Treść opublikowana przez dziczek.k
-
Światła dzienne - proste i tanie rozwiązanie.
też tak latam i jest ok
-
sylwester w sopocie
bez planów tak na spontanie...sylwester już dziś wiec decyzje trza podjąć.
-
sylwester w sopocie
mam pytanie do osób ktore kiedykolwiek były w sylwestra na molo w sopocie.. czy warto się tam wybierać i jak tam jest... ?
-
Pomocy..! Zerwanie umowy wynajmu mieszkania.
kolego w umowie nie jest zapisana żadna kara za zerwanie umowy więc jak to jest?
-
Pomocy..! Zerwanie umowy wynajmu mieszkania.
Mam problem ponieważ wynajmuje mieszkanie z umową do końca sierpnia przyszłego roku. Dostałem własnie oferte pracy za granicą i chciałbym zrezygnować ze stancji. Jednak właściciel mówi że to nie możliwe az do końca umowy. Co moge zrobić w takiej sytuacji jak zerwać tą umowe?? Proszę o pomoc w rozwiązaniu tej sprawy.
-
Wybór tarcz i klocków do mojej Audiczki
przerabiałem u siebie temat tarcz klocków róznych firm najlepiej wg mnie spisały się tarcze polskiej firmy CAR DEN produkują je w ostrołęce ja za komplet na przód 288/25 zapłaciłem ok140 zl wiec za każdą wymianą klocków wymieniam takze tarcze polecam zestaw z klockami mintex tu jest link do ich sklepu na allegro Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. oraz stronka CarDen.pl . Dodam ze to nie żadna reklama ich firmy tylko moje doświadczenia .Zjeżdziłem już 3 komplety kazdy starczał na 80 tys.
-
Czułość pedału hamowania
może ktoś podpowie jak to osobiście można zrobić..
-
Faluje na biegu jałowym
sprawdzałem rsw na rozgrzanym motorze i jest 920 chyba trochę za dużo..?
-
Faluje na biegu jałowym
dodam ze autko na zrobiny program... sprawdzałem czujnik n108 i działczy. może ktoś podpowie jakie optymalne wartości mają byc ustawione...
-
Faluje na biegu jałowym
a jak go sprawdzić .. przez vaga czy jest inny sposób?
-
Faluje na biegu jałowym
mam problem w postaci gdyz silnik faluje na biegu jałowym i trzęsie budą. bardzo czesto pojawia się błąd <00550 - Start of Injection Regulation 17-10 - Control Difference - Intermittent> nie wiem czego może dotyczyć. dodam że nastawnik został wyczyszczony jednak nie można ustawić kąta wtrysku gyż strasznie faluje nie można odczytac konkretnych wartości. Proszę o jakieś porady może ktos miał podobny problem.
-
Zgasł i nie odpalił
zgadzalo się uszkodziłó się okablowanie nastawnika wiec podmieniłem na inny wszystko hula...
-
Zgasł i nie odpalił
Mam problem gdyz w trasie zgasło mi auto i juz nie odpala, rozrusznik jednak kręci.paliwo w pąpie oraz na wtryskach też jest. Po podpieciu vaga pojawił się błąd 01268 związany jest on z nastawnikiem. poradzcie co dalej z tym robic, może ktoś miał podobną sytuacje.
-
Tendecje do pływania po drodzę , stuki w lewym przednim kole.
u mnie już wszystko gra. Problemem były oczywiście tuleje tylnej belki a dokładnie problem występował po stronie montażu gdyż wymieniałem je kilka miesięcy temu to jednak warsztat spierdzielił robotę. sytuacja przedstawia się w ten sposób że wjechałem na kanał i poluzowałem tuleje i przejechałem się kilka metrów potem znowu na kanał i dokręciłem je jak powinny być. problem ustał. dzwonie do warsztatu i pytam się jak wymieniają tuleje tylnej belki i facet opowiada że normalnie na podnośniku i oczywiście dokręcają na podnośniku a nie na kołach bo niby po co. no i właśnie wtedy wychodzą takie kwiatki. teraz wszystko jest ok. pozdo.
-
Tendecje do pływania po drodzę , stuki w lewym przednim kole.
a jak faktycznie stwierdzić że skończyły się tuleje tylnej belki? bo koleś na stacji powiedział że wszystko gra, ale mam jednak małe zaufanie do jego osoby.
-
Za dużo pali
sugerowałbym sprawdzić kąt wtrysku {problem z rannym odpaleniem} nie wiem czy to ma wpływ na wysokie spalanie.
-
[ALL B5] Avant - zaczepy rolety
jak dobrze pamiętam to był temat o zestawie naprawczym uchwytów tylnej rolety z ASO jak znajdę to wklejam link.
-
Tendecje do pływania po drodzę , stuki w lewym przednim kole.
mam podobną sytuację po świętach jadę na diagnostykę i zobaczę co mi powiedzą...zastanawiam się czy to czasem amortyzatory się nie kończą..
-
[A4 B5] Ukryte kontrolki w liczniku przedlift
podłączam się do tematu może ktoś wie od czego są pozostałe kontrolki? widzę jeszcze kontrolkę tylnej klapy jakich modeli dotyczy i czy można uruchomić te funkcję.?
-
Przyciemnianie szybek
Proszę o podpowiedz i spostrzeżenia przy doborze foli do przyciemniania szybek. jaki odcień i stopień przyciemnienia pasuje do srebrnego avanta. Zastanawiam się nad folią typową czarna lub grey. Proszę o wasze opinie.
-
Znikający płyn do wspomagania
Możesz sprawdzić też osłony drązków kierowniczych. U mnie nie wiem czemu ale było tam trochę płynu.
-
Ciekawe badanie,zapraszam do wypełnienia ankiety.
poszło
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Jestem posiadaczem Audi a4 b5 avant 1.9 tdi [afn] Liczę na miłe wsparcie ze strony aduimaniaków.