Treść opublikowana przez griga-st
-
Kuna.. jak pozbyć się tego wrednego zwierzaka...
Siatka z drobnym oczkiem pod autem. Np.80x80. Do "dezodorantow"się przyzwyczaja:-) Są jeszcze emitery ultradźwiękow. Wmiarę skuteczne. Jak masz kune, to nie masz myszy:-)
-
Audi S5 8T Lift
Chyba teraz jedyny bezproblemowy silnik od VW:) W miarę oszczędny i dający frajdę z jazdy Podoba mi się 5 w polifcie Gwarancja do max 150kkm. Nie zaszkodzi od czasu do czasu pomarudzic na skrzynię w ASO;) Daj zdjęcia środka :-)
-
Piłka nożna
https://youtu.be/T3qovG3mIFk
-
Piłka nożna
Mam nadzieję że się UA i D dobrze zmęczyli... Mecz o cn. Level wyżej niż poprzedni.Tych niestrzelonych bramek może nam brakować.
-
Piłka nożna
Irlandia=1.8 mln Polska. =38mln Min. Jeszcze ✌ dwa Chyba dwóch Irlandczyków gra w 3 lidze angielskiej...
-
Piłka nożna
Dziecinada...
- Piłka nożna
-
Piłka nożna
Ja w Rajchu place 54eurasy na kwartał abonament rtv i jak wyżej piszą: full wypas HD. A u nas place (serio) i nic nie mam poza propaganda.... 3:0. a co, jak nie teraz, to nigdy
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Masz numer tej zatyczki? Przecież bez lejka się nida nalać płynu:-/
-
Piłka nożna
Nie licząc olimpiady w 92 to ostatni jako-taki sukces to wygrana z Francuzami o trzecie miejsce MS82...Wtedy mieliśmy Bonka. Teraz jest Lewy. Tylko dzisiaj noga to dużo bardziej zespołowy sport niż onegdaj.
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
O oryginalna konserwacje mi chodzi To ona "pachnie nowością".
-
A4 B8 AVANT LIFT SLINE x2 1.8 TFSI CJEB'13 by Doradca
Bardzo lana sztuka To zdjęcia poglądowe? Blachy DE. Pachnie konserwacja
-
2.0 TFSI 225KM tuning
Na graty od biedy powinno wystarczyć. Pewnie najlepiej wyczuć moment kiedy czarodzieje maja więcej czasu i negocjować. Wiadomo ze lepiej mieć 15 jak nie mieć. Do takich projektów to chyba lepiej manual. Stronic jest bardzo ciężki, sprzęgła i dwumas jest do tego silnika(trzeba porównać w etce nr-y) i w serii strasznie obcina na gorze niuta...
-
Uszkodzone A5 a opłata za parking.
Kurna, taki neutralny temat i to się podrapali
-
AUDI A4 B8 AVANT CAGB
Przy 250 przykuca
-
AUDI A4 B8 AVANT CAGB
Czarne ma każdy Tu masz ideał. Powieś w garażu i dąż do celu :
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TDI CAHA 170 KM Quattro
Ja bym na twoim miejscu poczekal i jednak swoje fotki wrzucił :-)
-
Audi A4 B8 AVANT 2.0 TDI CAHA 170 KM Quattro
Żadna nowość na forum. Niejednokrotnie tematy miały po kilka stron, a auta jeszcze nie było Także spokojnie. Dajmy koleżance trochę czasu:-)
-
Smart-->odpowietrzetrzenie hamulcow
Edit: pryszcza udało mi się odpowietrzyc na załączonym silniku. Samoregulator od ręcznego też musiałem podregulowac.:-S Wrażenia z hamowania od 150>0 niesamowite :-) Jedyne auto co w standardzie ma dobre heble:-P
-
A4-KLUB.GERMANY
W Monachium nix verstehen Popolski;-)
-
Audi A5 8T Sportback 2.0TFSI Quattro by Kopter
Debesciacka sekcja że słusznym napędem. Wypasik też niczego sobie:-) Po akcji VW z dieslami te auta zrobiły się drogie jak cholera w Rajchu. Zero wyboru na aukcjach.
-
Smart-->odpowietrzetrzenie hamulcow
Co to znaczy standardowy? Ja znam tylko :pompuj, trzymaj, itd. Ew. odpowietrzanie nowej pompy ABS. Zmieniłem bardzo szybko. W zbiorniczku i przewodach był cały czas płyn. Jedynie resztki powietrza w cylinderkach mogły zasyfic układ
-
2.0 TFSI 225KM tuning
To zależy ile masz kasy na to Pamiętamy ze za DSG kasują exta Z turbina od aktualnej S3 Tylko czapka w tym silniku ponoć słabsza jak w IG i IIG. Siemian ma 350 w IG. Czyli potencjał spory. Dzwonić, pytać, informować
-
Smart-->odpowietrzetrzenie hamulcow
Wymieniłem w Smarcie cylinderki z tylu (Smart ma bębny) i jeździłem z nieodpowietrzonymi kilka dni. Wczoraj wieczorem próbowałem z młodym odpowietrzyć (auto na zapłonie, ale zgaszone) ale niestety zero efektów. Pedał dalej gumowy...Wygląda na to ze coś wcześniej jest zapowietrzone...ABS/ESP... Proszę o podpowiedzi.
-
Koszt użytkowania naszych czterech pierścieni :)
nie, DPF...