Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. Nie tylko Miodek kosi ptaki, ostatnio u klienta znalazłem "http://www.fotosik.pl/zdjecie/df81539beb6c10da" Zgadnijcie w jakim aucie...w dodatku też czarne
  2. w pierwszej kolejności poproś o podanie otworów centrujących do tych felg bo b8 ma otwór 66.6 a te które podałeś jedne są od TT, drugie od A3 8V a trzecie niewiadomo od czego. Obstawiam że mają otwór 57.1 i nie podejdą Ci .
  3. Ile masz tej gwarancji ze chcesz boxa robić? Szkoda silnik męczyć czymś takim... Stołki
  4. Musisz bo tam jest ukryty wkręt, ale zdjecie tego plastiku jest bardzo proste.
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Widziałem na żywo te dywaniki i są świetne więc jak ktoś nie ma cisnienia na ori to brać! guma spręzysta i bez zapachowa i bardzo dobre wykonanie! Made in Poland
  6. Wrzuć fotki wnętrza to będziemy wiedzieć wiecej
  7. Gratulacje! Co do map gadaj jakie masz MMI bo od tego trzeba zacząć. SS wyłączymy
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    taki same plamy mam i też wracają. Nie mam pojęcia od czego to bo niema skąd się tam para wodna skraplać żeby taki plamy robią .
  9. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ja bym na wszelki wypadek troszkę rozpruł zderzaczek co by Ci nie powiedziała że można pomalować
  10. Na mój gust szukałbym tego w zielonym menu. Od zawsze tak było?
  11. Dostaliście juz pizze?
  12. jeżeli benzol uturbiony albo z kompresorem to jak najbardziej warto robić moda! Przyrosty mocy zbliżone do diesla. Będziesz dzis na spocie? Mam zamiar się wybrac to obgadamy temat
  13. Bo mają podobny sprzęt jak my który czyta po OBD2 wirtuala i wgrywa juz moda.
  14. zwykle do MY2009 idą po OBD2 bo jest EDC17CP04/14 , MY 2010 juz jest na EDC17CP20 i albo zostaje odczyt na stole albo odczyt Virtuala Zależy jakim sprzętem sie operuje.
  15. tak na poważnie napisz do edraven Miło mi Zapraszam a Twojego Dancioch kiedy haratamy ? czy boisz sie o oliwe?
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    a zaciąga Ci się w ogóle ręczny w trakcie jazdy? Wątpię bo w B8 jest blokada zaciągania ręcznego powyżej ca. 5km
  17. wtf? Powiedz cos wiecej? Ktos do niego 3 fazy podpiął? Jak cos, służe pomocą
  18. w 320d 150PS lubią lecieć pompy wysokiego ciśnienia i turbawki jak pisał ruks, ale nie jest to jakaś plaga. E46 prowadzi się zdecydowanie lepiej niż B6 , problemem zdecydowanie jest rude zwłaszcza w przedliftach.
  19. przyznaj się że wymieniłeś filtr paliwa to się uspokoiło
  20. Nie da rady jutro panie, może za tydzień.
  21. Paradoksalnie chyba lepiej szukać takich z bardzo małym przebiegiem np 130k bo handlarzowi łyso będzie przekręcić wózek o pół miliona
  22. Boski, 160 wizyt też o niczym nie mowi. Liczba wizyt jest proporcjonalna do zrobionego przebiegu, poza tym jeszcze dochodzą jakies pierdoły w serwisie i czasem się zdarza że wizyty się dublują ( widnieją jako dwie a była jedna przy przebiegu xxxxxx)
  23. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Szukaj w adaptacjach, ja tam zmieniałem ale nie pamiętam jak się nazywała ta opcja.
  24. ale można już wyczuć retorykę jaką sie posługują. Tak na prawdę jak tylko się z UE dogadają to klienci odpuszczą bo nikomu nie zalezy na lataniu do ASO żeby Ci soft wgrywali który nic nie wnosi do samochodu z punktu widzenia uzytkwnika. Nie ma z żadnej strony ssania na taką akcję serwisową.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.