Treść opublikowana przez edraven
-
B8 TrOOOOp
Zrób prepaidy po 10, 20 i 50 PLN i pobieraj zyla za poradę. Ja bym zapłacił
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
ja może wpadne
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Kiedy się skończy saga pt. " Nowe auto Boskiego" ? Bo juz mnie telepie z niepewności
-
B8 TrOOOOp
Ori jest the best! Nie ma takiej skóry ani obszycia ktore dorówna fabryce
-
B8 TrOOOOp
zartowałem z karbonem, już żygam nim;) wszędzie karbon;) Ale WRC pewnie by podłapał dobry pomysł z oklejeniem tylko dobrze sobie naciągnij folię na obrzeżach żeby dekiel wlazł z dobrym wciskiem.
-
B8 TrOOOOp
Oklejanie tez może być ok...może w carbon? ale folia ma swoja grubośc i możesz dekielka nie wcisnąć. Tez mam z czerwonym paskiem i pikowana skora Z automatu nie wejdzie bo automat nie ma żadnej zewnętrznej blokady wiec na manualu zejdzie
-
B8 TrOOOOp
to dekiel wziąłeś z innej gały a ring z innej? A jaki kolor plastiku jest pod spodem? Może w ogóle zdjąć chrom całkiem z tego pierścienia i będzie gitownie mam taką samą gałę
-
B8 TrOOOOp
W piano ładnie będzie ładnie wygladać ale zetrze sie szybko, chyba ze lakiernik ma naprawde trwałe farby. co innego galwan który był, inna trwałość, ale wykonanie nieosiągalne.
-
B8 TrOOOOp
Panowie, czy ktoś jest w stanie sprawdzić jaką średnice ma wyjście z turbo CAGA na wąż gumowy ? Dzięki
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Jeszcze Jurgen jeździ, ale zamówienie już złożone.
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
zdejmujesz osłone dolna kolumny kierowniczej i wypychasz przełącznik od tyłu ku sobie. zero śrubek czy innych mocowań, trzyma sie tylko na wcisku
-
Szybko padające dwumasa
Napisz cos więcej. Jakiej marki dwumasy? Ile juz wymienione zostało? wymieniane jako komplet czy same koło? Układ wtryskowy sprawny w 100%, auto nie faluje na obrotach? Może do innego mechanika trzeba oddac auto? Niestety mechanicy ostatnimi czasy narzekają na padające dwumasy.
-
wibracje auta od 115-140km/h 2014r
Jak to mówią...ori to ori
-
B8 TrOOOOp
Mówie o tych wklejanych, a teraz zauwazyłem że chyba szukasz tych z grilla. Ja jak montowałem kupiłem je używki , było ich troche swego czasu na aledrogo.
-
B8 TrOOOOp
Możesz kupić te mocowania od skody superb, albo od vw passata. Będą pasować idealnie. Ja kupiłem od polo chyba bo były 2x tańsze i tez były ok.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
tak, tylne od B8. te przy tloczkach Jak już wszystko pomalujesz zdejmij farbę z miejsca gdzie klocek prowadzi się po zacisku i po poskladaniu wszystkiego skontroluj czy nie grzeje sie koło od nieodbijającego zacisku. Czasem robią się jaja po takich operacjach. Daj to komuś do zrobienia kto nie tylko maluje,ale zna się na zaciskach i ma pojęcie o zaciskach elektrycznych.
-
B8 TrOOOOp
Jakby ktoś potrzebował to mam kpl boczków zwykłych do sprzedania w całości bądź na części
-
Montaż czujnika deszczu i światła Coming Leaving Home w Audi A4 B8 2007-2011
możesz brać, u mnie działa na nieoryginalnym.
-
Przesiadka na b8
Ty tak na serio czy żartujesz? Przyjrzyj sie lini bocznej samochodu i tyłowi jednemu i drugiemu jednocześnie i jeżeli wtedy napiszesz że to lift pójde chyba do okulisty.
-
Przesiadka na b8
Rozbawiło mnie jak napisałes że w wyglądzie nie ma różnicy . Oba auta to przepaść,ale tak jak pisze Amaradaar jak nie znudziła ci się jeszcze b7 to odczekaj i dozbieraj na B8 lift, nie pożałujesz.
-
B8 TrOOOOp
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298140-przemiana-s4-2011-rs4-2014/ i golas s4 na deser:D http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312411-przemka-audi-s4-2012-wiecej-zdjec/page-2
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Panowie czy komuś nie wala sie po szafie takie coś? KARTA PCMCIA z LPT OUT http://www.twenga.pl/karta-pcmcia-port-rownolegly-lpt.html
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Znając nasze nadstawianie d*py w UE to zgodzimy sie na wszystko, łącznie z tym że KE w ramach zatrzymania uchodźców u nas nakaże (oczywiście zgodnie z prawem UE) nam wypłacanie zasiłku podobnego do zasiłku np w DE i FR.
-
SPOCIKI KRAKOWSKIE - WTOREK godzina 20:00 Galeria Kazimierz!
Taaa, a mój Ojciec za 45 lat pracy ma dostawać 1300 emerytury. Wróć, odbierze 1300 zł emerytury które wpłacał przez 45 lat. Niczego nie dostanie za darmo.
-
B8 TrOOOOp
lipna opona! Mi na dunlopach po 15k zeszło może 1-1,5 mm. Jeżdzisz trasy więcej czy miasto? Tylne mają zuzycie takie jakie powinny miec przednie. Ile miałby bieznika nowe?