Treść opublikowana przez edraven
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie tylko Miodek kosi ptaki, ostatnio u klienta znalazłem "http://www.fotosik.pl/zdjecie/df81539beb6c10da" Zgadnijcie w jakim aucie...w dodatku też czarne
-
Temat odnośnie kół do Audi A4 B8
w pierwszej kolejności poproś o podanie otworów centrujących do tych felg bo b8 ma otwór 66.6 a te które podałeś jedne są od TT, drugie od A3 8V a trzecie niewiadomo od czego. Obstawiam że mają otwór 57.1 i nie podejdą Ci .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Ile masz tej gwarancji ze chcesz boxa robić? Szkoda silnik męczyć czymś takim... Stołki
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
Musisz bo tam jest ukryty wkręt, ale zdjecie tego plastiku jest bardzo proste.
-
B8 TrOOOOp
Widziałem na żywo te dywaniki i są świetne więc jak ktoś nie ma cisnienia na ori to brać! guma spręzysta i bez zapachowa i bardzo dobre wykonanie! Made in Poland
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Wrzuć fotki wnętrza to będziemy wiedzieć wiecej
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Gratulacje! Co do map gadaj jakie masz MMI bo od tego trzeba zacząć. SS wyłączymy
-
B8 TrOOOOp
taki same plamy mam i też wracają. Nie mam pojęcia od czego to bo niema skąd się tam para wodna skraplać żeby taki plamy robią .
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dalej czekacie?
-
B8 TrOOOOp
Ja bym na wszelki wypadek troszkę rozpruł zderzaczek co by Ci nie powiedziała że można pomalować
-
Kodowania w Audi A4 B8 za pomocą VCDS
Na mój gust szukałbym tego w zielonym menu. Od zawsze tak było?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Dostaliście juz pizze?
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
jeżeli benzol uturbiony albo z kompresorem to jak najbardziej warto robić moda! Przyrosty mocy zbliżone do diesla. Będziesz dzis na spocie? Mam zamiar się wybrac to obgadamy temat
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
Bo mają podobny sprzęt jak my który czyta po OBD2 wirtuala i wgrywa juz moda.
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
zwykle do MY2009 idą po OBD2 bo jest EDC17CP04/14 , MY 2010 juz jest na EDC17CP20 i albo zostaje odczyt na stole albo odczyt Virtuala Zależy jakim sprzętem sie operuje.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak na poważnie napisz do edraven Miło mi Zapraszam a Twojego Dancioch kiedy haratamy ? czy boisz sie o oliwe?
-
B8 TrOOOOp
a zaciąga Ci się w ogóle ręczny w trakcie jazdy? Wątpię bo w B8 jest blokada zaciągania ręcznego powyżej ca. 5km
-
Chip tuning Audi A4 B8 2.0 TDI CR
wtf? Powiedz cos wiecej? Ktos do niego 3 fazy podpiął? Jak cos, służe pomocą
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
w 320d 150PS lubią lecieć pompy wysokiego ciśnienia i turbawki jak pisał ruks, ale nie jest to jakaś plaga. E46 prowadzi się zdecydowanie lepiej niż B6 , problemem zdecydowanie jest rude zwłaszcza w przedliftach.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
przyznaj się że wymieniłeś filtr paliwa to się uspokoiło
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Nie da rady jutro panie, może za tydzień.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Paradoksalnie chyba lepiej szukać takich z bardzo małym przebiegiem np 130k bo handlarzowi łyso będzie przekręcić wózek o pół miliona
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Boski, 160 wizyt też o niczym nie mowi. Liczba wizyt jest proporcjonalna do zrobionego przebiegu, poza tym jeszcze dochodzą jakies pierdoły w serwisie i czasem się zdarza że wizyty się dublują ( widnieją jako dwie a była jedna przy przebiegu xxxxxx)
-
B8 TrOOOOp
Szukaj w adaptacjach, ja tam zmieniałem ale nie pamiętam jak się nazywała ta opcja.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ale można już wyczuć retorykę jaką sie posługują. Tak na prawdę jak tylko się z UE dogadają to klienci odpuszczą bo nikomu nie zalezy na lataniu do ASO żeby Ci soft wgrywali który nic nie wnosi do samochodu z punktu widzenia uzytkwnika. Nie ma z żadnej strony ssania na taką akcję serwisową.