Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
179 mogło Ci pokazać ale oil ash liczone w ml. i to jest normalny wynik zapełnienia dla auta z przebiegiem ok 200-250k
-
B8 TrOOOOp
dobrze Gariel mówi, w tym silniku nie ma procentowego wskaźnika zapełnienia filtra jedynie wskazanie gramów sadzy oraz w mililitrach liczona objętość pyłu olejowego. Przeleć się autostradą i będziesz widział poprawę jezeli nie to wypalanie serwisowe.
-
B8 TrOOOOp
up common rail VAG = DPF
- B8 TrOOOOp
-
B8 TrOOOOp
nie jest to mozliwe, no chyba ze to auto wypuszczone na rynek RPA Ma dpf na 100%
-
Montaż przekładni kierowniczej ze wspomaganiem Servotronic w A4 B8 2007-2012
czytaj pierwszy post, tak Grześ dał całego manuala. Nie słyszałem o podnoszeniu silnika, no chyba że facet chce go unieść 2cm na poduszkach
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
- B8 TrOOOOp
A macie jakiś dobry namiar na wycieraczki ori ? Używam już dwa lata i nigdy nie miałem tak dobrych jak ori, a zrobiły już blisko 60kkm. inne Bosche, Visen siadały nieraz po pół roku a te dalej ściągają i zero hałasu- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
A moze wpadl juz ktos na pomysl podpiecia przodu i tylu w nogach do tej.samej kostki A na pinie 17? Taki trik dla nieposiadajacych odpowiedniego modulu.wiem ze obciazenie wieksze ale ledy biora pradu tyle co 0.nic .- Montaż pakietu wewnętrznego oświetlenia QQ1 w A4 B8
Mozna dopisac w pierwszym poscie ze modul 063M obsluguje swiecenie w nogach z przodu. Jezeli byla ta informacja gdzies to przepraszam.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
dobrze Miodek kibicowałeś Ja w sobotę będę darł ryja- Deska rozdzielcza co jest po co ?
1. To jest przycisk regulacji kierunku nawiewu 2. Mocniejszy nawiew (ale działa dosyc sprawnie) 3. Wiatraczek ustawia moc nawiewu 4. konsola 4 klawisze to polift, 8 klawiszy przedlift. Nie ozenisz jednego z drugim bez zmiany systemu nawigacji odpowiadającego konsoli .- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Rysiek co ty znowu kombinujesz z tymi kołami ?- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Pewnie RS7 do opylenia ma, dobra okazja bo mało nalatane- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
temat wałkowany już przez kilka osób. Da się wywiercić, ale trzeba ostrożnie to robić bardzo ostrym narzędziem- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Ale w Austrii przglądu juz byś nie przeszedł. 1,5-2% to bardzo dużo. Ja nigdy nie przekraczam 0,5% i biorę zawsze oponę z wlepki w drzwiach. W skrajnych przypadkach jak będziesz miał upierdliwego ubezpieczyciela może Ci nie wypłacić odszkodowania za niehomologowane opony.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Pomijając moment lepiej prowadzi się taki samochód z oponą 245 niż 225 i lepiej wygląda duża oponą w takim aucie.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Na 500Nm na kołach 225 opona troche żartem trąci.- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tobie zostaje felga. Dziwię się że Ci taki gift zrobili.- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Nie ma znaczenia czy zima czy lato 245 dla 3.0 obowiązkowo. Kiedyś na zimę się dawało mniejszy rozmiar ale przy dzisiejszych oponach nie ma to znaczenia- Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
Do 3,0 TDI minimum 245/40/18- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Własnie zamówiłem P8 Huaweia po przesiadce z Samusunga Alphy zobaczymy co to będzie...- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Miodek uważaj bo masz wieksze dziury w grillu niż w B8 i może się jakis bocian albo czapla przypałętać- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dzięki za spota- SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie poszukuje ktoś kiery 4 ramiennej w idealnym stanie do a3 8P z 2012r, multifunkcja w chromie , uprzedzając pytania nie pasuje do A4 - B8 TrOOOOp