Treść opublikowana przez griga-st
-
2.0T czy 1.8T
tak po prostu...
-
2.0T czy 1.8T
w TFSI? Kliknij pare forek jak to u nich wyglada:naughty:
-
2.0T czy 1.8T
Nie wiem czy sa juz kozaki w PL co juz ogarniaja instalki z mokrym wtryskiem Troche odbiegamy od tematu:wink:
-
2.0T czy 1.8T
Liczba oktanowa LPG wynosi 90-120, nie pozostawia nagaru, butla z LPG jest bezpieczniejsza(!) przy wypadku jak zbiornik z benzyna.
-
2.0T czy 1.8T
To ujma na gazie jeździć? To bardzo fajne paliwo, wg. mnie lepsze jak benzyna. 1,8T daje niezłą dynamikę, a z gazem oszczędności 2.0T to tez fajny silnik:naughty:
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Ale na wyższych szybko wysychało, balem się ze przypale:eusathink:(zero doświadczenia z lakierem na aucie:doh:)
-
[ALL B8] Bialo czarna 2.0TDI 170KM qAVA
Maki:hi: W B8, na pokrywie silnika jest twardszy lakier? Traktowałem go cleaner`em strong+owieczka fi 150 na shinexs`ie ok.800-1000 obrotów, jakieś dobre trzy godziny. I d**pa:facepalm: Na błotniku działało super wiec nie wiem o co chodzi... W weekendy robię trochę przy lodkach, ale zauważyłem ze GFK do lakieru samochodowego ma się nijak... Kurde, masakra jakaś z tym twoim detalingiem:shock3: Miłego odpoczynku(mam nadzieje ze nie od forum:wink:).
-
hamulce s4/ dokładka CUPRA/ nowe felgi / nowe fotki str. 14
Sprintblau to dla mnie najladniejszy kolor w audi:slina: Identyczna jezdzi zona do pracy:wink: Szkoda ze B-osemki w tym kolorze robia tylko S-sy:kwasny:. Okleja ktos moze w Polsce, w tej OGINALNEJ farbie? Przy wymianie wydechu uwazaj na wlew paliwa. Orginalne wypustki do oslony na nim sa poobcinane, wiec jak jezdzisz duzo po miejscu, musisz cos innego pokombinowac z mocowaniem:wink: ---------- Post dopisany at 16:25 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ---------- To jest sprintblau czy arubablau? Za dużo w photoshopie siedzisz:decayed:
-
Ekonomia jazdy a4 b8 2,0 tdi
Najlepiej kupić autko w Multi ,tam nie trzeba się martwic o prawidłowy dobór obrotów No i ten komfort jazdy:naughty:
-
B8 TrOOOOp
Zgadza się Nie można (w/g Audi) założyć szerokości 235 do w/w felgi:kox:
-
B8 TrOOOOp
Caritas,czy na rencie jesteś ?
-
B8 TrOOOOp
Kurcze, ja jutro do Q tez dostane ten sam rozmiar(255/19/35) do felgi 8,5/43 8K0 601 025 AK. Zawias mam chyba standard. Bylem w ASO, i mam na papierze ze tylko takie moge zalozyc.
-
Statoli DieselGold - wasze opinie
Laboratoria chemiczne macie w domu czy co? Jeden z drugim pisze: to lepsze, a to gorsze:facepalm: Wszystko w temacie...
-
B8 TrOOOOp
Jest w PL coś takiego dozwolone? 2012-07-03-223.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl 3M 2012-07-03-228.jpg | | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl Samoświecąca tablica rejestracyjna 3M.Public Relations, Partner of Promotion, Public Relations Agency Poland, Crisis management, Corporate PR, Investor relations, Promotion of IPO's, Media Relations, Lobbying elements, Special Events, Events and conferences, Press conferences Żeby mi "kolegi" na drodze żarówek nie kazali zakładać.
-
Ankieta - Kto na jakim oleju jezdzi
Dwieście siedemnaście stron jest mało?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Mieciu ma walki czy szesc cylindrow tego nie potrzebuje?
-
To i ja się pochwalę nowym zakupem
Fajna Ile na biegane? Bo napęd pompy stary siedzi jeszcze:doh: Z DPF w B8 to już(chyba)lepiej wygląda
-
Brak DPF a czujnik G450
Myslisz ze mozna to na kazdym tüv-ie zrobic, czy trzeba cale auto homologowac? ---------- Post dopisany at 12:01 ---------- Poprzedni post napisany at 11:59 ---------- Jeszcze jedno, trzeba duzo przerabiac zeby kat od AWX-a do BPW-pa wsadzic?
-
Brak DPF a czujnik G450
Kurcze, u mnie to widac od razu ze czujniki roznicy cisnien sa odlaczone(VCDS) No i kopci skubany:thumbdown: Pomimo dobrych korekcji, moze istniec dalej problem z pompkami?
-
Brak DPF a czujnik G450
RS-ale na TÜV-ie bez DPF-a nie przejdzie bo po podlaczeniu pod kompa widac to na pierwszy rzut oka... michier-Nie masz okopconego zdezaka?
-
Brak DPF a czujnik G450
Panowie, podłączę się pod temat Wywaliłem w/w ponad pol roku temu i generalnie elastyczność,osiągi na spory+. Jeden tylko problem: mam okopcony tylny zderzak(kopci i śmierdzi okrutnie) Cala operacja była wykonana u jednego z bardziej znanych tunerów z zachodniej Polski. Dodatkowo był robiony programik na kilka koników(ze wzgl. na Multi). Kolega połączał mi VCDS-a na postoju i podczas jazdy i niby wszystko 1A:eusathink: Jeszcze jedno, słyszał ktoś o emulatorach które symulują działanie DPF-a?
-
B6 1.9 AWX vs B7 2.0/1.9 TDI
Chłopie, daj sobie na razie spokój bo będziesz płakał. Chyba ze w cuda wierzysz. Suchergebnisse: Pkw bei mobile.de
-
B8 TrOOOOp
NO WAY:doh: Kamerka+felunek musi mi wystarczyć WRC- wielkie dzięki(tez zaliczam się do grona twoich fanów )
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Potwierdzam(BPW+Multi,ok.40kkm przejechanych bez)
-
B8 TrOOOOp
sx jedrekx Tylko przypominam sobie z Q7-ki, ze tam mi linie toru jazdy pokazywało...Jest to kwestia soft,czy hardware?