Treść opublikowana przez trybus1819
-
XXIII Ogólnopolski Zlot i XIX Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 04-06.04 2025r
Trybus1819
-
XXII Ogólnopolski Zlot i XVII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 31.03 - 02.04.2023r.
Trybus1819 +1
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Postaram się byc
-
przycisk podlokietnika
Ma ktoś jeszcze ten zatrzask podłokietnika?
-
Mironowóz cz. IX - RS4 Misano red
Ale Kozak ???????
-
Spotkania na drodze
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
Mój już poszedł
-
Jaki wosk ? od A do Z
Ja np używam wosku Soft99 na czarnym lz9y super wyciąga czerń. A teraz na drugim audi lz3m Misano Red samo użyłem tego wosku efekt dla mnie mega.
-
XX Ogólnopolski Zlot i XIII Urodziny Audi A4 Klub Polska - Bukowina Tatrzańska 29-31 Marca 2019
trybus1819
-
Dobrzy chiptunerzy
A do Płocka daleko masz ? może Piotr Nowacki. Jests bardzo dobry
-
Przejazd w Dniu Wesela 22.07.17r.
Ja będę się chajtal to powiem wam o tym
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Gitarowy Spot jak to się mówi hehe
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Rafał b7 na BSI jest Mariusza T. A felgi sa z Tiguana. 5tys I Twoje ;D
-
[B6 BEX] Bex'a ;)
Drugiego Takiego auta nie widzialem.
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
Pany a zrobił by mi ktoś dzisiaj logi w mojej B7 ?
-
Dobrzy chiptunerzy
WWE tuning
-
Numer pokrywy zaworów i uszczelki
I jak tam panowie z tą odma ?
-
Dobrzy chiptunerzy
Możemy tak się sprzeczac w nieskończoność. Ale powiem tyle że znacie się tyle co inni wam powiedzą i co wyczytacie z forum! Mam nowe turbo i swoją starą odme(pokrywe silnika) zrobiłem 2tys km olej "stan" na turbo od Pana Krzyśka dolalem już 1L przez tyle km!!!! Ja nie czuje się winny niczemu powiedziałem co czułem i zrobił bym to jeszcze raz. Jeśli się kogoś poleca to bierze się też za to odpowiedzialność a nie ma się w d*pie i robi się wszystko tylko żeby nie Twoja czy Krzysztofa Wina! PROGRAM I DIAGNOSTYKA +WYMIANA TURBINY TO W OGÓLE JAKAS POMYLKAAA! Nigdy więcej! I teraz tą zjeba....Tubrbo wsadziliscie do kolejnego klijenta? BRAWO!!!
-
Dobrzy chiptunerzy
A ja nie polecam EDC chiptuinig wsadzili swoje turbo miał być pewniak a był bubel Auto na 5tys km wzięło 4litru oleju i co Nawet nie poczuwali się do poprawek straciłem kupę kasy nerwów i czasu przez nich. NIE POLECAM
-
Polecam Elektrocar - Karol Chrzczonowski Raszyn ul. Wysoka 7 tel. 669 950 109
A wiecie może czy Karol naprawia też zjebane Softy pseldo mapiarzy?
-
Przekładka "pleców" tylnej kanapy pod roletę bagażnika (Avant)
To gąpka zostaje z a6 czy używamy tej z b7?
-
Wymiana foteli przednich oraz tylnej kanapy w Audi A4 B6
I jak te fotele z a6 c6 ?