Treść opublikowana przez griga-st
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Kolega tez pozytywnie zakręcony?
-
B8 TrOOOOp
Sysek, a masz od WRC copyright © ?
-
R8 V8 Silver Blitz :) Golas z nudnym kolorem :) Update - Fotki
Ile jedziesz tym do Krosna?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Jak by cos taniej utargowal(powiedzmy hurtowo~120) to bym tez reflektowal te nowe. Tylko ja mam alergie na napisy:decayed: i gdyby byly bez tego "S", to biore.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Bierz te, masz gwarancje ze pójdą za mniej:naughty: Brysiek :hi:ci podstawi jak będzie na święta jechać
-
B8 TrOOOOp
Może dlatego ze są końcówki 65mmm i 80mm(2.0 benzyna)? A propos końcówek, są blendy do końcówek 80mm w Czarnym chromie? takie jak ta(65): original Audi Sport Endrohrblende SCHWARZ CHROM Auspuffblende A4 A5 A6 Q5 2St. | eBay
- B7 Crew
- B8 TrOOOOp
-
[ALL B8] moja Golutka ;) A4 małe zmiany :)
Tylko nie mów ze jedziesz na swieta do PL:grin: Arubablau:jerk: piękny kolorek. Dużo nabiegane?
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Audi S4 silnik 3.0 tfsi 333 kM CAK kompletny (2942111412) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. S-tronic z A4 2.0 tfsi jest ten sam co w S4? Grzechu, ja za takiego strzała cztery lata temu dostałem 18tys.(zderzak, hak, PDC, wydech):
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tez tak myślę, inaczej nie mieli by kasy na takie stołki:wink:
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
http://img254.imageshack.us/img254/8457/korekta039.jpg A piszą ze Multi to brukiew:facepalm: Czy zmieniasz co pol roku?
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Aktualne? Zimówki są na 16".
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Moze w przyszłym tygodniu przyjdą? W każdym bądź razie stopniujesz napięcie:grin:
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Po tyle w Reichu chodzą: Audi S4 B8 8K Recaro Lederausstattung Ledersitze s-line Sitze A4 RS4 | eBay Na zagramanicznych forach często linkują aukcje z Allegro wiec...
-
1.8T 150hp czy 163hp pod gaz
Odpowiedz masz w pierwszym poście(zaraz po twoim zapytaniu). Tematy z reguły rozwijają się w innym kierunku niż zamierzono:wink: Z mojej strony polecam BFB:thumbup1:
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
:facepalm:bosze,jeszcze jeden:polew:jak tak dalej pójdzie, to może spota gdzieś na czwórce zrobimy?
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Ludzie, znowuż będą się "Angliki" lewa strona 110 wlekli:doh:
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Ja się tak"ogólnie" pytałem czy są jakieś techniczne różnice pomiędzy motorami "bez" i "z":wink:
-
[B8 CAGA] Phantom black, Full s-line, navi 3G, skóry, LED. Set Up zimowy!!!
Gratki furacza:wink: Jeżdżę od czasu do czasu europkarowym Passkiem z start-stopem i zastanawiało mnie jak się ma do tego smarowanie turbiny, walka rozrządu i wpływ na DPF, zwłaszcza podczas regeneracji?
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
To ja pochwale ci się swoja końcówka:decayed: poprzednia: i obecna: Obie potrzebowały/potrzebuje mw.litr od zmiany do zmiany(12kkm). Ja z tego motoru jestem mega zadowolony,dlatego jest druga z kolei:wink:
- B7 Crew
-
Wtryski CR 143 KM i bagnet oleju
Pranie mózgu w Össi-landzie?
-
Wtryski CR 143 KM i bagnet oleju
Cos ci sie te alegorie Przemku pomieszały bo jest napisane: Wiec tym kradzionym :facepalm:TIR-em to jada z manufaktur w PL do DE. Teraz to właściciele A6-tek zrobią na ciebie zasadzkę gdzieś pod Hyżnem za obrazę jakąś tam Ibiza:grin: A AN224 faktycznie przewoził linie produkcyjna B7 do Hiszpanii żebyś mógł Exeo pomykać
-
Wtryski CR 143 KM i bagnet oleju
Nie ma na forum nikogo z okolic Polkowic() co by więcej opowiedział o produkowanych tam silnikach? To znaczy ze w B8 jedne silniki maja bagnet inne nie?