Treść opublikowana przez blutucz
-
B7 Crew
Teoretycznie nie wyglada az tak zle ta moja miska ale chodzi o to zeby ktos fuszery nie odwalil wiecie jak to jest ze spawaniem aluminium a u nas w okolicy ciezko o ludzi ktorzy naprawde sie znaja na rzeczy i czegos nie spier....
- B7 Crew
-
B7 Crew
Miska juz odkrecona ale jutro dopiero zabieram sie za jej wyciagniecie. Dzieki za pomoc chlopaki ---------- Post dopisany 26-06-2013 at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany 24-06-2013 at 20:45 ---------- kupował ktoś nowa chińska miske olejowa? Opłaca się to czy jednak lepiej używke ori?
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B6 DIVISION
W b6 byly oryginalne bixy czy tylko zwykle ksenonki?
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B7 Crew
No to super dzieki wielkie za pomoc jak nie bede czegos wiedzial to sie zglosze ---------- Post dopisany at 09:28 ---------- Poprzedni post napisany at 00:43 ---------- Kolego pomożesz mi jeszcze znaleść ta przejściowke na allegro? Bo tego tyle jest że nie do końca wiem która mam zamówić.
- B7 Crew
- B7 Crew
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
kładź suuke, wyrzuć nadkola zaklep ranty Boje sie ze urwe w koncu cos bo nasze drogi nie sa najlepsze to będzie znaczylo że trzeba podnieść Ha dobre poczekam na dobra podode i mysle ze centa jeszcze opuszcze ja tak chociaz na tydzien czy dwa
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
kładź suuke, wyrzuć nadkola zaklep ranty Boje sie ze urwe w koncu cos bo nasze drogi nie sa najlepsze
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Mam dylemat opuszczac audi czy zostawic tak jak jest?
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Sam nie wiem bo jeszcze nie robiłem nigdy takich eksperymentów
-
[B5 AFN] Czarne klekoczące padło by xxxSzYbAxxx
za***iste alusy, za***ista gleba, za***isty samochód. Nic dodać nic ująć.
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
tył 62.1cm a przód 61.5cm Zacnie ale u mnie jest niżej to się pochwal ile masz 61cm P i T a jak wsiadam to schodzi do 60-60,5cm No to nieźle. Ja mam już obtarte przednie nadkola tak że nadają się do wymiany... Więc jak założe nowe to będę musiał samochód podnieść chociaż też 1cm do góry dlatego narazie ich nie wymieniam ---------- Post dopisany at 22:45 ---------- Poprzedni post napisany at 22:42 ---------- Nizej? Na dzien dzisiejszy mam problem zeby po miescie jezdzuc:decayed: Osobiscie uwazam ze jest wysoko ale jak dam jeszcze nize to juz chyba kolami nie skrece bo nadkola wyrwe calkowicie Swój chłop, szlifuje już po glebie ale dalej za wysoko Ja niestety też mam taką manię... To jest gorzej niz choroba... ja musze ranty bardziej zaklepac i nadkola wygrzac opalara zeby skrecac ale urwe jeszcze 1,5 cm Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2 jednym słowem to jesteśmy chorzy i musimy się leczyć
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
tył 62.1cm a przód 61.5cm a ile masz od ziemi do dolnego wahacza? Nie mam pojęcia ale jutro zobaczę jak nie zapomnę
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
tył 62.1cm a przód 61.5cm Zacnie ale u mnie jest niżej to się pochwal ile masz
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
tył 62.1cm a przód 61.5cm
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Nizej? Na dzien dzisiejszy mam problem zeby po miescie jezdzuc:decayed: Osobiscie uwazam ze jest wysoko ale jak dam jeszcze nize to juz chyba kolami nie skrece bo nadkola wyrwe calkowicie
- B7 Crew
-
[B7 BPW] Schwarzen Tank by Blutucz ///Samochod skradziony/// bylo Audi jest BMW
Własnie z tylna kanapa jest jeden maly problem bo mam juz prawie zalazona ale nie do konca pasuje ii trzeba bedzie kombinoiwac jezeli chodzi o siedzisko to jest ok ale z oparciem jest problem. Co mnie zaskoczyło to to ze na kanapie od b8 jest o wiele wiecej miejsca z tylu bo jest jakos calkiem inaczej wyprofilowana. ---------- Post dopisany 26-05-2013 at 23:43 ---------- Poprzedni post napisany 27-04-2013 at 14:24 ---------- Od tego sie wszystko zaczelo i audi poszla 1,5cm do dolu zdjecia slabej jakosci ale mialem tylko kalkulator pad reka Fotele od B8 juz w calosci zamontowane
-
[ALL B5] Black Hole Avant by Kriss
Mow gdzie i ile za to dales tez to musze miec