Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

griga-st

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez griga-st

  1. A4 B7. 2.0BPW. 2007-2012. 37-200kkm. 35kPLN lekkim dytkiem tylko na same naprawy. Na szczęście trochę pomogło ubezpieczenie. Najgorsze auto jakie miałem do tej pory. Oprócz multitronica(!) wszystko się w nim sypało...
  2. Fajne autko z bardzo kulturalnym silnikiem. Tylko....te rury...zmieściły by się jeszcze po jednej... Poka sierodek
  3. Faktycznie, waga napisana była 3,5 koła świadczy ze problem jest traktowany poważnie Napisz co masz zamontowane aktualnie. Mam kolegę który handluje wszystkim co ma dwa kola i napęd elektryczny Może znajdzie jakieś rozwiązanie.
  4. Ile to wazy? Na oko to pewnie 600W potrzebujesz... Rozumiem ze po taniości ma być i aku to co się napatoczy? Śmierdziela do takiej rikszy to obciach
  5. Auto jak najbardziej polift. Motor, tu można polemizować. Bo to jednak jeszcze IIG. Ważne ze z olejem OK. Jak nazywał się jego poprzednik w przed-lifcie?
  6. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    To ciasnota się przyczepila ;-) Musiałem wymienić mocowania do szyn. Hamowanie od 160 do zera zostawiło ślady. Delikatnie odkształcily się plaskowniki mocujące belkę do szyny. W boxie było dobre 80kg ładunku. Thule może swoje kosztuje, ale w takich sytuacjach to się zwraca :-)
  7. Od jesieni mam na klapę Wspaniale jest się mylić w takich sytuacjach Lepiej późno niż wcale Przypomniało mi się ze Hiszpanie to dopiero maja prze...e. I już zupełnie na marginesie tej historii: Niemcy mogą sobie wytłoczyć, czyli tak jak się idzie po bułki do piekarni, tak samo oni idą po tablice do w/w bagażnika. U nas jednak trzeba swoje odstać w WK. Ale to nieistotny szczegół. Da się. Kropka
  8. Naprędce mogę powiedzieć ze gdyby tak było to nie wypłacił bym się od mandatów austriackich. Wcześniej miałem bagażnik na hak, teraz na klapę. Na haka musisz mieć listwę ze światłami i tablica. Na klapę nic, pod warunkiem ze widać wcześniej wymienione. Czyli to samo co w PL. Ile może wystawać poza obrys auta? Nie wiem. Austriacy maja specjalne, czerwone tablice na bagażniki. We Włoszech kwadratowa tafle jak na ciężki transport... Niemcy mogą sobie wytłoczyć dodatkowa tablice ( ) Polacy i Węgrzy nie... ( )
  9. "klubowy" host jest superancki. Nie ma co szukać. No i co też dla wielu jest istotne:prosto od Niemca!;-)
  10. Mam ogromny respekt dla kierowców tych aut. To auto stało dobre 4 dni przez weekend przy -20... http://fs5.directupload.net/images/160531/hs99sqel.jpg
  11. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ale w 3G-H tego nie ma. Czyli interfejs albo AUX. Niby mały plus,ale różnica wielka :-) Mieciu, nawet jak wbijedz w googla to ci pokaże co znaczą te PRy ;-)
  12. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Z oryginalnymi widzę ze będzie faktycznie problem: http://www.ebay.com/itm/Original-Audi-Q5-8R-Grundtrager-8R0071151E-Dachtrager-Tragstabe-Gepacktrager-/171953672964 Ale ori są brzydkie
  13. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Q5 jest szersza. Problem nie w uchwytach, tylko w samych belkach. Skrocic i gotowe. Nie wiem jak jest w ori. Thule można dowolnie przycinać. Mocowania te same. Różnica w wingbarze:
  14. [quote name="dampol" post="4850729" Zgłaszajcie swoje problemy, bo #AUDI twierdzi, że PROBLEMU ze spalaniem oleju NIE MA! że to promil, a "ZAINFEKOWANY" jest każdy audik 2,0TFSI z lat 2008-2011/12 (przy przebiegu 180tkm) ...i KAŻDY 1.8 w przedlifcie. Piszemy tutaj o Audi. Jak wygląda to w VW?? Wie ktoś, coś?...
  15. Złodzieje dogadali się z firmami ubezpieczeniowymi... Teraz to tylko pod wandalizm pewnie...
  16. Nie chce cie przygnębiać, ale myślę ze auto nie ma już nie tylko rys ale i blachy... , * Ziomal, i co z ta twoją piątką ?
  17. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja mam komplet. Model 2011
  18. W A5 nadkole jest chyba pojemniejsze. Dlatego większe (ori?) aku się zmieściło.
  19. To jest wlasnie instalka z tytułu tematu. Silnik trzeciej gen. CJEB (chyba) z LiqiMax 2.0 Laguna jeden wie ile zapasu jest w kablach do radia, tv czy wzmaka żeby gdzieś z tymi sterownikami uciec. Mniejsza bateria to nie jakiś wielki problem.
  20. Trytytki To konstruktywny chaos A z reklamacjami to do Laguny
  21. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Co ty. Do takiej technologii dzielą cie dwie generacje ;-)
  22. No cholernie kiepska sprawa z tym aku... Widzalem projekt A4 1.8 z przełożoną bateria(sporo mniejsza) na lewe nadkole. ale to był golas.
  23. griga-st odpowiedział(a) na griga-st temat w Inne marki
    Kilka fotek z podkarpackiego ośrodka lotów kosmicznych :
  24. griga-st odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Dlaczego tylko 1.8? Poza tym to zupełna musztarda po obiedzie. 1.8 wsadzali do 2013. Czyli już dawno po gwarancji. III gen. tego problemu już nie ma. Ale jak Laguna pisze: dzwonienie i pisanie nic nie kosztuje! Wiec zaraz dzwonie

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.