Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

edraven

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez edraven

  1. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Zrób prepaidy po 10, 20 i 50 PLN i pobieraj zyla za poradę. Ja bym zapłacił
  2. Kiedy się skończy saga pt. " Nowe auto Boskiego" ? Bo juz mnie telepie z niepewności
  3. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Ori jest the best! Nie ma takiej skóry ani obszycia ktore dorówna fabryce
  4. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    zartowałem z karbonem, już żygam nim;) wszędzie karbon;) Ale WRC pewnie by podłapał dobry pomysł z oklejeniem tylko dobrze sobie naciągnij folię na obrzeżach żeby dekiel wlazł z dobrym wciskiem.
  5. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Oklejanie tez może być ok...może w carbon? ale folia ma swoja grubośc i możesz dekielka nie wcisnąć. Tez mam z czerwonym paskiem i pikowana skora Z automatu nie wejdzie bo automat nie ma żadnej zewnętrznej blokady wiec na manualu zejdzie
  6. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    to dekiel wziąłeś z innej gały a ring z innej? A jaki kolor plastiku jest pod spodem? Może w ogóle zdjąć chrom całkiem z tego pierścienia i będzie gitownie mam taką samą gałę
  7. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    W piano ładnie będzie ładnie wygladać ale zetrze sie szybko, chyba ze lakiernik ma naprawde trwałe farby. co innego galwan który był, inna trwałość, ale wykonanie nieosiągalne.
  8. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Panowie, czy ktoś jest w stanie sprawdzić jaką średnice ma wyjście z turbo CAGA na wąż gumowy ? Dzięki
  9. Jeszcze Jurgen jeździ, ale zamówienie już złożone.
  10. zdejmujesz osłone dolna kolumny kierowniczej i wypychasz przełącznik od tyłu ku sobie. zero śrubek czy innych mocowań, trzyma sie tylko na wcisku
  11. edraven odpowiedział(a) na Cin temat w Audi A4 B6/B7
    Napisz cos więcej. Jakiej marki dwumasy? Ile juz wymienione zostało? wymieniane jako komplet czy same koło? Układ wtryskowy sprawny w 100%, auto nie faluje na obrotach? Może do innego mechanika trzeba oddac auto? Niestety mechanicy ostatnimi czasy narzekają na padające dwumasy.
  12. Jak to mówią...ori to ori
  13. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Mówie o tych wklejanych, a teraz zauwazyłem że chyba szukasz tych z grilla. Ja jak montowałem kupiłem je używki , było ich troche swego czasu na aledrogo.
  14. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Możesz kupić te mocowania od skody superb, albo od vw passata. Będą pasować idealnie. Ja kupiłem od polo chyba bo były 2x tańsze i tez były ok.
  15. tak, tylne od B8. te przy tloczkach Jak już wszystko pomalujesz zdejmij farbę z miejsca gdzie klocek prowadzi się po zacisku i po poskladaniu wszystkiego skontroluj czy nie grzeje sie koło od nieodbijającego zacisku. Czasem robią się jaja po takich operacjach. Daj to komuś do zrobienia kto nie tylko maluje,ale zna się na zaciskach i ma pojęcie o zaciskach elektrycznych.
  16. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakby ktoś potrzebował to mam kpl boczków zwykłych do sprzedania w całości bądź na części
  17. możesz brać, u mnie działa na nieoryginalnym.
  18. Ty tak na serio czy żartujesz? Przyjrzyj sie lini bocznej samochodu i tyłowi jednemu i drugiemu jednocześnie i jeżeli wtedy napiszesz że to lift pójde chyba do okulisty.
  19. Rozbawiło mnie jak napisałes że w wyglądzie nie ma różnicy . Oba auta to przepaść,ale tak jak pisze Amaradaar jak nie znudziła ci się jeszcze b7 to odczekaj i dozbieraj na B8 lift, nie pożałujesz.
  20. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/298140-przemiana-s4-2011-rs4-2014/ i golas s4 na deser:D http://a4-klub.pl/index.php?/topic/312411-przemka-audi-s4-2012-wiecej-zdjec/page-2
  21. Panowie czy komuś nie wala sie po szafie takie coś? KARTA PCMCIA z LPT OUT http://www.twenga.pl/karta-pcmcia-port-rownolegly-lpt.html
  22. Znając nasze nadstawianie d*py w UE to zgodzimy sie na wszystko, łącznie z tym że KE w ramach zatrzymania uchodźców u nas nakaże (oczywiście zgodnie z prawem UE) nam wypłacanie zasiłku podobnego do zasiłku np w DE i FR.
  23. Taaa, a mój Ojciec za 45 lat pracy ma dostawać 1300 emerytury. Wróć, odbierze 1300 zł emerytury które wpłacał przez 45 lat. Niczego nie dostanie za darmo.
  24. edraven odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    lipna opona! Mi na dunlopach po 15k zeszło może 1-1,5 mm. Jeżdzisz trasy więcej czy miasto? Tylne mają zuzycie takie jakie powinny miec przednie. Ile miałby bieznika nowe?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.