mogą sobie wytłoczyć, czyli tak jak się idzie po bułki do piekarni, tak samo oni idą po tablice do w/w bagażnika. U nas jednak trzeba swoje odstać w WK. Ale to nieistotny szczegół. Da się. Kropka
-
Rowerowy bagażnik na hak a Austria
Naprędce mogę powiedzieć ze gdyby tak było to nie wypłacił bym się od mandatów austriackich. Wcześniej miałem bagażnik na hak, teraz na klapę. Na haka musisz mieć listwę ze światłami i tablica. Na klapę nic, pod warunkiem ze widać wcześniej wymienione. Czyli to samo co w PL. Ile może wystawać poza obrys auta? Nie wiem. Austriacy maja specjalne, czerwone tablice na bagażniki. We Włoszech kwadratowa tafle jak na ciężki transport... Niemcy mogą sobie wytłoczyć dodatkowa tablice ( ) Polacy i Węgrzy nie... ( )
-
A4 B8, 1.8 TFSI
"klubowy" host jest superancki. Nie ma co szukać. No i co też dla wielu jest istotne:prosto od Niemca!;-)
-
Własny biznes-bus z kurnikem po pl lub eu
Mam ogromny respekt dla kierowców tych aut. To auto stało dobre 4 dni przez weekend przy -20... http://fs5.directupload.net/images/160531/hs99sqel.jpg
-
B8 TrOOOOp
Ale w 3G-H tego nie ma. Czyli interfejs albo AUX. Niby mały plus,ale różnica wielka :-) Mieciu, nawet jak wbijedz w googla to ci pokaże co znaczą te PRy ;-)
-
B8 TrOOOOp
Z oryginalnymi widzę ze będzie faktycznie problem: http://www.ebay.com/itm/Original-Audi-Q5-8R-Grundtrager-8R0071151E-Dachtrager-Tragstabe-Gepacktrager-/171953672964 Ale ori są brzydkie
-
B8 TrOOOOp
Q5 jest szersza. Problem nie w uchwytach, tylko w samych belkach. Skrocic i gotowe. Nie wiem jak jest w ori. Thule można dowolnie przycinać. Mocowania te same. Różnica w wingbarze:
-
Audi A4 B8 2.0 TFSI bierze olej
[quote name="dampol" post="4850729" Zgłaszajcie swoje problemy, bo #AUDI twierdzi, że PROBLEMU ze spalaniem oleju NIE MA! że to promil, a "ZAINFEKOWANY" jest każdy audik 2,0TFSI z lat 2008-2011/12 (przy przebiegu 180tkm) ...i KAŻDY 1.8 w przedlifcie. Piszemy tutaj o Audi. Jak wygląda to w VW?? Wie ktoś, coś?...
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
Złodzieje dogadali się z firmami ubezpieczeniowymi... Teraz to tylko pod wandalizm pewnie...
-
Audi A5 Coupe S-line 2.0TFSI S-tronic rok 2010
Nie chce cie przygnębiać, ale myślę ze auto nie ma już nie tylko rys ale i blachy... , * Ziomal, i co z ta twoją piątką ?
-
B8 TrOOOOp
Ja mam komplet. Model 2011
-
PRINS robi 6 generacje
W A5 nadkole jest chyba pojemniejsze. Dlatego większe (ori?) aku się zmieściło.
-
PRINS robi 6 generacje
To jest wlasnie instalka z tytułu tematu. Silnik trzeciej gen. CJEB (chyba) z LiqiMax 2.0 Laguna jeden wie ile zapasu jest w kablach do radia, tv czy wzmaka żeby gdzieś z tymi sterownikami uciec. Mniejsza bateria to nie jakiś wielki problem.
-
PRINS robi 6 generacje
Trytytki To konstruktywny chaos A z reklamacjami to do Laguny
-
PRINS robi 6 generacje
- B8 TrOOOOp
Co ty. Do takiej technologii dzielą cie dwie generacje ;-)- PRINS robi 6 generacje
No cholernie kiepska sprawa z tym aku... Widzalem projekt A4 1.8 z przełożoną bateria(sporo mniejsza) na lewe nadkole. ale to był golas.- CZERWONY T5.2
Kilka fotek z podkarpackiego ośrodka lotów kosmicznych :- B8 TrOOOOp
Dlaczego tylko 1.8? Poza tym to zupełna musztarda po obiedzie. 1.8 wsadzali do 2013. Czyli już dawno po gwarancji. III gen. tego problemu już nie ma. Ale jak Laguna pisze: dzwonienie i pisanie nic nie kosztuje! Wiec zaraz dzwonie - B8 TrOOOOp