Treść opublikowana przez griga-st
- B7 Crew
-
Wtryski CR 143 KM i bagnet oleju
Te silniki są Made in Poland(Polkowice)? Chyba tylko golf/passat: http://www.vwmp.com.pl/gazeta_pliki/2009/luty_2009.pdf "(...)Oprócz Polkowic takie same silniki Diesla w koncernie Volkswagen AG produkują zakłady w Salzgitter w Niemczech i Gyor na Węgrzech i są to bezpośredni konkurenci dolnośląskiej fabryki. Silniki tego typu napędzają samochody osobowe i użytkowe należących do koncernu Volkswagen AG marek: Volkswagen, Volkswagen samochody użytkowe (transporter, Caddy itp.) Audi, Seat i Skoda."
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
I see:facepalm: fakt, są ładniejsze:decayed: Do 300+ napewno się przydadzą
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Hmm... u Helmutów jest normalnie, A4: https://shops.audi.com/de_DE/web/zubehoer/p/pedalkappen-in-edelstahl-mit-fussstuetze-fuer-fahrzeuge-mit-handschaltgetriebe-8k1064205-9?articleId=51201#c3370
-
[B8 CDN] Black Widow quattro GmbH -----> RS4 Avant B9
Turdzi, zrób proszę zdjęcie twojej końcówki(wydechu)
-
B8 TrOOOOp
Jest tam przód/tył elektrycznie regulowane, czy B8 jest za tania na takie bajery:decayed:?
-
B8 TrOOOOp
Pany, w Q łańcuchy śnieżne zakładać na tył, czy na przód? Mam tylko 1 komplet. Dziadek, chętnie bym skorzystał, ale czasoprzestrzeń mnie ogranicza:wink:
-
B8 TrOOOOp
Racja, WRC to pisał(o pilowaniu) O ile pamiętam, u niego w B8 to ładnie działa:eusathink:
-
B8 TrOOOOp
Naczy się za mało wydajne? Może kwestia regulacji? Sam miałem się jutro za to zabrać.
-
B8 TrOOOOp
Pisze ze za sama zmianę zapłacił 5k€ W tym Bayernie maja fantazje...i pieniądze. Ale żeby alkantara-turkusem obszyć ? WRC zmieniał na mgielkowe, jest opisane dokladnie:wink:
-
[ALL B8] Mironowóz cz.IV - S4d
Kurcze, współczucia...mam nadzieje ze się znajdzie... Pamiętajmy jednak ze ten proceder nakręcają paserzy, czyli kupujący części z takich źródeł...
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
Z ta klima to bardzo mądrze:thumbup1: zwłaszcza jak ktoś ma dzieci. Wiele osób to bagatelizuje, a to się może tym skończyć: Choroba legionistów Swoja droga dlaczego w A4 występuje ten problem z klima o wiele częściej/wcześniej jak np w BMW3? Ktoś mi coś tłumaczył o niefortunnym ustawieniu parownika?
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
Specific 504.00-507.00 5w30 audi vw 5L Jest temat podwieszony, klawiatura nie gryzie, a i forum będzie miało większą "klikalność":decayed:
-
[ALL B8] Moje Audi a4 b8 2.0 TFSI
Jak nie będziesz miał wielkich kłopotów z olejem, to jest zajefajne z auto. W multi jeździłem do lata i powiem, ze mi się tym lepiej jeździło jak teraz s-troniciem . Audi zaleca ten Castrol to fakt(marketing), ale z technicznego punktu widzenia są(tak jak koledzy piszą)lepsze oleje.
-
B8 TrOOOOp
Tak zwany "chwit marketingowy":grin: Śmiem twierdzić ze cn.30% kupiło Audi przez te LED-y.(raczej)Każdy ma to już w swoim telefonie(AMOLED) Ekrany z diod organicznych można giąć jak się chce:kox:Tylko trochę to drogie:kwasny: A ja już rok temu to w swojej zastosowałem:naughty:
-
B7 Crew
Moze byc tzw. bendix, czyli zębatka rozrusznika oraz wysprzedający ja elektromagnes. Nigdy tego nie rozbierałem, ale zobacz tez tulejkę w obudowie skrzyni w której osadzona jest os wirnika. Wieniec na kole zamachowym tez może być. Silnik do końca chodził normalnie? Groszowe sprawy:wink:
-
B7 Crew
http://img822.imageshack.us/img822/2343/20121208476.jpg http://img10.imageshack.us/img10/1728/20121208478.jpg Malowali mi zderzak jakieś dwa lata temu i dopiero niedawno zauważyłem jadąc za zona ze lata to jak żyd po pustym polu:kwasny: Wygląda jak by coś tam brakowało:eusathink:
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
K... na offie tez mi działa ten sensor
-
B8 TrOOOOp
Ciekawy jestem czy te spryski wogóle działają? Co to jest za przycisk kolo klamki na drzwiach pasażera? Ma ktoś pomysł z tym czujnikiem? Bo do jutra zapomnę.
-
B8 TrOOOOp
Można wyłączyć czujnik deszczu? Denerwuje mnie jak rysuje szybę na sucho.
-
B8 TrOOOOp
Masz satelitarna tez? Teraz dzila tylko DVB-T, wiec albo jest odbior, albo nic. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale na przyklad w gorach lubi zanikac sygnal. Tak samo w zamknientych pomieszczeniach:wink:
-
B8 TrOOOOp
Takie są numery zestawu: 8K0071620B-9AX 8K9071640A-9AX 8K0071053-9AX 8K0071685-9AX Z elementami chromowanymi mogą mieć końcówkę 3Q7:wink: Lubie mieć inaczej:wink: