Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

trybus1819

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez trybus1819

  1. Postaram się byc
  2. Ma ktoś jeszcze ten zatrzask podłokietnika?
  3. Ale Kozak ???????
  4. Siema Siema ? Dawaj pod stadion ?
  5. Ja np używam wosku Soft99 na czarnym lz9y super wyciąga czerń. A teraz na drugim audi lz3m Misano Red samo użyłem tego wosku efekt dla mnie mega.
  6. A do Płocka daleko masz ? może Piotr Nowacki. Jests bardzo dobry
  7. Ja będę się chajtal to powiem wam o tym
  8. Gitarowy Spot jak to się mówi hehe
  9. Rafał b7 na BSI jest Mariusza T. A felgi sa z Tiguana. 5tys I Twoje ;D
  10. Drugiego Takiego auta nie widzialem.
  11. Pany a zrobił by mi ktoś dzisiaj logi w mojej B7 ?
  12. WWE tuning
  13. I jak tam panowie z tą odma ?
  14. Możemy tak się sprzeczac w nieskończoność. Ale powiem tyle że znacie się tyle co inni wam powiedzą i co wyczytacie z forum! Mam nowe turbo i swoją starą odme(pokrywe silnika) zrobiłem 2tys km olej "stan" na turbo od Pana Krzyśka dolalem już 1L przez tyle km!!!! Ja nie czuje się winny niczemu powiedziałem co czułem i zrobił bym to jeszcze raz. Jeśli się kogoś poleca to bierze się też za to odpowiedzialność a nie ma się w d*pie i robi się wszystko tylko żeby nie Twoja czy Krzysztofa Wina! PROGRAM I DIAGNOSTYKA +WYMIANA TURBINY TO W OGÓLE JAKAS POMYLKAAA! Nigdy więcej! I teraz tą zjeba....Tubrbo wsadziliscie do kolejnego klijenta? BRAWO!!!
  15. A ja nie polecam EDC chiptuinig wsadzili swoje turbo miał być pewniak a był bubel Auto na 5tys km wzięło 4litru oleju i co Nawet nie poczuwali się do poprawek straciłem kupę kasy nerwów i czasu przez nich. NIE POLECAM
  16. A wiecie może czy Karol naprawia też zjebane Softy pseldo mapiarzy?
  17. To gąpka zostaje z a6 czy używamy tej z b7?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.