Treść opublikowana przez griga-st
-
Spoty Rzeszowskie - Zapraszamy Niedziela Parking Kryty PODPROMIE
Trzymajcie się Grzechu.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Jaki błąd?! Trzeba czytać ze zrozumieniem. Kup- kółko 06A105209B - 61 zł, i sobie policz zęby. Nic innego poprostu tam nie bedzie pasowac. System jest w 100% idiotoodporny:wink:
-
LPG do TFSI
Rafi, a jaki masz kod silnika? Bo póki co są tylko od 1,2 do 1,8 TSI/TFSI. Do mojego CDNC jeszcze nie ma. A szkoda, bo wkurza mnie ten mały bak który starcza na +/- 500km
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tak? A co ty o wpół do drugiej w nocy buszujesz?
-
B8 TrOOOOp
Senk s:hi:,miałem chrapkę na coś takiego: Audi A5 8T Sportback Sitze Verkleidungen Lederausstattung Leder Garnitur A4 B8 | eBay Wszystko inne do B8 ma napisy na które mam alergie:facepalm:
-
B8 TrOOOOp
jedrex, nie rozpraszaj mi kolegów:decayed: :
-
B8 TrOOOOp
to jest nas dwóch:decayed:
-
B8 TrOOOOp
Wejdą fotele i boczki z A5(5-drzwiowej) do A4?
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
Trochę dziwne, bo w DE graty są czasami tańsze jak PL. Zwykłe kosztują 15€ jedna(kompletna).
-
[ALL B8] Moja nowa biala zabawka
Założyłeś ori? Bo trochę to (za jasno?) świeci...
-
LPG do TFSI
Rafi, to jest IV generacja. Mnie by interesowała V generacja: Vialle LPdi - LPG direct injection - YouTube Wizyta w Vialle - YouTube niestety, nie maja puki co konkurencji, wiec ceny instalek z kosmosu:facepalm:
-
LPG do TFSI
Generalnie to dobrze napisałeś Tylko tam nie ma reduktora. Jest pompa niskiego ciśnienia w zbiorniku i rozdzielacz/przełącznik paliwa "Fuel Selector Unit" (FSU). Proste, modułowe rozwiązanie. Wku... mnie tylko ze w kraju gdzie jeździ najwięcej aut z LPG(200 tys. zamontowanych instalacji tylko w 2011roku!), nie prowadza żadnych badan w tym kierunku. Holendrzy maja na to rozwiązanie patent i każą sobie za niego słono płacić. Ceny oscylują wokół 10tys. co stawia inwestycje(narazie) pod znakiem zapytania. Audi pokazuje ostatnio bardzo często koncept cary(A3) z instalacjami CNG:decayed: https://www.google.de/search?q=audi+tcng&hl=de&client=firefox-a&hs=VHW&tbo=d&rls=org.mozilla:de:official&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=Te4ZUYq_O5Lc4QT0t4GQBw&ved=0CAoQ_AUoAQ&biw=800&bih=391
-
LPG do TFSI
Koledzy czego nie doczytali, to sobie dopowiedzieli:wink: @waskivw- wyluzuj, kulturalnie popraw kolegów:wink:
-
LPG do TFSI
Odkopie temat, bo znalazłem ciekawe fotki przerobionego 1.8TFSI(CDHD) : 2012-07-04-042 : Umrüstung auf LPG - Vialle LPDi - GFK Sub für ASS, Umbau der Batterie : Audi A4 8K : #205844706
-
Katalizator zamiast DPF w A4 B7 1.9TDI
U mnie po wymianie pompek rurki bardziej czyste jak w 2.0tfsi:facepalm: już zero sadzy. Podejrzewam ze ciągłe zapełnianie się filtra, było skutkiem wadliwie funkcjonujących pompek właśnie. A zaczęło się już przy ok. 80kkm:facepalm:
-
Dziwny smród w okolicy tylnego kola i chodzacy wentylator
Jeździłeś już autem z DPF?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Przeczytanie pierwszej strony wątku zajmie ci o wiele mniej czasu jak czekanie na odpowiedz.
-
B8 TrOOOOp
A w którym miejscu przeczytałeś ze była u nas dostępna?
-
B8 TrOOOOp
Niestety, zdjęcia nie oddają w pełni efektu. W parze z LED, a z neonem to już wogóle jest mistic. https://www.google.de/search?q=selbstleuchtendes+kennzeichen&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:de:official&client=firefox-a&um=1&ie=UTF-8&hl=de&tbm=isch&source=og&sa=N&tab=wi&ei=I7EXUZHJD4fxsgbgz4G4Bg&biw=832&bih=406&sei=J7EXUerLKtDLsga_xYH4Cw
-
B8 TrOOOOp
-ło. Z powodu ceny, a co za tym idzie małego popytu zaprzestali produkcji. Wygląda to kozacko na żywo. Poza tym(chyba)nikt takiego moda na forum nie ma.
-
B8 TrOOOOp
Mi jak zakładali samoświecącą tablicę rejestracyjna, wymienili w klapie tez jakąś podrdzewiałą część. Niestety nie mogę powiedzieć co to było. Cały koszt wymiany pokryła gwarancja.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
eeeasy Turdzi:wink: moze do tego czasu uda mi sie sprzedac auto:decayed:Nie mam cisnienia na grzebanie.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Sam sobie wrzućJak bym chciał Eibachy, to nie czekał bym dwa miechy na odpowiedz Turdziego. Ja chce ori.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Kurcze, wydaje mi się ze żartujesz sobie:decayed: np.B7: mam standard zawias i z 19-mi stoi jak koza:facepalm: Nie chcę gwintu zakładać bo mogli by się pultac w razie naprawy(gwarancja). A puki co tylko ty masz Q+S-line na forum. z góry dzięki.
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi, mógłbyś mi podać kolory(kody) na sprężynach od zawieszenia s-line przód i tył? ---------- Post dopisany 05-02-2013 at 20:02 ---------- Poprzedni post napisany 11-01-2013 at 16:15 ---------- Turdzi, zaglądałeś przypadkiem? Bo zaglądnę do ETKI:evil2: